0:1
2:4
1:4
- : -
branky (asistence): 32:45 Radim Ivan (Adam Zbořil), 38:11 Petr Kašpar (Roman Oborák), 50:32 Petr Kašpar (Marcel Jakubec)
branky (asistence): 01:39 Miroslav Šnajdr (Miroslav Horký), 24:29 Miroslav Horký (Štefan Nagy), 27:33 Miroslav Šnajdr (Jakub Černý), 32:22 Jaroslav Jaroš (Miroslav Horký), 34:35 Ondřej Vavro (Michal Klápa), 46:30 Ondřej Sedláček (Jaroslav Jaroš), 48:51 Miroslav Šnajdr (Jakub Černý), 53:22 Petr Novotný (Ondřej Vavro), 57:48 Ondřej Vavro (Marek Mandler)

Z.F.K. AQM Petrovice - FB Hurrican Karlovy Vary 3:9
33. Radim Ivan, 39. Petr Kašpar, 51. Petr Kašpar - 2. Miroslav Šnajdr, 25. Miroslav Horký, 28. Miroslav Šnajdr, 33. Jaroslav Jaroš, 35. Ondřej Vavro, 47. Ondřej Sedláček, 49. Miroslav Šnajdr, 54. Petr Novotný, 58. Ondřej Vavro; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:2 + Michal Klápa 5; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Janík 21 - Jan Eckhardt 31; po třetinách: 0:1, 2:4, 1:4;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana J. Gurkovského: Dneska to prostě nešlo. Musíme se otřepat z dnešního výkonu a vrátit se k tomu, co nás zdobilo minulý zápas - bojovnost, vůle, pokorna, čistá hlava. Poslední krok bývá nejtěžší. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana P. Pánka: Dnes jsme měli od začátku zápas pod kontrolou. Lehké střelecké trápení z první třetiny jsme prolomili ve druhé a dokráčeli pohodlně k vítězství. Děkuji všem svým hráčům za předvedený výkon, divakům a soupeři přeji, aby udržel ligu.
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Petrovice 19, Vary 9, Celkem 34:30
60:00
59:59
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
59:01
Eckhardt si vychutná své úspěšné zákroky a že jich má požehnaně
57:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Marek Mandler (3:9).
57:48
Vavro krásně trefuje
57:18
Pěkná střela Zbořila, ještě hezčí zákrok Eckhardta
56:25
Vyloučen hráč Marcel Jakubec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost.
56:25
Vyloučen hráč Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 5 minut za hrubost.
55:47
Domácí to zkouší v šesti hráčích. Zatím bez úspěchu
53:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Ondřej Vavro (3:8).
53:22
Vary střílí branku v oslabení. Řekl bych, že tato situace jasně ukazuje, jak to na hřišti vypadá po celé utkání
52:16
Vyloučen hráč Ondřej Sedláček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:42
Na hřišti to jiskří z obou stran, klidní jsou pouze sudí
51:18
Mírná rozmíška mezi Kašparem a Eckhardtem
50:32
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Marcel Jakubec (3:7).
50:32
Kašpar to vzal na sebe a trefuje
48:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Jakub Černý (2:7).
46:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Sedláček, asistoval Jaroslav Jaroš (2:6).
40:20
První lajna domácích se dostala do náznaku šance, Oborák už měl spíše střílet, ale snažil se ještě přihrát.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: Petrovice 7, Vary 11
40:00
38:11
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Roman Oborák (2:5).
38:11
Tlak první lajny přinesl výsledek. Kašpar dostal míček kolem tyče za záda brankáře Varů
34:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Michal Klápa (1:5).
32:45
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Radim Ivan, asistoval Adam Zbořil (1:4).
32:45
Ivanova tečovaná střela zaplula za záda brankáře.
32:25
Domácí by se měli spíše zajímat o hru a né neustále pokřikovat na rozhodčí a reklamovat každou blbost
32:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Miroslav Horký (0:4).
31:07
Další brejk Varů, tentokráte po chybě Zbořila.
30:20
Dvě minuty to vypadalo, že hosté hrají přesilovku, počet hráčů byl však stejný
29:06
Vary v dalších dvou šancích
28:36
Kašpar se objevuje v první lajně, že by konečně změna sestavy??
27:33
27:33
Šnajdr vymetl růžek brány. Asistenci by si spíše zasloužil domácí Horák, který na půlce ideálně namazal
26:11
Tím, že jsou hosté všude dříve, domácí více faulují a koledují si o trest
24:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Štefan Nagy (0:2).
24:29
Horký natáhl a prostřelil vše včetně Janíka
22:27
Smůla pro domácí, míček málem doskákal do brány, hostující obránce na poslední chvíli zasáhl
18:57
Dalekonosná střela Nagyho nadělala hodně problému, odražený míček tak tak že neskončil za Janíkem
17:49
Szweda s Jakubcem a Oborákem přečíslili obranu Varů, prvně jmenovaný však dobře nepřihrál
15:40
Patrik David se toto střídání snažil hru oživit, bohužel běhal pouze on
14:37
Konečně se začalo běhat a na hřišti se něco děje. Tři šance Varů a jedna Petrovic
13:05
Novotný z otočky protáhl Janíka
10:42
Máme odehránu půlku první části a Petrovice zatím nic nepředvedly, Vary jsou stále nebezpečnější
09:13
Oborák na Szwedu, Szweda na Oboráka a nebezpečná střela domácích
08:56
Kašpar se díval komu může přihrát, rozběhl se jediný hráč a to obránce Daubner
07:10
Jakubec zaváhal v rozehrávce, hosté nabídnuté šance nevyužili, střela mířila mimo bránu
06:40
Domácí konečně prověřili bránkáře Varů dvěma zahřívacími zákroky
05:42
Novotný sám před Janíkem, ten výborně zasahuje
03:38
Vlnu emocí vzdubil zákrotk Daubnera. Rozhodčí gestikulovali, že zákrok byl čistý, Vary se dožadovaly vyloučení
02:30
Oproti předchozímu utkání to zatím vypadá, že nasazení nechali hráči Petrovic v šatně. Po hřišti sotva chodí
01:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Miroslav Horký (0:1).