3:1
1:1
1:0
- : -
branky (asistence): 03:31 Lukáš Kratochvíl (Jan Doležel), 05:56 Tomáš Knebl (Jan Doležel), 09:44 Petr Krhut (Josef Viktořík), 25:04 Vladislav Kittel (Josef Viktořík), 53:20 Dalibor Repček (vlastní branka)
branky (asistence): 17:31 Štěpán Kostolány (Vojtěch Repček), 35:31 Jiří Grošaft (Štěpán Sležka)

1. FBK Rožnov p/R - S.K. P.E.M.A. OPAVA 5:2
4. Lukáš Kratochvíl, 6. Tomáš Knebl, 10. Petr Krhut, 26. Vladislav Kittel, 54. Dalibor Repček - 18. Štěpán Kostolány, 36. Jiří Grošaft; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Marek Obšivač 19 - Matěj Martínek 28; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:0;
60:02
Komentář domácího trenéra Pavla Barabáše: Dnes to byl poctivý výkon proti dobrému soupeři, kterému ale nevyšel úvod a to nakonec rozhodlo o osudu utkání. Děkuji za férové utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:01
Komentář k utkání hostujícího trenéra Roberta Segeti: V první třetině jsme se dnes v dosti improvizované sestavě hledali a stálo nás to tři branky, které jsme v době, kdy už jsme se občas i kvalitně potkávali, nedohnali. Soupeř hrál ve velkém tempu a zaslouženě vyhrál.
60:00
Ve třetí třetině poměr střel 10:5, celkově 33:21
60:00
59:59
Nejlepší hráč hostujícího týmu je Štěpán Kostolany s číslem 20. Nejlepším hráčem domácích je hráč s číslem 13, Tomáš Knebl
58:56
Opava to zkouší bez gólmana.
58:37
Míček létá tam a zpět.
56:46
Střela z blízky na domácího brankáře končí vyražením míčku pryč z rožnovské poloviny a Rožnov se zkouší prosadit, neúspěšně.
55:27
Opavští nechtějí zápas jen tak dát a pořád tlačí na domácí sršně, kteří jim však nic neumožní.
53:41
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
53:20
Vlastní branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Dalibor Repček (5:2).
52:44
Rožnovští hráči v přesilovce opatrně, první střelu provedl Vladislav Kittel, těsně nad Martínkovu bránu.
52:03
Vyloučen hráč Štěpán Kostolány družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
50:01
Obránci i brankář domácích teď měli co dělat se zastavením hostujících útočníků.
47:58
Hosté se dostali do brankového prostoru. Už to vypadalo, že je míček za čarou, ale Obšivač ho vytáhl z pod svého těla.
45:03
Teprve teď první trefená brána, ale hostující brankář úspěšnější.
44:06
Hosté si nenechávají líbit dvoubrankové vedení soupeře. Několik šancí snížit, ale střely míří do nohou obránců.
42:03
Příklep domácího hráče Jakuba Kosteleckého míjí branku hostí o pár centimetrů.
40:34
Nasazení obou týmů do třetí třetiny je maximální.
40:00
40:00
Ve druhé třetině poměr střel 10:8, celkově po dvou 23:16.
40:00
39:01
Probíhá poslední minuta druhé části a oba týmy se snaží o gól navíc.
37:18
Po perfektní přihrávce z volného úderu bohužel pro Rožnov nevychází střela Josefu Viktoříkovi.
35:31
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
35:31
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jiří Grošaft, asistoval Štěpán Sležka (4:2).
35:24
Po neúspěšné střele domácího hráče hosté z brejku snižují na 4:2.
34:24
Domácí si přihrávají na obranné polovině a čekají na chybu v postavení soupeře.
30:17
Opava tlačí na soupeře, vytvářejí si šance, ale Rožnovští brání jak to jde.
28:35
Po volném úderu na straně domácích Opavští měli šanci ukázat svoji střeleckou sílu, ale brankář Obšivač si své místo pokryl.
26:54
Hosté se drží na své obranné polovině, domácí nechtějí dopustit jakékoliv střely na Obšivače.
25:04
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Josef Viktořík (4:1).
24:38
Rožnovští hráči hrají opatrně.
23:55
Rožnované v této třetině už tak nedominují, jako v úvodní - Slezané se marknatně zlepšili, jen to jejich zakončení je tristní.
22:12
Štěpán Kostolany v šanci snížit na 3:2, míček mu však ujel těsně před Obšivačem.
20:01
Buly pro změnu vyhrávají hosté. Míček poté skáče ze strany na stranu.
20:00
20:00
V první třetině poměr střel 13:8.
20:00
19:01
Pro hosty velmi důležitá branka, která je může ještě možná vrátit do zápasu, ale to by museli z kabiny přijít "v jiném laufu".
18:17
Vyloučen hráč Lukáš Kratochvíl družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:31
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Vojtěch Repček (3:1).
16:57
Viktořík v nádherné šanci, přestřeluje hráče. Ovšem trefuje pouze gólmana.
16:12
Obšivač dnes domácím dodává neskutečný klid - jeho zákroky jsou jisté a možná na první pohled laxní, ale naprosto přesně je vždy, kde má být.
13:45
Ted mohly padnou branky na obou stranách, Opava mohla dát tak jednu, Rožnov další tři - nicméně gólmani zůstali čistí.
10:28
Hosté se snaží prosadit, ale obrana domácích je nekompromisní.
09:58
Trenér Segeťa chvílemi i na střídačce klečí - jakoby vlastní hráče prosil, aby "být v lese" a začali hrát aspoň v tréninkovém tempu.
09:44
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Josef Viktořík (3:0).
05:59
Tak pokud to myslí hosté vážně, že chtějí dnes udělat nějaké body, budou muset hoooodněěěěě přidat, jinak si povezou domů ranec.
05:56
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Tomáš Knebl, asistoval Jan Doležel (2:0).
03:31
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Kratochvíl, asistoval Jan Doležel (1:0).
03:22
Rožnovští tlačí na hostující hráče, tempo se začíná zrychlovat.
03:12
Opava hraje špatně. Souboje s Rožnovem jsou legendární, ale dnes tu přijeli hosté nějací zaražení.
01:58
Před chvílí zahrozila Opava, ale byl to spíše sporadický výlet bez efektu.
00:55
Úvod utkání především v režii Sršňů - prakticky ještě Opavu nepustili na míček.
00:01
Utkání bylo zahájeno a úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Karel Balnar, Michal Gavenda, Karel Boželník, Lukáš Rychlý, Václav Šimčík
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Petr Burýšek, Petr Krhut, Jakub Kostelecký, Josef Viktořík, Vladislav Kittel