1:0
2:3
3:2
- : -
branky (asistence): 03:07 Lukáš Froněk (Václav Hejplík), 22:57 Michal Matějček (Lukáš Froněk), 33:26 Václav Hejplík, 42:34 Lukáš Malý (Lukáš Froněk), 45:29 Lukáš Malý (Lukáš Svintek), 52:45 Václav Hejplík (Michal Matějček)
branky (asistence): 21:53 Ondřej Špalek (Lukáš Zadák), 24:29 David Hendrich (Patrik Totzauer), 37:19 Jakub Doutnáč (Vojtěch Strnad), 41:14 Ondřej Špalek (David Novotný), 51:36 Lukáš Zadák (Kryštof Minařík)

FBC Štíři Č. Budějovice - ASK Orka Čelákovice 6:5
4. Lukáš Froněk, 23. Michal Matějček, 34. Václav Hejplík, 43. Lukáš Malý, 46. Lukáš Malý, 53. Václav Hejplík - 22. Ondřej Špalek, 25. David Hendrich, 38. Jakub Doutnáč, 42. Ondřej Špalek, 52. Lukáš Zadák; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Josef Macek 15 - Lukáš Pezl 11; po třetinách: 1:0, 2:3, 3:2;
60:00
41::5
Střely domácí: 5 - Střely hosté: 6
59:59
Komntář trénéra hostí: z naší strany výborně odbojované a odehrané utkání. Bouhžel po vyrovnaní, dal soupeř vždy štastnou branku. K tomuhle zápasu by slušela remíza. Díky soupeři za utkání a divákům. A těšíme se na utkání v Čakovicích.
59:59
Komentář trénéra domácí: Klasický zápas po pohárovém utkání se superligovým týmem. Mysleli jsme si, že to půjde samo, ale nakonec jsme si to museli ubojovat. Nakonec 3 cenné body. Díky.
58:51
Hosté zkouší hru 6 na 4.
57:56
Vyloučen hráč Václav Hejplík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zdržování hry.
57:56
Štíři teď v kuse 4 minuty hrají a budou hrát ve 4.
57:04
Štíři úspěšně a docela v klidu brání přesilovku.
55:54
Timeout ASK Orka Čelákovice
55:54
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
52:48
Hejplík krásnou střelou dává gól do levého víka!
52:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík, asistoval Michal Matějček (6:5).
51:36
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Lukáš Zadák, asistoval Kryštof Minařík (5:5).
51:36
Tohle je důsledek, Štíři byli dlouho pod tlakem.
51:24
Čelákovice zamkli Štíry v jejich obraném pásmu.
48:06
Štíři obsadili území Čelakovic.
45:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Lukáš Svintek (5:4).
45:29
Z dorážky dává Malý gól a Štíři nyní vedou o 1 gól.
44:35
Hráč s č.77 z týmu hosté se ocitl na zemi a s pomocí se doskákal na střídačku.
42:38
Hra je plná šancí a gólů, takže je se na co dívat.
42:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Lukáš Froněk (4:4).
41:14
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval David Novotný (3:4).
39:21
Zbytečné chyby připravují domácí o míček.
37:19
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Vojtěch Strnad (3:3).
36:01
Hra se opět přelévá ze strany na stranu.
33:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík bez asistence (3:2).
33:26
A tohle je důsledek.
32:56
Hraje se pořád na jedné straně a to na straně hostujícího týmu.
27:26
Domácí brankář má skvělé zákroky a drží svůj tým!
25:55
Bíca bekendem těsne minul.
24:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Hendrich, asistoval Patrik Totzauer (2:2).
24:29
Se štěstím hosté prostřelili domácího brankáře.
22:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček, asistoval Lukáš Froněk (2:1).
22:57
Štíři celkem brzy proměnili přesilovku a zvyšují své skóre.
22:39
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
21:53
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Lukáš Zadák (1:1).
21:53
Střelou z dálky hosté vyrovanávají.
21:06
Hra začla v tempu a hned od začátku se snaží oba týmy dostat co nejrychleji dostat k soupeřově brance.
20:00
20:00
19:59
Střely domácí: 5 - Střely hosté- 6
17:49
Hra se výrazně zpomalila a Štírům trvá dlouho, než rozehrají.
15:50
Dobrý zákrok brankáře hostí, vychytal střelu Hanáka.
14:42
Hosté měli úplně odkrytou branku, ale naštěstí pro Štíry netrefili zařízení.
13:19
Teď domácí brankář podržel svůj tým.
11:56
Hra se odehrává v téměř vysokém tempu.
10:13
Střelu hostí domácí brankář s klidem vychytal.
09:23
Hra se přeléva ze strany na stranu.
07:43
Štíři přesilovku ubránili.
06:36
Štíři nyní drrží míček na polovině hostí.
05:43
Vyloučen hráč Lukáš Malý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
04:56
Kostrbatá rozehrávka Čelakovic.
03:56
Samostatný průnik hráče hostí s č.56, ale nepodařilo se mu ani vystřelit, takže nic z toho.
03:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Václav Hejplík (1:0).
02:38
Štíři kombinují, ostřelují brankáře hostí a je to gól!
02:23
Malý přestřelil.
01:41
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Lukáš Malý.
01:41
Vyloučen hráč Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
01:21
První střelu si zapisují Štíři, ale nic nebezpečného.
00:01
První dotyky s míčkem mají Čelákovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Lukáš Pezl; hráči v poli: Jakub Doutnáč, Václav Kramel, Vojtěch Strnad, Jakub Jareš, Martin Mikšovský
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Michal Matějček, Radek Hanák, Václav Staněk, Marek Slepička