3:1
2:3
0:4
- : -
branky (asistence): 09:10 Daniel Dolanský (Vilém Vopelák), 09:38 Jan Odlas (Martin Žemlička), 19:35 Vilém Vopelák, 33:49 Vít Andrle (Daniel Dolanský), 34:44 Petr Chládek (Vilém Vopelák)
branky (asistence): 10:18 Jakub Kopecký (Petr Hofman), 25:16 Pavel Kotrč (Petr Jiřička), 29:28 Pavel Kotrč (Jan Hrobský), 37:15 Vojtěch Výborný (Petr Hašek), 47:37 Tomáš Černý (Petr Hašek), 52:35 Jakub Kopecký (Dominik Emlar), 57:58 Petr Hofman (Jakub Kopecký), 58:58 Jakub Kopecký (Petr Hofman)

FBC DDM Kati Kadaň A - TJ Sokol Jaroměř 5:8
10. Daniel Dolanský, 10. Jan Odlas, 20. Vilém Vopelák, 34. Vít Andrle, 35. Petr Chládek - 11. Jakub Kopecký, 26. Pavel Kotrč, 30. Pavel Kotrč, 38. Vojtěch Výborný, 48. Tomáš Černý, 53. Jakub Kopecký, 58. Petr Hofman, 59. Jakub Kopecký; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Robin Ciota 23 - Lukáš Flégl 22, Šimon Špaček 2; po třetinách: 3:1, 2:3, 0:4;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Snaha a bojovnost už na vítězství v této soutěži nestačí. Do příštích utkání musíme také přidat kvalitu hry. Velice mě mrzí že se florbal začíná podobat fotbalu. Vyjádření trenéra hostí: Po našich chybách se soupeř dostal do hry,ale naštěstí jsem byli schopni eliminovat bojovnost domácích a zápas dovedli k vítězství. Děkujeme pořadatelům,divákům a soupeři a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
58:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (5:8).
58:58
Hosté se trefují do prázdné branky a tím si nejspíše pojišťují vítězství v dnešním zápase.
58:41
Timeout FBC DDM Kati Kadaň A
57:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (5:7).
57:58
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Špaček družstva TJ Sokol Jaroměř
57:58
Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho,Petr Hofman to vzal na sebe a nemýlil se.
56:47
Kati se snaží vymyslet nějakou větší šanci,hostující tým však zatím k žádné chybě nedonutili.
54:33
Petr Chládek se výborně vymotal od dvou hostujících hráčů,jeho následnou střelu dokázali hosté výborně zblokovat.
52:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (5:6).
52:35
Hosté z protiútoku teď dokázali vstřelit branku a jdou poprvé v dnešním zápase do vedení.
50:24
Martin Odlas prchal po křidle,jeho přihrávku ale hosté bravůrně vystihli.
47:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Petr Hašek (5:5).
47:37
Domácí ztratili míček ve středním pásmu,hosté toto zaváhání dokázali výborně zužitkovat a máme opět vyrovnáno. Čeká nás ještě zajímavý zbytek utkání.
47:10
Domácí šli do přečíslení tři na dva. Lukáše Pardubského v dobré pozici ale hostující obrana dokázala zastavit.
44:16
Hra se momentálně přelévá z jedné strany na druhou.
42:06
Skvělý reflex Robina Cioty!
41:44
Vyloučen hráč Martin Žemlička družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:25
Velký závar před domácí brankou teď domácí se štěstím přestáli.
40:00
40:00
39:29
Rozhodčí teď neuznali Katům gól kvůli vysoké hokejce.
37:56
Hosté teď svírají domácí hráče,ti však zatím odolávají.
37:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný, asistoval Petr Hašek (5:4).
37:15
Tak jsem to zakřikl. Rychle rozehraná standartní situace,na kterou domácí nedokázali zareagovat a již vedou jen o gól.
37:04
Hosté se snaží o rychlou odpověď,zatím ale domácí odolávají.
34:44
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Petr Chládek, asistoval Vilém Vopelák (5:3).
34:44
A domácí přidávají další branku. Krásná střela Peti Chládka skončila až za zády hostujícího brankáře.
33:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Vít Andrle, asistoval Daniel Dolanský (4:3).
