3:2
4:1
3:2
- : -
branky (asistence): 00:50 Ondřej Kočí (Lukáš Janů), 13:13 Antonín Semerád (Jakub Zíka), 14:52 Jakub Zíka (Petr Vavřínek), 26:02 Petr Vavřínek (Jakub Zíka), 29:39 Vojtěch Press (David Mühlbach), 34:55 Lukáš Janů (Ondřej Kočí), 36:21 Ondřej Kočí (Antonín Semerád), 54:54 Petr Vavřínek (Šimon Paldus), 58:44 Antonín Semerád (Dalibor Michálek), 59:51 Vojtěch Press (David Mühlbach)
branky (asistence): 06:56 David Chvosta, 07:41 Jakub Kořán (Lukáš Pluskal), 39:54 David Chvosta (Jan Staněk), 47:02 David Chvosta (Jan Staněk), 55:41 Jakub Mikeš (Jan Staněk)

Fortel TJ Kobylisy - FbC Strakonice P.A. 10:5
1. Ondřej Kočí, 14. Antonín Semerád, 15. Jakub Zíka, 27. Petr Vavřínek, 30. Vojtěch Press, 35. Lukáš Janů, 37. Ondřej Kočí, 55. Petr Vavřínek, 59. Antonín Semerád, 60. Vojtěch Press - 7. David Chvosta, 8. Jakub Kořán, 40. David Chvosta, 48. David Chvosta, 56. Jakub Mikeš; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Ladislav Vavřínek 34 - Jan Vaníček 22; po třetinách: 3:2, 4:1, 3:2;
60:01
Komentář trenéra domácích Ondřeje Kočího: "Ofenzivní utkání s vítězným koncem pro nás." Komentář trenéra hostí Jakuba Mikeše: "S tímto nasazením celého týmu nemůžeme počítat, že budeme úspěšní. Laxní přístup ve druhé třetině rozhodl o vítězství domácích. Díky pořadatelům, soupeřům i divákům."
60:00
Střely na branku - domácí 9, hosté 14, celkem 30:39
60:00
59:59
Vyloučen hráč Ondřej Filip družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
59:51
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Vojtěch Press, asistoval David Mühlbach (10:5).
59:20
Strakonice to nevzdávají a dále riskují hru bez gólmana
58:44
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Dalibor Michálek (9:5).
55:41
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Jan Staněk (8:5).
54:54
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Petr Vavřínek, asistoval Šimon Paldus (8:4).
48:38
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
47:50
Hadr v akci
47:02
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Chvosta, asistoval Jan Staněk (7:4).
36:21
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Antonín Semerád (7:2).
36:21
Tak tomu se říká efektivně rozehraná standardka!
34:55
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Janů, asistoval Ondřej Kočí (6:2).
34:55
Bleskurychle rozehraná standardka domácích a je z toho vedení o čtyři branky
32:35
Bez využití
30:34
Vyloučen hráč David Štěpka družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hrubost.
29:39
29:22
Strakonice se ubránily
27:22
Vyloučen hráč Tomáš Mareš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hra rukou.
26:02
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Petr Vavřínek, asistoval Jakub Zíka (4:2).
25:40
Velká šance po ose Pany - Sajmon, vzápětí šance na druhé straně
24:00
Vzkaz trenéra Bohouška z Kanady: Kopněte do vrtule, ať to soupeře bolí!
19:47
Vyloučen hráč Vojtěch Houska družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hra na zemi.
19:46
Domácí se ubránili a vzápětí budou hrát v početní výhodě oni
17:46
Vyloučen hráč Vojtěch Švara družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
14:52
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Petr Vavřínek (3:2).
14:29
Tak to byla opravdu oku lahodící akce i kombinace
13:13
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Jakub Zíka (2:2).
13:13
Využitá přesilovka znamená vyrovnání
11:25
Vyloučen hráč Kryštof Bučok družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
11:04
Teď ve velké šanci mířil nepřesně Ondra Filip
08:05
Únik domácích dva na jednoho končí na koleně brankáře hostí
07:41
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Kořán, asistoval Lukáš Pluskal (1:2).
07:41
Tak teď domácí obrana poněkud zaspala...
06:56
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Chvosta bez asistence (1:1).
06:56
Vavřův pěkný zákrok, na dorážku už bohužel nestačí...
05:50
A další nadějný únik, tentokrát v podání Davida Mühlbacha
04:20
Domácí i pod bedlivým Bohouškovým dohledem z Kanady neustávají v tlaku
02:25
Vavřa poprvé zasahuje, vzápětí na druhé straně v samostatném úniku neuspěl Semerád
00:50
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Lukáš Janů (1:0).
00:40
Nadějný únik v podání Tondy Semeráda
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice P.A.: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Tomáš Mareš, Vojtěch Houska, David Štěpka, Karel Šavrda, Kryštof Bučok
00:00
Line-up domácích Fortel TJ Kobylisy: brankář: Ladislav Vavřínek; hráči v poli: Matěj Bouček, Ondřej Kočí, Lukáš Janů, Dalibor Michálek, Antonín Semerád
00:00
Pěkný stále ještě letní podvečer z kobyliské Šatna Areny, kde dnes domácí vyzvou tým Strakonic