3:2
3:1
4:1
- : -
branky (asistence): 06:26 Jakub Robenek (Martin Děček), 16:13 Michal Dombrovský (Patrik Němec), 18:51 Jakub Smrčka (Michal Dombrovský), 31:28 Patrik Němec (Martin Děček), 37:05 Patrik Němec (Martin Děček), 38:44 Jakub Smrčka (Václav Jurdzin), 46:13 Patrik Němec (Jakub Robenek), 49:36 Václav Jurdzin (Jakub Smrčka), 54:03 Jakub Smrčka (Jiří Šrámek), 59:57 Jakub Robenek (Patrik Němec)
branky (asistence): 00:18 Jaromír Lisa (Petr Poduška), 18:08 Jan Brothánek (Viktor Vlach), 23:52 Václav Fučík (Lukáš Zrzavý), 40:56 Martin Blažek (Viktor Vlach)

1. MVIL Ostrava WOOW - Spartak Pelhřimov 10:4
7. Jakub Robenek, 17. Michal Dombrovský, 19. Jakub Smrčka, 32. Patrik Němec, 38. Patrik Němec, 39. Jakub Smrčka, 47. Patrik Němec, 50. Václav Jurdzin, 55. Jakub Smrčka, 60. Jakub Robenek - 1. Jaromír Lisa, 19. Jan Brothánek, 24. Václav Fučík, 41. Martin Blažek; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:5 + Jan Brothánek 10; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 27 - Zbyněk Venkrbec 9, Jakub Kuchař 5; po třetinách: 3:2, 3:1, 4:1;
60:00
Komentář vedoucího družstva p. Knězů: Dnes jsme od domácích dostali lekci z produktivity. Perfektní úvod, rychlé vedení a místo navýšení náskoku na 3:0 jsme nechali domácí otočit výsledek a v tomto trendu pokračovalo celé utkání, které bylo herně vyrovnané, ale my jsme prostě neodkázali vstřelit branky narozdíl od domácích. Dva góly jsme dostali v naší přesilové hře a sami jsme neproměnili. Výsledek je pro nás krutý, blahopřejeme domácím k vítězství.
60:00
Komentář domácího trenéra Tomáše Svačinky: První třetina z naší strany hodně slabá hlavně v důrazu v osobních soubojích, z toho pramenily góly soupeře. Od druhé třetiny markantní zlepšení a hlavně jsme byli florbalovější než soupeř. Jsem rád, že jsme naší hru potvrdili i efektivitou v zakončení. Musím kluky pochválit, že hráli až do konce. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
60:00
59:59
Trestné střílení družstva 1. MVIL Ostrava WOOW neproměnil Václav Jurdzin.
59:59
Vyloučen hráč Jakub Kuchař družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra na zemi.
59:59
Hostující gólman se v poslední sekundě vydal na výlet a hrou na zemi dopřál ještě domácím nájezd, který Jurdzin neproměnil.
59:57
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek, asistoval Patrik Němec (10:4).
59:19
Po ztrátě Cabiše se Běhounek s Hendrychem řítili sami dva na Kořínka, ale Běhounek trestuhodně přestřelil.
58:45
Vyloučen hráč Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:35
Pěkný pokus Vlacha, Váňa ještě zkoušel dorážet, ale domácí gólman si obě situace pohlídal.
57:18
Velké chyby Zrzavého mohli využít Tesárek s Tomiczkem, první jmenovaný však míček bezprostředně po jeho získání ztratil.
56:54
Zdá se, že hosté už místy rezignují, zatáhli se na vlastní půlku a vyhlížejí konec.
54:03
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Smrčka, asistoval Jiří Šrámek (9:4).
54:03
Dnešní druhý hattrick, tentokrát v podání Smrčky, který v oslabení trefil z otočky přesně k tyčce.
53:47
Pelhřimov v plném počtu, má k dispozici téměř minutu a půl přesilovky.
53:16
Vyloučen hráč Patrik Němec družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
53:16
Síly na hřišti se na chvíli vyrovnají.
52:26
MVIL na míčku, ale Pelhřimov zatím dalšímu inkasovanému gólu odolává.
