4:2
1:4
4:2
- : -
branky (asistence): 02:43 Ondřej Šarša, 04:35 Petr Linc (Daniel Fokt), 11:40 Jiří Šafařovský (Ondřej Kopp), 17:20 Petr Linc (Petr Pastor), 35:54 Daniel Fokt (Petr Linc), 50:11 Daniel Fokt (Petr Pastor), 51:14 Jiří Šafařovský (Ondřej Bejček), 55:27 Ondřej Kopp (Ondřej Bejček), 59:05 Vojtěch Semerád (Ondřej Bejček)
branky (asistence): 08:45 Tomáš Zach (Ondřej Pakosta), 12:24 Ondřej Pakosta (David Říha), 21:20 Vít Sauer (Jan Savický), 23:04 Jan Savický (Martin Štarman), 27:27 Jan Savický (Tomáš Zach), 34:41 Jan Savický (Jan Kolena), 43:39 Jan Kolena (Ondřej Pakosta), 54:37 Ondřej Pakosta (Vít Sauer)

Florbal Chomutov - FbK TJ Svitavy 9:8
3. Ondřej Šarša, 5. Petr Linc, 12. Jiří Šafařovský, 18. Petr Linc, 36. Daniel Fokt, 51. Daniel Fokt, 52. Jiří Šafařovský, 56. Ondřej Kopp, 60. Vojtěch Semerád - 9. Tomáš Zach, 13. Ondřej Pakosta, 22. Vít Sauer, 24. Jan Savický, 28. Jan Savický, 35. Jan Savický, 44. Jan Kolena, 55. Ondřej Pakosta; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 168; zásahy brankářů: Marek Netopilík 14 - Filip Létal 28, Filip Lamař ?; po třetinách: 4:2, 1:4, 4:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Opět naše klasická bolest, začínáme hrát až když nám teče do bot. Ve druhé třetině jsme byli zbytečně pasivní a soupeř to trestal. Nicméně jsem rád, že jsme zápas dokázali v posledních deseti minutách otočit a získali důležité tři body.
59:59
Poměr střel ve třetí třetině byl 16:7.
59:59
Komentář trenéra hostů Romana Šudáka: Zbytečný gól na konci zápasu nás stál zbytečné body. Byli jsme více než vyrovnaným soupeřem Chomutovu. Soupeři gratuluji.
59:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Semerád, asistoval Ondřej Bejček (9:8).
59:05
Tuhle střelu si za rámeček nedá ani obrana ani brankář hostí. Výjezd na půlce od mantinelu a střela, která byla vidět.
58:53
Zblokovaná střela hostí.
58:06
Šarša se trošku náhodně dostal do slušné pozice, míček mu sjel,
56:28
Brejk domácích zastavuje nepotrestané sekání.
56:15
Zblokovaná střela hostů.
55:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Ondřej Bejček (8:8).
55:27
Ztráta hostů na půlce a přečíslení končí v růžku jejich branky.
54:37
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval Vít Sauer (7:8).
54:37
Rychlý výpad hostů.
54:28
Hostující brankář dvakrát zasahuje pěkně nohama.
53:05
Domácím chybělo pět centimetrů.
51:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Šafařovský, asistoval Ondřej Bejček (7:7).
51:14
Hosté se sympaticky pokusili držení míčku u mantinelu proměnit ve střelu. Ta byla ale zablokována...
51:04
Hosté hrají na půlce domácích.
50:33
Zblokovaná střela domácích.
50:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Fokt, asistoval Petr Pastor (6:7).
50:07
49:37
Hosty zachraňuje tyč, dorážku likviduje brankář.
49:19
Vyloučen hráč Martin Štarman družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
49:19
Vyloučen hráč Jan Savický družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
49:04
Hrozila přečíslení na obou stranách, nic z toho nebylo.
48:36
Fialovi při přečíslení soupeře poskočil míček a pak byl zdvojen.
47:34
Hosté míjí ve slušné pozici po standartce.
46:51
Pastorovi sjíždí míček v jasné pozici po hezké kombinaci.
46:24
Hosté drží domácí v obraně, rychle střídají a snaží se kontrolovat hru.
45:14
Rychle po sobě šance na obou stranách. Hosty vychytal brankář, domácí míjí.
44:24
Zblokovaná střela domácích ve slušné pozici.
43:39
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jan Kolena, asistoval Ondřej Pakosta (5:7).
43:39
Hezká přihrávka, rychlý úprk po křídle a pěkná střela.
43:20
Domácím se přesilovka příliš nepovedla.
41:19
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Petr Linc.
41:19
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Lamař družstva FbK TJ Svitavy
41:19
Vyloučen hráč Jan Kolena družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
41:19
Linc při trestném nájezdu trefuje tyč.
40:36
Linc vybojoval za brankou a hostující brankář dvakrát likvidoval střely ze vzduchu.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel ve druhé třetině byl 8:8.
39:08
Domácí se v přesilovce nedostali ke střele mezi tyče.
38:13
Hostující hráč se dohodoval s rozhodčími, zůstal daleko za hrou a asi i jeho překvapila chybná přihrávka domácích, která ho poslala do brejku. nepřestřelil už ležícího domácího brankáře.
37:08
Vyloučen hráč Lukáš Musil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
37:08
Úplně zbytečný faul v rohu.
35:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Fokt, asistoval Petr Linc (5:6).
35:54
LInc chytře zpoza branky.
34:41
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jan Savický, asistoval Jan Kolena (4:6).
34:41
Z přetlačované u mantinelu přišla chytrá nahrávka a teč do odkryté branky.
32:49
Hostující brankář se skvěle přesunul proti kombinaci domácích kolem jeho branky.
31:29
Domácí brankář tygřím skokem chytá jasný gól.
30:45
Hosté si vypracovali dvě střely, obě nepřesné.
30:03
Vyloučen hráč Daniel Jäschke družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
30:03
Záchranná brzda domácích přišla na poslední chvíli a ve formě sekání.
29:28
Výpad domácích končí nepřesnous třelou.
29:04
Domácí ztratili údernost, ve druhé třetině mají méně střel mezi tyče než soupeř gólů.
27:27
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jan Savický, asistoval Tomáš Zach (4:5).
27:27
Tlak hostů vyvrcholil.
27:21
Hosté motají domácí, ti s vypětím zblokovali tři střely rychle po sobě.
26:37
Foktovi nesedla střela v jasné pozici.
24:51
Domácí protočili všemi hráči přesilovkové formace, pak se vyznamenal hostující brankář.
23:47
Pastor střílí mimo.
23:36
23:04
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jan Savický, asistoval Martin Štarman (4:4).
23:04
Krásný rychlý brejk hostů. Hosté našli pohyb a domácí ztratili vedení.
22:49
Linc chytře zpomalil akci, střela byla nepřesná.
21:20
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vít Sauer, asistoval Jan Savický (4:3).
21:20
Sauer ro rozeběhl podél mantinelu, poslechl svého trenéra a domácí brankář si trochu nepohlídal úhly. Míček skončil na zadní tyči.
21:06
Hosté se k ničemu neprostáli a útočí domácí.
20:34
Hosté začali náporem, ale jejich trenér ro vidí takto: STOJÍTE, BEZ POHYBU!
19:00
Domácí brankář byl pozorný, spoluhráči vyčistili brankoviště.
18:08
Hezká kombinace domácích končí nepřesnou střelou.
17:27
Hosté prováhali rodící se situaci dva na gólmana.
17:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Petr Pastor (4:2).
17:20
Pasto, Linc - óda na jednoduchost!
16:41
Další blok domácích, hosté dominují ale míček na branku nemohou procpat.