3:1
3:2
1:2
- : -
branky (asistence): 09:57 Ondřej Blažek, 15:40 Martin Žák (Ondřej Blažek), 19:26 Adam Krejčí (Vojtěch Janata), 21:48 Ondřej Blažek (Martin Žák), 22:27 Martin Žák (Ondřej Blažek), 33:31 Lukáš Štveráček (Lukáš Mátl), 52:03 Matěj Kuželka (Tomáš Sýkora)
branky (asistence): 01:33 Tomáš Pešek (Dominik Suchý), 26:11 Jan Suchý (Jan Sláma), 29:36 Jan Sláma (Dominik Suchý), 40:53 Jan Sláma (Jan Suchý), 44:00 Radim Vlk

Snipers Třebíč - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 7:5
10. Ondřej Blažek, 16. Martin Žák, 20. Adam Krejčí, 22. Ondřej Blažek, 23. Martin Žák, 34. Lukáš Štveráček, 53. Matěj Kuželka - 2. Tomáš Pešek, 27. Jan Suchý, 30. Jan Sláma, 41. Jan Sláma, 45. Radim Vlk; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 166; zásahy brankářů: Jan Bazala 37 - Martin Frühbauer 33; po třetinách: 3:1, 3:2, 1:2;
60:00
59:59
Trenér HB 2: ...zlepšíla do obrany, útok taky o trochu lepší. Dalo by se říci, že od tohoto momentu jsme třetinu vyhráli. Vyhráli jsme i ve třetí, ačkoli jsme stále často ztráceli míčky, nicméně do obrany jsme už pracovali o poznání lépe. Příště musíme vycházet z toho, jak jsme zápas končili - tady jsme byli relativně spokojeni.
59:59
Trenér Snipers Třebíč: Utkání jsme vyhráli zaslouženě, ikdyž vítězství se nerodilo lehce. Opět nám nevyšel úvod utkání, ale tentokrát jsme utkání otočili již v průběhu první třetiny a od té doby jsme měli utkání pod kontrolou. Brod jsme vrátiili do hry na začátku třetí třetiny, ale poté jsme se opět rozehráli a utkání dotáhli do vítězného konce.
59:59
Trenér HB: Do utkání jsme šli se znašným hanicapem. Dorazilo nás jen devět do pole, takže bylo jasné, že bude zápas náročný po fyzické stránce. Taktiku jsme malému počtu hráčů nepřizpůsobili, nechali jsme se strhávat ke hře nahoru-dolu, z které více profitoval soupeř. První třetinu jsme, i přes úvodní gól "projeli". Po přestávce jsme nejprve obdrželi ve zbytečném oslabení za pozní příchod a pak po špatně odbráněné jednoduché situaci. Po tomto momentu se naše hra paradoxně zlepšíla do obrany, úto
58:00
Probíhají poslední 2 minuty dnešního utkání. Tým Erupting Dragons odvolal brankáře Martina Frühbauera.
57:18
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
55:00
Frühbauer si dnes také připíše spoustu pěkných zákroků. Erupting Dragons mají silnou obranu což brankářovi usnadňuje práci.
52:03
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Matěj Kuželka, asistoval Tomáš Sýkora (7:5).
52:00
Jan Bazala dnes předvádí opravdu krásné zákroky. Ubránil již přes 6 situací, kdy na něj jel soupeř sám.
49:00
Snipers se snaží hrát defenzivně aby neztratili jejich náskok v skóre. Tým Erupting Dragons kladou větší tlak v útoku a nutí tak tým Snipers spíše bránit.
46:55
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hra na zemi.
44:00
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Radim Vlk bez asistence (6:5).
44:00
Snipers v plném počtu. Erupting Dragons jsou momentálně v obraném pásmu, ale přešli do rychlého útoku a proměnili střelu na bránu.
41:56
Vyloučen hráč Lukáš Macálka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:53
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Jan Suchý (6:4).
40:53
Již v první minutě se podařilo týmu Erupting Dragons skórovat.
40:00
40:00
39:00
Poslední minuta do konce 2. třetiny.
35:00
Na tým Erupting Dragons je momentálně vyvíjen tlak a pečlivě brání na své polovině hřiště. Pomohlo jim až vyhození míčku.
33:31
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Štveráček, asistoval Lukáš Mátl (6:3).
33:00
Nyní jsou síly vyrovnané, hráči Snipers Třebíč hrají v plném počtu. Oba týmy nyní hrají opatrně a nepokouší se o riskantní situace.
31:06
Vyloučen hráč Milan Picmaus družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
29:36
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Dominik Suchý (5:3).
28:50
Po tvrdém souboji za bránou týmu Snipers Josef Svoboda krásně dokázal podržet míček a zabránit tak potenciálnímu útoku.
27:24
Vyloučen hráč Milan Picmaus družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:11
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Suchý, asistoval Jan Sláma (5:2).
26:11
Nyní z opět rychlého útoku Erupting Dragons vstřelili branku.
24:00
Tým Erupting Dragons přešli z obrany do rychlého útoku. Bohužel neůspěšně.
23:00
Hráči Snipers 2. třetinu začali opravdu rychle. Dvojice Blažek a Žák vstřelila hned 2 branky.
22:27
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval Ondřej Blažek (5:1).
21:48
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Martin Žák (4:1).
20:01
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
19:27
V poslední minutě 1. třetiny tým Snipers vstřelil branku.
19:26
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Krejčí, asistoval Vojtěch Janata (3:1).
17:40
Erupting Dragons opět načerpali síly a vracejí se do útoku.
15:40
15:40
Ukázkovou kličku předvedl Jan Homolka za bránou soupeře, dostal tak míček pod kontrolu a mohl pokračovat po mantinelu a rozehrát míček do útoku.
13:00
Snipers mají momentálně výhodu kvůli většímu počtu hráčů na střídání. Na soupeřovi je již vidět lehká únava a nepouštějí se do riskantních útoků sami.
11:00
Snipers Třebíč se opět stáhli na své hrací pole a vyčkávají co soupeř udělá.
09:58
Krásný gól vstřelil Ondřej Blažek, který se po sebrání míčku soupeřovi dostal do situace kdy běžel sám na brankáře.
09:57
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek bez asistence (1:1).
07:50
Snipers již po 3 rozehrávají v soupeřově rohu a stále kladou důraz na útok.
07:00
Snipers se drží na soupeřově poli, a kombinují přihrávky na střelu.
05:30
Snipers se nyní odhodlali a také zvýšili důraz v útoku.
04:00
Nyní se strany obrátily, Erupting Dragons si drží míček na své polovině, ale oproti Snipers kladou větší důraz v útoku.
03:00
Snipers se snaží hrát spíše defenzivně, míček si drží na své polovině hřiště a zatím se nepouštějí do útoku.
01:33
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Dominik Suchý (0:1).
01:33
Po rychlé rozehře se Erupting Dragons zmocnili míčku a bleskurychle proměnili první střelu na bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Tomáš Rezek, Jan Suchý, Radim Vlk, Jan Sláma, Lukáš Roztočil
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Štefan Furdan, Tomáš Sýkora, Matěj Kuželka, Lukáš Vlach, Milan Picmaus
00:00
Dobrý podvečer dámy a pánové. Vítám Vás u dnešního utkání 6. kola 1. Národní ligy- Východ. V modrých dresech nastupují Snipers Třebíč a v Bílo-červených dresech nastoupí TJ Sokol H. Brod Erupting Dragons. Přeji příjemnou zábavu.