0:0
2:2
2:2
0:1
branky (asistence): 20:45 Tomáš Furch (Vojtěch Strnad), 24:04 Michal Kubík (Ondřej Špalek), 41:31 Pavel Řehák (Tomáš Furch), 49:40 Martin Mikšovský (Pavel Řehák)
branky (asistence): 30:55 Adam Kulík (Jiří Šrámek), 33:50 Adam Kulík (Martin Lazárek), 44:48 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 57:25 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 60:56 Jiří Šrámek (Martin Lazárek)

ASK Orka Čelákovice - Wizards DDM Praha 10 4:5p
21. Tomáš Furch, 25. Michal Kubík, 42. Pavel Řehák, 50. Martin Mikšovský - 31. Adam Kulík, 34. Adam Kulík, 45. Martin Lazárek, 58. Martin Lazárek, 61. Jiří Šrámek; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Aleš Zetek 39 - Ondřej Kudrnáč 39; po třetinách: 0:0, 2:2, 2:2, 0:1;
60:56
60:56
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Martin Lazárek (4:5).
60:56
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeřům za zápas, divákům za podporu. Podali jsme bojovný dobrý výkon, za který musím kluky pochválit. Bohužel na branku se strašně nadřeme. V závěru jsme mohli několikrát rozhodnout, ale nechali jsme soupeře vyrovnat. Hra 3 na 3 už byla špatná.
60:56
Komentář trenéra hostů: Soupeři jsme nabídli 5 minel, ze 3 dal branku. Na naše brány jsme se hrozně napracovali. Prodloužení rozhodl Kudrnáč. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
60:00
59:00
Minuta do konce utkání.
57:25
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (4:4).
56:00
Orka rozehra z rohu, střela na branku, ale golman chytá.
55:10
Můžeme sledovat jeden faul za druhým.
53:00
Hráči nechtěji nic vzdát, zápas nabírá na obrátkách. Wizards dokonce již občas napadnou sem tam soupeře, ale zdřejmě se šetří do konce zápasu.
51:16
David Hendrich, nejvíce vylučovaný hráč ORKY, předvedl neuveřitelný sprint do obranné poloviny.
50:00
Oliver James Thompson, slovy svého spoluhráče "nejlepší centr" dnes předvádí krásnou hru, řekl bych, že veškerá černá práce je v jeho plné kompetenci.
49:40
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Martin Mikšovský, asistoval Pavel Řehák (4:3).
47:00
Hráči Wizards dostávají vynadáno od trenéra za jejich hru, je to slyšet přes celou halu.
45:00
Wizards stále čekají na soupeře na své polovině.
44:48
42:50
Pavel Řehák nastoupil do 3. třetiny opravdu na plno, každé střídání jede opravdu naplno a na střídačce motivuje tým k lepší hře.
41:31
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Pavel Řehák, asistoval Tomáš Furch (3:2).
41:00
Wizard začli třetinu hned dvěmi střelami .
40:00
40:00
39:59
2. třetina skončila 17:9 na střely pro tým Orky.
39:50
Zetek vyhazuje na Mikšovského, ten však balonek chytá vysokou holí.
39:30
Wizard dohrávají 2. třetinu v 5na4
39:04
Vyloučen hráč David Hendrich družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za špatné střídání.
38:00
Obdržené goly Orku vrátily zpět na zem, a goly se projevily na nervozitě hráčů.
37:00
Oba týmy začínají hrát více do těla, a dávají do zápasu maximum.
35:00
Wizard vyčkávají na své polovině a čekají na soupeře a na jeho chybu.
34:01
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
34:00
Kubík střílí, golman střelu pokryl.
33:50
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adam Kulík, asistoval Martin Lazárek (2:2).
32:00
Wizard doráží balon před brankou Orky, ale netrefují se.
31:00
Orka rozebírá na své polovině hráče na osobku, a zatím nenechávají Wizards prostor, uvidíme jak jsou na tom kluci po fyzické stránce.
30:55
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adam Kulík, asistoval Jiří Šrámek (2:1).
28:30
Wizards jsou lehce zaskočeni, a nedaří se jim vylézt z obranné poloviny.
26:00
Mikšovský nahrává na Furcha, ten střílí, ale golman chytá,
25:00
Zadák a jeho tvrdá hra těla do těla nutí soupeře ke ztrátě balonu.
24:04
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Kubík, asistoval Ondřej Špalek (2:0).
24:00
Wizard aktivně bráni, dostávají Orku pod tlak.
23:00
Krásná rozehra týmu Orky, do střely se dostal Michal Šeda.
21:10
První rychlé střely na obě branky, brankaři čapou.
20:45
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Furch, asistoval Vojtěch Strnad (1:0).