33:49
Skvěle rozehraná standartní situace a domácí jdou opět v utkání do vedení.
33:47
Dvě rychlá vyloučení za sebou,kdy uvidíme minutu a půl hru 4 na 4 a poté půlminutou přesilovku Jaroměře.
33:46
Vyloučen hráč Aleš Limberg družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za hrubost.
33:18
Vyloučen hráč Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
29:28
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Jan Hrobský (3:3).
29:28
Hosté dokázali držet míček na svých holích,kdy Kotrč Pavel krásnou střelou na přední tyč vyrovnává stav dnešního utkání.
28:19
Kadaň se usadila v útočném pásmu,kde si dokázala vytvořit dvě nebezpečné šance,obě však skončili výbornými zákroky Lukáše Flégla.
27:35
Vyloučen hráč Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
25:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Petr Jiřička (3:2).
25:16
A tato střela se již ujala.Krásně schovanou střelou se prezentoval Kotrč Pavel,který snižuje na rozdíl jediné branky,
24:30
Jaroměř se teď usadila v útočném pásmu,kde vysílá jednu střelu za druhou,
23:35
Krásná akce domácích končí zblokovanou střelou.
21:47
Skvělý přesun domácího brankáře,který teď dokázal chytit jasnou gólovku. Nutno podotknout,že tomu předcházela krásná akce hostí.
21:23
Vyloučen hráč Aleš Limberg družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za bránění ve hře.
20:29
Špatná rozehrávka domácích,kterou hosté naštěstí pro domácí nedokázali využít.
20:00
20:00
19:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Vilém Vopelák z trestného střílení (3:1).
19:35
Únik Martina Odlase hosté zastavili až faulem a Vilém Vopelák chladnokrevně svůj nájezd dokázal proměnit.
17:59
Fantastická střela hostujícího obránce a ještě lepší zákrok teď předvedl domácí brankář.
17:00
Vyloučen hráč Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za zdržování hry.
16:34
Hosté zatím kombinují v útočném pásmu,nic nebezpečného však zatím nevymysleli.
14:54
Dva fantastické zákroky teď předvedl Robin Ciota!
12:35
Hosté se dostali do přečíslení tři na jednoho. Skvěle ale zasáhl domácí obránce.
10:18
10:18
Krásně umístěná střela Jakuba Kopeckého,kdy chvíli nikdo nevěděl, kde míček skončil.
09:38
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Jan Odlas, asistoval Martin Žemlička (2:0).
09:38
Nenápadná akce domácích končí v síti.Nahození před branku skvěle tečoval Honzík Odlas. Domácím první gól evidentně pomohl.
09:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Daniel Dolanský, asistoval Vilém Vopelák (1:0).
09:10
Domácí teď dokázali zatlačit hostující tým. Přihrávku Vopeláka dokázal krásnou střelou k tyči zužitkovat Daniel Dolanský.
07:35
Krásná akce hostí,teď ovšem skvěle zasáhl domácí brankář.
06:40
Teď se Kati dostali do přečíslení dva na jednoho.kdy hostující brankář skvěle zasáhl proti střele Šulce.
04:42
Hosté zatím určují tempo hry. Domácí zatím nedokáží něco vymyslet.
03:12
Teď měli domácí velké štěstí. Nahozený míček skončil těsně vedle tyče.
01:15
Hosté jsou zatím aktivnějším týmem a již 3x nebezpečně ohrozili domácího brankáře.
00:01
První buly dnešního utkání patřilo hostujícímu týmu a hned z toho byla rychlá střela od poloviny hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lukáš Flégl; hráči v poli: Jan Škola, Jan Hrobský, Tomáš Černý, Vojtěch Výborný, Petr Hašek
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Robin Ciota; hráči v poli: Petr Chládek, Jan Odlas, Martin Odlas, Martin Žemlička, Michal Kolitsch
00:00
Hezký den z Kadaně. v 5. kole Národní ligy západ se proti sobě postaví domácí Kati proti týmu z daleké Jaroměře. V minulém kole Kadaň zvítězila nad týmem Wizards DDM Praha 10 poměrem 7:3 a tým z Jaroměře zvítězil před domácím publikem 7:4 na týmem TJ Turnov. Myslím si,že nás čeká velice zajímavé utkání.