2:2
3:1
0:1
- : -
branky (asistence): 00:08 Martin Blažek (Jaromír Lisa), 17:39 Martin Blažek (Jaromír Lisa), 20:16 Jaromír Lisa (Viktor Vlach), 31:39 Petr Poduška (Jaromír Lisa), 33:22 Lukáš Zrzavý (Jaromír Lisa)
branky (asistence): 10:08 Matěj Hronek (Marek Fuchs), 17:03 David Mati (Michal Machálek), 37:40 Marek Fuchs (Tomáš Brom), 40:42 Zdeněk Habr (Roman Houbal)

Spartak Pelhřimov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:4
1. Martin Blažek, 18. Martin Blažek, 21. Jaromír Lisa, 32. Petr Poduška, 34. Lukáš Zrzavý - 11. Matěj Hronek, 18. David Mati, 38. Marek Fuchs, 41. Zdeněk Habr; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 16 - Jan Chrást 20; po třetinách: 2:2, 3:1, 0:1;
60:00
Střely na bránu: 6:9
60:00
Vyjádření vedoucího domácích Knězů: Důležité vítěství s výborným soupeřem, s takticky a technicky vyspělým. My jsme rozhodli ve 2. třetině po sérii vyloučení hostů. V poslední třetině jsme velkou bojovností a nasazením udrželi těsnou výhru. Děkuji hráčům a divákům za parádní utkání.
60:00
A Spartak do táhl v posledních sílách do vítěství. Kluci tu nechali všechny síly, srdce a berou 3 body.
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Nedisciplinovanost a neplnění pokynů v prvních dvou třetinách nás stál zápas. Aktivita a zlepšený výkon v poslední třetině na zvrácení utkání nestačilo.
60:00
59:55
Knězů sám před bránou, která je prázdná a netrefuje.
58:50
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
58:50
Hosté hrají v 6 bez brankaře.
57:50
Opět nával před Venkrbcem, ale pro domácí to dopadá dobře, když míček je uklizen do bezpečí.
56:32
Střela Charouzka končí pouze na masce Chrásty.
56:05
Venkrbec drží domácí, když kryje zachraňuje chybu domácích.
55:26
Lisa opět na hřišti.
55:22
Po každém střídání hostí tu padá pěkná přehlídka slov. Nic pro nezletilé.
54:16
Po každém útoku domácích, který končí na obraně následuje brněnská lavina.
53:34
Ač hosté tlačí tak domácí stále drží jedno gólový náskok.
52:40
Koukat se na brněnské přihrávky je krása.
51:55
Brno tlačí domácí, kteří nevědí kde jim hlava stojí. Pěkná motanice.
50:52
Dnešní utkání sleduje 100 diváků. Děkujeme.
50:00
Brothánek ve velké šanci, ale Chrásta jo vychytává.
49:20
Domácí mají občasné šance, ale Brno si ve 3. třetině jde tvrdě pro vítěství.
48:34
Venkrbcovi propadá míček, ale z brankové čáry ho stačí ještě uklidit do bezpečí.
47:30
Na hřišti se objevuje Brothánek v 1. útoku místo Lisy.
46:40
Běhounek blokuje čepelí střelu, která mířila do prázdné.
46:14
Běhounek z půlky zahnán hráčem hostí až za svojí bránu.
45:06
Střela po zemi před Venkrbcem tečována, ale míček končí v autu.
44:30
Brno je teď při chuti
43:00
Knězů sprintem přes celé hřiště našel Charouzka, ale ten našel jen dobře postaveného Chrástu, kterého nepřekonal ani na dvakrát.
41:55
Hendrych už měl červeno před očima, ale spoluhráči a fanoušci ho klidní.
41:30
Invalida Vašek Fučík zdraví své rodiče do Českých Budějovic.
40:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Roman Houbal (5:4).
40:42
A ve 3. třetině nedává gól domácí, ale hosté.
40:20
Chyba domácích málem končila gólem, ale hosté míří vedle.
37:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Tomáš Brom (5:3).
37:40
I hosté využívají přesilovku, když Fuchs po zemi dává míček za Venkrbce
37:00
Fabián zkouší střelu po zemi, ale Venkrbec kryje.
36:27
Vyloučen hráč Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
36:27
Výhodu Brna zastavuje domácí Venkrbec.
35:48
A hru 5 na 5 dlouho neuvidíme. Domácí faulují a Brno má výhodu.
35:08
Tak se nám po dlouhé době vyrovnávají síly, když je to opět 5 na 5
33:47
Spartak má stále ještě minutu přesilovku.
33:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý, asistoval Jaromír Lisa (5:2).
33:22
Zrzavý využívá přesilovku a střílí svůj první gól v prvním zápase.
32:56
Vyloučen hráč Michal Machálek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání.
32:50
Lisa tvrdou střelou trefuje spoj v rohu brány.
31:39
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Jaromír Lisa (4:2).
31:23
Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil Luděk Charouzek.
31:23
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
31:23
Poduška se tlačit na bránu a došel si pro faul. A je tu nájezd!
31:23
Charouzek překonal Chrástu, ale míček šel lehce dozadu a gól neplatí
30:50
Domácí v plném počtu.
29:53
Vyloučen hráč Martin Nagy družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
29:53
Faulem na Zrzavého se nám síly vyrovnávají.
28:40
A Venkrbec opět vytahuje zákrok a drží svůj tým.
28:28
Vyloučen hráč Jaromír Lisa družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
28:28
Domácí ač měli šance tak přesilovku nevyužili. A co Brno? který dostává výhodu o jednoho hráče více v poli teď.
27:50
Chyba domácích v oslabení mohla skončit gólem, ale Venkrbec chytá!
26:27
26:27
Na palubovce se objevuje Fučík, který kvůli zranění je nasazen jen na přesilovku
26:15
Charouzek sprintem předběhl o "generaci"mladšího hráče a nahrává před bránu. Střela zablokována.
25:33
Lisa zkouší backhand, ale mimo bránu
24:10
Věrná rodina Zrzavých tu dnes asi hodlají nechat své hlasivky. Ženou Pelhřimov vč. jejich syna ke 3 bodům, uvidíme zda doženou za 35min.
22:30
Hosté kombinují na své polovině a hledají cestu na polovinu domácích
20:45
Běhounek sám před Chrástem, který vyráží ramenem
20:16
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Viktor Vlach (3:2).
20:16
A opět první šance v prvních sekundách domácích a míček končí v bráně.
20:00
20:00
Střely na bránu: 7:4
20:00
19:55
A to je asi vše co se událo v 1. třetině. Stav nerozhodný a šance na obou stranách vyrovnané.
17:39
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Jaromír Lisa (2:2).
17:39
Nenápadná nahrávka a ještě více nenápadnější, ale zato přesná střela a Spartak srovnává. A kdo jiný v tom má prsty než Lisa nahrává a Blažek jako střelec.
17:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Mati, asistoval Michal Machálek (1:2).
17:03
Motanice před branou a najednou míček za Venkrbcem.
14:50
Junior Vlach, který dnes hraje za zraněného Fučíka zkouší dvě střely, ale ani jedna nebyla úspěšná.
12:34
Zatím můžeme sledovat šance na obou stranách. Možná Brno je na tom líp technicky, ale síly jsou vyrovnané.
11:55
Venkrbec vyhazuje přes celé hřiště, ale Hendrych byl zablokován a obránce Brna zažehnává situaci.
11:25
Lisa zkouší střelu na Chrástu, ale mířil pouze do něj.
10:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Marek Fuchs (1:1).
10:08
Po aktivní hře na obou stranách Brno srovnává z úniku.
09:45
Ač Vlach neoplývá velkou postavou tak hráč Brna do něj naráží a padá na zem.
08:00
Blažek při chutí. Obkružuje branku a chce zasunout míček za Chrástu, který chytá, ale míček vylétá do vzduchu a ten mu málem padá za záda.
07:52
Běhounek z ostrého úhlu střílí a těsně myjí branku.
07:02
Blažek sprintem přes celé hřiště, ale míček omylem odevzdává soupeři.
05:50
Hosté mají standartku, ale míček trefuje pouze Knězů.
05:05
Blažek opět v šanci, ale teď si ho pohlídal Chrásta.
03:38
Hosté 2 na jednoho a střelu do prázdné kryje Tomáš Kocián.
01:30
Zrzavý a jeho první dotek s děrovaným nesmyslem tuto sezónu. Welcome back from USA Lukas.
00:08
00:08
Ani jsme si nesedli na židle a přichází nahození z rohu domácích před Chrásta, kde Blažek trefuje letící míček ve vzduchu za záda gólmana. Pěkný nástup.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Jan Vojtíšek, Martin Nagy, Roman Houbal, Zdeněk Habr, Jaroslav Řeháček
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Tomáš Kocián, Petr Poduška, Viktor Vlach, Jaromír Lisa, Martin Blažek