3:3
0:0
4:1
- : -
branky (asistence): 12:45 Jan Čečetka, 16:30 Jan Světlík (Ondřej Bachtík), 19:58 Tomáš Kopecký (Jiří Juhász), 54:46 David Kaválek (Jan Světlík), 56:20 Ondřej Bachtík (Vojtěch Bureš), 57:03 Ondřej Hušek (Tomáš Matoulek), 57:46 Ondřej Bachtík
branky (asistence): 03:52 Petr Malásek (Michal Bernát), 10:11 Rostislav Riger (Sebastian Bajgar), 14:33 Adam Bouška (Radek Dřevěný), 58:23 Ondřej Liška (Michal Bernát)

Florbal Primátor Náchod - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:4
13. Jan Čečetka, 17. Jan Světlík, 20. Tomáš Kopecký, 55. David Kaválek, 57. Ondřej Bachtík, 58. Ondřej Hušek, 58. Ondřej Bachtík - 4. Petr Malásek, 11. Rostislav Riger, 15. Adam Bouška, 59. Ondřej Liška; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 19 - Daniel Chrást 17; po třetinách: 3:3, 0:0, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Bořeckého: Vyrovnaný zápas, Byli jsme lepším týmem v 1. třetině a Náchod v 2. části. V poslední třetině to bylo o tom kdo dá rozdílový gól. Ten jsme soupeři darovali svojí nedisciplinovaností, což zápas defakto rozhodlo. Pak už to byla z naší strany pouze křeč. Děkuji soupeři za férové utkání a zdravím do Brna.
60:00
Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy: V první třetině jsme byli zaskočeni aktivní hrou a pohybem soupeře. Od druhé třetiny jsme hráli precizně do defenzivy a počkali jsme si na své šance. Děkuji hráčům za zodpovědný a obětavý výkon, soupeři za férové utkání a divákům za dobrou atmosféru.
60:00
59:34
Atmosféra houstne líta spousta střel.
58:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Liška, asistoval Michal Bernát (7:4).
57:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík bez asistence (7:3).
57:46
Po chybě hostů Ondřej Bachtík nahazuje do prázdné brány.
57:30
Hosté to zkoušejí v šesti.
57:03
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
57:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Hušek, asistoval Tomáš Matoulek (6:3).
57:03
Hosté si berou time-out.
56:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Vojtěch Bureš (5:3).
56:20
Bureš prohodil míček mezi dvěma hráči. Ondra Bachtík zakončuje sám na bránu.
54:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kaválek, asistoval Jan Světlík (4:3).
54:39
Po výborném krosu od Honzy Světlíka z první střílí na bránu.
53:19
Vyloučen hráč Ondřej Liška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nesportovní chování.
53:19
Ondřej liška byl po faulu na Tomáše Matoulka vyloučen.
51:33
Domácí jsou v plném počtu.
50:43
Ondřej Liška si špatně došlápnul a odkulhává ze hřiště.
49:33
Vyloučen hráč David Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
49:05
Kaválek chytnul hráče týmu Sokol Brno půjde na 2 minuty.
47:29
Světlík po nahrávce do běhu od Tomáše Matoulka netrefil skákajíci míček.
46:11
Hosté se znovu neúspěšně hádají s rozhodčím.
44:06
Vlastimil Skalický podržel svůj tým excelentním zákrokem.
40:00
40:00
Úvodní buly již po 3. zvítězil tým Florbal Primátor Náchod.
40:00
39:44
Po dohodě rozhodčích byl zrušen trest na Ondru Malíka.
39:25
Na zápas se přišlo podívat 110 diváků. Děkujeme.
38:31
Hosté jsou v plném počtu.
36:31
Vyloučen hráč Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
36:31
Hostům se vyloučení nelíbí a bezúspěšně diskutují s rozhodčím.
33:56
Druhou polovinu 2. třetiny kontroluje tým hostů.
32:20
Break Vojtěcha Bureše zastavil gólman hostů.
30:15
Hosté zatlačili soupeře a čekají na chybu.
28:11
Po náběhu do středu hřiště Jan Světlík dostal výbornou nahrávku a vystřelil. Chrást vyrazil.
27:16
Ondřej Bachtík neúspěšně zakončil akci 3 na 2.
25:00
Marek Kovář tělem zablokoval první střelu hostů (2. třetiny) a 2 dorážky.
24:19
Domácí naprosto suveréně kontrolují hru.
23:25
Jan Čečetka neúspěšně tečoval střelu Jakuba Téra.
21:02
Již od úvodního buly je na míčku tým Florbal Náchod.
20:00
20:00
19:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Kopecký, asistoval Jiří Juhász (3:3).
19:58
Kopecký trefil z půlky hřiště šibenici. Brankář nic neviděl.
19:00
Právě začala poslední minuta první třetiny.
17:21
Hráč týmu sokol Brno Šmíd Michal těsně přestřelil branku domácích.
16:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Ondřej Bachtík (2:3).
16:30
Jan Světlík z otočky trefil šibenici.
16:14
14:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Radek Dřevěný (1:3).
14:33
Domácí nechali před bránou volného hráče, který úspěšně skóroval.
14:14
Vyloučen hráč Aleš Pokorný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
12:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka bez asistence (1:2).
12:45
Jan Čečetka ze středu hřiště vstřeli gól na vzdálenější tyč.
10:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Rostislav Riger, asistoval Sebastian Bajgar (0:2).
10:11
Riger si položil náchodského brankáře a back-handem zavěsil míček pod víko.
07:40
Domácí zatím vážně neohrozili soupeřovu bránu.
06:20
04:30
Střelu z obrany na bránu domácích zablokoval Filip Geisler.
04:20
Vyloučen hráč Ondřej Malík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
03:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Petr Malásek, asistoval Michal Bernát (0:1).
03:28
Hušek tvrdě zpracoval v rohu obránce hostů.
00:27
První střela hostů, brankář domácích výborně zakročil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Michal Šmíd, Patrik Pollak, Aleš Pokorný, Tomáš Foret, Ondřej Liška
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jan Čečetka, Ondřej Bachtík, David Kaválek, Jakub Téra, Vojtěch Bureš