1:0
3:2
2:3
- : -
branky (asistence): 00:45 Tomáš Pešek, 25:49 Lukáš Zelenka (Petr Liška), 34:14 Jan Sláma (Lukáš Roztočil), 37:31 Jan Sláma (Radim Vlk), 42:05 Tomáš Pešek (Petr Liška), 55:35 Tomáš Rezek (Tomáš Pešek)
branky (asistence): 25:21 Petr Kos (Vojtěch Haman), 33:26 Lukáš Váša (Petr Tlustoš), 42:29 Vojtěch Haman (Ondřej Dvořák), 45:23 Michal Staněk, 55:55 Petr Tlustoš (Michal Staněk)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Hippos Žďár n/S. 6:5
1. Tomáš Pešek, 26. Lukáš Zelenka, 35. Jan Sláma, 38. Jan Sláma, 43. Tomáš Pešek, 56. Tomáš Rezek - 26. Petr Kos, 34. Lukáš Váša, 43. Vojtěch Haman, 46. Michal Staněk, 56. Petr Tlustoš; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2 + Lukáš Roztočil 5:2 + Vojtěch Haman 5; využití: 2:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 23 - Lukáš Kratochvíl 16; po třetinách: 1:0, 3:2, 2:3;
60:00
59:59
Omlouváme se za výpadek, utkání je u konce a končí úspěšně pro domácí celek TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons.
59:59
Komentář trenéra hostí: Po dlouhé době pořádné derby. Škoda zbytečných branek, které v závěru scházely. Hra ve třetí části je příslibem do dalších utkání, kde musíme bojovat. Děkujeme soupeři. Komentář trenéra domácích: Super derby, drama až do konce. Plnili jsme, co jsme si řekli a díky tomu si odnášíme tři body. Děkujeme klukům ze Žďáru, divákům v hale a doma u obrazovek.
59:50
Vyloučen hráč Vojtěch Haman družstva Hippos Žďár n/S. na 5 minut za sekání.
58:12
Vyloučen hráč Lukáš Roztočil družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za zdržování hry.
58:12
Vyloučen hráč Lukáš Roztočil družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 5 minut za nedovolené vrážení.
58:04
Timeout Hippos Žďár n/S.
55:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Michal Staněk (6:5).
55:55
Po úspěšně zakončené přesilovce domácí ihned inkasují branku od hostujícího kapitána Petra Tlustoše.
55:35
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Rezek, asistoval Tomáš Pešek (6:4).
55:21
Z počátku přesilové hry hosté napadají až za bránou domácích. Nyní již domácí kombinují a snaží se nalézt ideální pozici pro vstřelení branky.
54:17
Vyloučen hráč Richard Kafka družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
54:02
Pešek se Zelenkou právě vyzkoušeli brankáře Kratochvíla, ten ale bohužel chytá.
52:48
Po hře na zemi hostujícího hráče domácí protestují, vše ale zůstává bez trestu a rozehrávají hosté.
51:12
Šance hostí taktéž nekončí v brance.
49:55
Domácí kombinují ve své útočné polovině, zakončení však chybí.
47:27
V posledních pár minutách můžeme pozorovat mírnou převahu hostí.
45:23
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk bez asistence (5:4).
45:23
Nyní bohužel Frühbauer neubránil, asi třetí dorážkou se hostům podařilo dopravit míček za brankovou čáru.
44:12
Další úspěšný zákrok domácího gólmana Martina Frühbauera!
42:30
Hra se nyní dramatizuje a začíná přituhovat. Jedna branka střídá druhou.
42:29
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Dvořák (5:3).
42:05
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Petr Liška (5:2).
40:30
Musíme vyzdvihnout práci dnešního DJ a hlasatele v jedné osobě - Ondry Míky! Děkujeme Ondro:)
40:00
40:00
39:59
Po dobu přestávky divákům v hale krátí dlouhou chvíli mladší žáci se svým cvičným utkáním.
39:58
Hosté se snaží v poslední minutě dorovnat - neúspěšně.
39:28
Nyní u míčku hosté. Jejich kombinace končí před brankou Martina Frühbauera, který míček zasedá a nepouští.
37:31
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Radim Vlk (4:2).
37:31
Jak se říká: nedáš - dostaneš!
36:53
Domácí hráč Jaromír Čermák právě obětavě zaklekl při bránění domácí branky a zabránil tak gólu.
34:14
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Lukáš Roztočil (3:2).
34:14
Domácí znovu odskakují o jednu branku.
33:45
Vyloučen hráč Vojtěch Haman družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za držení.
33:45
Hostující hráč Haman právě fauloval Slámu a následuje přesilovka domácích.
33:26
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Petr Tlustoš (2:2).
33:26
A je vyrovnáno.
31:42
To bychom nebyli v Brodě, kdyby alespoň jednou nespadly mantinely.
30:30
Domácí hráč Tomáš Pešek utrpěl zranění na pravé ruce, je to ale bojovník a hned po ošetření rány nastupuje znovu do hry!.)
27:01
Domácí motivováni poslední akcí tlačí Žďár, ten se však zatím úspěšně brání.
25:49
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Zelenka, asistoval Petr Liška (2:1).
25:49
Domácí hned po buly přebírají hru do svých rukou a také vstřelují branku.
25:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Kos, asistoval Vojtěch Haman (1:1).
25:21
Martin Frühbauer si připisuje další úspěšný zákrok. Hned poté svou branku ale neubránil.
23:20
Nyní je u balónku tým hostí, domácí však aktivně brání a nepouští je do útočné poloviny.
21:04
Radim Vlk střílí na bránu, bohužel moc vysoko.
20:00
20:00
19:20
Domácí nyní okupují obrannou polovinu hostí a snaží se míček protlačit za brankovou čáru. Zatím bez úspěchu.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
16:43
Hra je i několik minut před koncem první třetiny stále vyrovnaná, oba týmy si tvoří šance a také aktivně brání.
15:20
Zelenka nyní zkouší brankáře Kratochvíla, který úspěšně zasahuje a gólovou šanci ničí.
13:50
Kos Petr nyní promarnil svou šanci, nepodařilo se mu vystřelit, přesto že byl osamocen nedaleko od brankoviště domácích.
11:32
Také hosté se při své rozehrávce musí otáčet, domácí úspěšně brání.
10:50
Martin Frühbauer opět zasahuje a hatí tak šanci hostí.
09:12
Hostující hráč Ondřej Dvořák je při napadání velmi aktivní a domácí mají díky němu při své rozehrávce nemalé problémy.
07:24
Kombinaci domácích zakončuje střelou Ondřej Zmrhal, bohužel branku netrefuje.
06:00
Domácí zatím úspěšně brání.
04:49
Nyní probíhá přesilová hra hostí. Hosté zkouší pozornost domácího brankáře, ten ale šanci likviduje.
04:14
Vyloučen hráč Lukáš Zelenka družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
03:00
Oba týmy se nyní snaží probojovat do útočné poloviny, ale mnoho šancí zatím nevidíme.
01:28
Oba týmy jsou aktivní, hra se přelévá ze strany na stranu.
00:45
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek z trestného střílení (1:0).
00:45
Hned z počátku utkání byl při své šanci faulován domácí hráč Zelenka a následuje trestné střílení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Ondřej Dvořák, Vít Karásek, Ondřej Melichar, Petr Tlustoš, Richard Kafka
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Ondřej Zmrhal, Petr Liška, Tomáš Pešek, Lukáš Roztočil, Lukáš Zelenka
00:00
Vítáme Vás na druhém domácím utkání, při kterém dnes změří své síly celky TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons a Hippos Žďár n/S.