51:47
Vyloučen hráč Jan Brothánek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
51:47
Vyloučen hráč Jan Brothánek družstva Spartak Pelhřimov na 10 minut za nesportovní chování.
51:44
Jurdzinovo sólo přes celé hřiště mělo jedinou chybu - při zakončení trefil nohu obránce.
51:38
Blažek v solidní šanci, Kořínek jeho kličku na přední tyč vystihl a stačil se přesunout.
49:36
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Václav Jurdzin, asistoval Jakub Smrčka (8:4).
49:36
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Kuchař družstva Spartak Pelhřimov
49:36
Krásná kombinace domácích, zakončující Jurdzin nedal Venkrbcovi šanci a vyhnal jej z brány.
49:26
Kořínek napoprvé nejistě zakročil proti střele Lisy, napodruhé si míček ale pohlídal.
49:18
Děček z výjezdu minul branku.
48:33
Domácí téměř nepouští hosty k míčku, v nadějné pozici teď na velkém brankovišti promáchl Gaščík.
46:13
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Patrik Němec, asistoval Jakub Robenek (7:4).
46:13
Němec kompletuje hezkou střelou pod víko hattrick.
46:02
Opět Lisa, Kořínek si na jeho pokus počkal.
45:21
Lisa se hezkým manévrem vyhnul dvěma bránicím hráčům, ale potom nezamířil přesně.
43:58
Tesárek nabil Tomiczkovi na střed, tomu ale míček skončil a obloukem odplachtil za bránu.
42:59
Robenek na Děčka, ten v solidní šanci nedokázal proti Venkrbcovi uspět.
42:04
Gaščík se snažil vymotat ze sevření obráncem, ale než to stihl, míček mu zpod nohou sebral pelhřimovský gólman.
40:56
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Viktor Vlach (6:4).
40:56
Osamocený Blažek na středu snižuje.
40:13
Hned ze startu chyba Podušky, snažil se ji potrestat Tomiczek, ale jeho střelu z otočky Venkrbec vyrazil.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 5:10.
40:00
39:36
Další pokus Robenka, tentokrát se mezi tři tyče nevešel, rozehrávají hosté.
39:34
Robenkova bomba trefila Venkrbce do masky.
38:44
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Smrčka, asistoval Václav Jurdzin (6:3).
38:44
Neskutečné víko Smrčky z levého mantinelu, domácí odskakují už na tříbrankový rozdíl.
38:12
MVIL je teď rozhodně lepším týmem, hosté hrozí z ojedinělých brejků.
37:05
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Patrik Němec, asistoval Martin Děček (5:3).
37:05
Obrovská chyba v hostující obraně, Děček získal balón, nahrál přes obránce Němcovi, který dokázal trefit přesně skulinu nad Venkrbcovým ramenem.
34:43
Přihrávka Dombrovského z rohu se dostala skrz velké brankoviště až k Tomiczkovi, který ale bekendem nedokázal míček usměrnit do brány.
34:11
K Zrzavému se dostal odražený balón, ale z celkem dobré pozice minul domácí branku minimálně o metr.
32:21
Blažek zkusil vystřelit tahem, domácí gólman pohotově vyráží.
31:28
31:28
Dvojice Němec-Děček dokázala přehrát trojici bránicích hráčů a v oslabení posílá MVIL do vedení.
31:21
Lisa nahrával na Zrzavého, Kořínek střelu viděl a bez větších obtíží chytá.
31:04
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
30:25
Kořínek teď podržel svůj tým dvěma jistými zákroky, na míčku jsou domácí.
29:55
Dombrovský nahrával křížem na Cabiše, jeho pokus skončil na obraně Pelhřimova.
29:37
Domáci obránci teď obrali Lisu před brankou na hranici pravidel, rozhodčí nepískají, hra běží dál.
28:02
Robenek přišel o míček při přechodu do útoku, Lisa však nedokázal trefit branku.
27:03
Lacinovi se zamotal míček pod nohy, Kořínek jej naštěstí pro domácí zastoupil a pokus Brothánka vykryl.
25:58
Míček teď poskakoval po brankové čáře hostů, ale ani Tesárek a ani dobíhající Dombrovský jej nedokázali procpat za Venkrbce.
23:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Lukáš Zrzavý (3:3).
23:52
Zrzavý poslal míček Fučíkovi po mantinelu a ten z úhlu trefil přesně odkrytou část branky.
23:17
Vyloučen hráč Michal Dombrovský družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:17
První přesilovka pro hosty, Dombrovský po odpískání poslal hráče do mantinelu.
22:50
Brothánek z levé strany trefil břevno domácí branky.
21:21
Chyba Robenka, k míčku se dostal Lisa, ale branku opět míjí.
20:58
Střelecký pokus Smrčky byl zblokován.
20:22
Rychlý protiútok v režii Lisy, ale střela minula roh branky.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 12:13.
20:00
18:51
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Smrčka, asistoval Michal Dombrovský (3:2).
18:51
Smrčka se dostal od mantinelu na střed a střelou na zadní strhává vedení zpátky na stranu domácích.
18:08
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Brothánek, asistoval Viktor Vlach (2:2).
18:08
Brothánek trefil z výjezdu přesně do víka.
17:22
Blažek dostal dobrou nahrávku, ale Kořínek mohutným skokem dokázal helmou vyrazit míček do rohu.
17:21
Standardka metr za velkým brankovištěm pro hosty ...
16:13
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Michal Dombrovský, asistoval Patrik Němec (2:1).
16:13
S trochou štěstí našel Němec na středu Dombrovského, ten si počkal a pak trefil přesně k tyči.
15:45
Tesárkovi se míček svezl po hokejce a trefuje tyčku.
15:32
Venkrbec maskou vyrazil pokus Cabiše.
14:45
Lisa se v oslabení dostal k zakončení, Kořínek chytá.
14:04
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za vysoká hokejka.
14:04
Hendrych teď nešťastně zasáhl Tesárka hokejkou do obličeje, když si ji chtěl kolem něj přehodit, rozhodčí s vyloučením neváhali.
13:05
Cabiš nahazoval před branku, kde stál osamocený Děček, míček však ze vzduchu nedokázal tečovat správným směrem.
11:44
Pelhřimov měl standardku metr za velkým brankovištěm, ale její rozehrání se hostujícím hráčům příliš nepovedlo, střelec trefil prvního hráče v bloku.
11:05
Po hezké kombinaci dostal Němec přihrávku na střed, ale nedokázal dát střele potřebnou razanci, skóre se nemění.
10:12
MVIL je sice na míčku, ale Venkrbec zatím nemusel zasahovat, jeho obránci zatím stačili všechny střely zablokovat.
09:11
Vyloučen hráč Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
09:11
Běhounek nedovoleně přibrzdil Smrčku v jeho průniku a uvidíme dnešní první přesilovku.
06:50
Lisova nebezpečná střela ze středu teď Kořínka dost zaměstnala.
06:26
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek, asistoval Martin Děček (1:1).
06:26
Venkrbec vyjel proti unikajícímu Děčkovi až na roh velkého brankoviště, míček před ním stačil vykopnout ale pouze k dobíhajícímu Robenkovi, který v pádu zametl míček do branky.
05:55
Zatím sledujeme nepříliš pohledný florbal, spousta nepřesností na obou stranách.
05:02
Domácí třetí pětka se teď několikrát snažila propracovat do šance, ale ztroskotalo to vždy na finální nahrávce.
03:25
Blažek to zkoušel z levého mantinelu, u tyčky číhal ještě jeho spoluhráč, ale v těžké pozici nedokázal míček usměrnit do brány.
02:50
Poduškova střela skončila jen na stehně ostravského obránce.
01:55
Chyba MVILu při rozhrávce poslala do šance Fučíka, ale domácí gólman opět chytá.
01:26
Lisa opět v šanci, střílel z levého mantinelu, ale Kořínek byl na místě.
00:18
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Petr Poduška (0:1).
00:18
Studená sprcha pro domácí hned v úvodu, zmatků v obraně využil nenápadnou střelou k tyči Lisa.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Tomáš Kocián, Petr Poduška, Václav Fučík, Jaromír Lisa, Martin Blažek
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Jan Lacina, Adam Tesárek, Daniel Cabiš, Michal Dombrovský, Lukáš Tomiczek