1:0
2:3
1:4
- : -
branky (asistence): 04:07 Tomáš Vlček (Jakub Uhřík), 24:18 Matěj Kodl (Petr Duchek), 36:53 Petr Duchek (Jakub Král), 41:07 Matěj Kodl (Petr Duchek)
branky (asistence): 23:08 Lukáš Pokorný, 31:06 Zbyněk Tomiška (Patrik Míka), 35:19 Jaroslav Janoušek (Roman Školník), 50:26 David Kolář (Dominik Hudec), 52:40 Jiří Krůšek (Jiří Ptáčník), 53:17 Jakub Veverka (Jiří Krůšek), 59:47 Jiří Krůšek (Patrik Míka)

T.B.C. Králův Dvůr - Panthers Praha 4:7
5. Tomáš Vlček, 25. Matěj Kodl, 37. Petr Duchek, 42. Matěj Kodl - 24. Lukáš Pokorný, 32. Zbyněk Tomiška, 36. Jaroslav Janoušek, 51. David Kolář, 53. Jiří Krůšek, 54. Jakub Veverka, 60. Jiří Krůšek; rozhodčí: Michal Taufmann - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Jan Barna 15 - Martin Hruška 17; po třetinách: 1:0, 2:3, 1:4;
60:00
Komentář asistenta trenéra hostujícího týmu: Báli jsme se, že to bude nudné utkání, nakonec to tak hrozné nebylo :-) a jsme rádi za tři, myslíme si zasloužené, body. Z pohledu diváka to mohlo vypadal možná relativně snadno, ale byl to vyrovnaný zápas, který rozhodla lepší střelecká forma a větší chuť vyhrát na naší straně. Díky všem za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácího týmu: Nedá se hrát na krásu ve smyslu držení balónku. Dnes nám chyběla střelba a to se nakonec ukázalo jako rozhodující faktor. Soupeř byl ve třetí třetině efektivnější a veze si zasloužené tři body. Omlouváme se divákům a příště určitě předvedeme lepší hru na kterou se tady všichni chodí rádi dívat. Hezký večer všem.
60:00
Střely po třetí třetině 8:9.
60:00
59:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Patrik Míka (4:7).
59:47
Domácím se hra bez gólmana moc nepovedla bohužel dostali gól.
59:00
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:57
Střela z poloviny hřiště od domácích.
58:50
Domácí tým hraje bez brankáře.
58:08
Další střela domácího týmu, ale opět chybělo štěstí a trocha přesnosti.
57:46
Další domácí rozehrávka z rohu hřiště.
56:37
Krásná akce domácích. Chyběla jen kvalitní střela a trocha toho štěstí.
56:03
Volný úder domácích z poloviny hřiště. Nic z toho nebylo.
55:17
Na míčku jsou stále domácí. Držení balónku jim teď vydrželo dlouho.
54:15
Na míčku je domácí tým. Vybojoval si rozehrávku z rohu hřiště.
53:17
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
53:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Veverka, asistoval Jiří Krůšek (4:6).
52:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Jiří Ptáčník (4:5).
52:06
Krásná střela domácího borce. Bohužel tuto střelu hostující gólman vychytal.
51:38
Rozehrávka domácího týmu z rohu hřiště.
50:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Dominik Hudec (4:4).
50:26
Stav utkání je opět vyrovnaný.
50:00
Hosté střílejí z poloviny hřiště. Zatím jim to gól nevyneslo.
48:32
Rozehrávka hostujícího týmu z rohu hřiště.
48:01
Po třiceti sekundách je opět domácí tým bez míčku.
47:30
Na míčku jsou opět domácí a vypadá že si ho chtějí nechat.
45:22
Málem jsem byli svědkem gólu hostujícího týmu. Balónek poskakoval v malém brankovišti, ale naštěstí ho domácí gólman zázračně vyhnal pryč z brankoviště.
44:50
Na míčku jsou zase domácí, ale bohužel opět ztrácejí.
43:40
Na míčku jsou domácí, ale vzápětí míček ztrácejí.
42:40
Hosté dělají stále chyby v rozehrávce.
42:04
Střela domácího borce, která bohužel končí mimo bránu, za hrací plochou.
41:07
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Petr Duchek (4:3).
41:07
Po špatné rozehrávce hostujícího týmu se domácí opět ujímá vedení tohoto utkání.
40:15
Domácí tým vyhrál dvě ze tří vhazování.
40:01
Úvodní vhazování vyhráli hosté.
40:00
40:00
Ve druhé třetině byli aktivnější hosté. Přestříleli domácí tým a zároveň vyhráli třetinu i na góly,
40:00
39:59
Střely po druhé třetině 7:8.
39:51
Střela domácího hráče, kterou hostující gólman chytil.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:30
Míček má hostující tým, ale po zbytečné střele ztrácejí balónek. Balónek chytil domácí gólman.
37:53
Tento zápas sleduje 93 diváků. Děkujeme.
36:53
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Petr Duchek, asistoval Jakub Král (3:3).
36:53
Po standartní situaci domácího týmu padá gól, který srovnává stav utkání.
36:26
Rozehrávka hostujícího týmu, která skončila až za polovinou hřiště.
35:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Roman Školník (2:3).
35:18
Po další krosové nahrávce dávají hosté svůj třetí gól a tím otáčejí stav utkání na svojí stranu.
34:15
Velká šance domácího týmu, bohužel z toho gól nebyl, ale hostující hráči měli co dělat aby nedostali gól.
32:50
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale domácímu týmu se podařilo od obdrženého gólu už dvakrát vystřelit.
31:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Zbyněk Tomiška, asistoval Patrik Míka (2:2).
31:05
Hostující přesilovka trvala přesně třináct sekund a stav utkání je opět srovnám.
30:53
Vyloučen hráč Martin Štěpnička družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání.
30:51
Domácí tým je v plném počtu, ale hned na to dostávají další dvouminutový trest za špatné střídání.
29:50
Střela od hostujícího týmu a zákrok domácího gólmana.
28:51
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
28:30
Nyní jsem viděli krásnou střelu po krosové nahrávce a ještě hezčí zákrok ze strany domácího gólmana.
27:55
Volný úder hostujícího týmu. Střela byla zblokována domácím obráncem.
27:30
Rozehrávka hostujícího týmu z rohu hřiště. Nic z toho nebylo.
26:23
Střela domácího hráče bohužel zblokoval hostující obránce.