0:2
1:4
3:0
- : -
branky (asistence): 37:46 Radek Dřevěný (Aleš Pokorný), 40:14 Aleš Pokorný (Radek Dřevěný), 46:17 Adam Konečný (Ondřej Liška), 59:32 Adam Konečný (Aleš Pokorný)
branky (asistence): 07:58 Martin Musialek (Daniel Gebauer), 12:11 Václav Šimčík (Dalibor Repček), 20:57 Lukáš Rychlý (Štěpán Kostolány), 21:09 Štěpán Klein (Martin Musialek), 32:23 Martin Musialek, 39:09 Vojtěch Repček (Štěpán Kostolány)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - S.K. P.E.M.A. OPAVA 4:6
38. Radek Dřevěný, 41. Aleš Pokorný, 47. Adam Konečný, 60. Adam Konečný - 8. Martin Musialek, 13. Václav Šimčík, 21. Lukáš Rychlý, 22. Štěpán Klein, 33. Martin Musialek, 40. Vojtěch Repček; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Daniel Chrást 7, Martin Zapletálek 5 - Matěj Martínek 25; po třetinách: 0:2, 1:4, 3:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: 17:2
60:00
Komentář asistenta trenéra a GM domácích, pana Vítězslava Cardy: Před každým utkáním doufáme, že se konečně odrázíme ode dna. Zatím se nám dno propadá stále níž. Po první třetině bylo v nedohlednu. Pak se nám ale podařilo aspoň začít plavat. Stále nevíme, kde je dno, ale už se aspoň nepropadáme.
60:00
Střely celkem: 29:18
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Roberta Segeti: Dneska jsme to poctivě odmakali. Narozdíl od domácích jsme se prosadili střelecky a výborný výkon brankáře nám přisoudil 3 body.
60:00
59:32
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
59:32
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Konečný, asistoval Aleš Pokorný (4:6).
59:32
Vvystřelit...trefit. Adam Konečný.
58:57
Dřevěný na prahu skórování.
58:29
Vyloučen hráč Vít Gattnar družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
57:21
Zapisovatel zasažen do oblasti hrudníku.
56:00
Domácí ve formaci 6+0.
55:56
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
55:18
Konečný to načal neskutečně, ale jeho výraz ala gorilla hovoří o tom, jak to dopadlo, víc než dostatečně.
55:03
Šefko v akci. Hlavní pořadatel vytírá, jak povinnost a sudí mu velí.
54:53
Z Lišky si vzal příklad i jeden z opavských.
53:55
Liško, ty kopito jedno!!!
52:49
Házy zahazuje ze středu...zjevně ho baví lechtat zeď za bránou.
52:11
Šmíd v defenzivní činnosti za 1.
50:43
Malásku ty lumpe jeden!!! ...když už nic tak aspoň trefil zařízení.
48:32
Velké a dost strašidelné Co je?, se teď ozvalo z tribuny za námi...a on to byl Kovařík.
47:05
Dřevěný už byl tak blízko golmanovi hostí, žen porušoval diskrétní zónu, a tak jeho zakončení skončilo na pupku. Měl lobovat.
46:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Konečný, asistoval Ondřej Liška (3:6).
46:17
Když nevíš, tak prostě vystřel...šup a je tam.
45:23
Wow. Lahodná byla kombinace Liška - Konečný - Pokorný, tomu však střela nesedla....jídlo taky nesedne vždycky.
44:20
Liška výrokem arbitra až znechucen.
42:58
Kde tě mám?...hledal Žůrek hokejku.
40:14
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Aleš Pokorný, asistoval Radek Dřevěný (2:6).
40:14
Pokorný natáhl a nebylo co řešit.
40:00
40:00
Jihoafrická fotbalová liga: Mamelodi - Amazulu 1:0 v poločase - střelec: 8´Sekotlong T.
40:00
Děti si hrají na ploše, starší vyhazují a do pusy chytají bonbonky Haribo.
40:00
Střely ve druhé třetině: 6:10
40:00
Hosté si žádají hadr.
40:00
39:56
Vyloučen hráč Michal Gavenda družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
39:09
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Štěpán Kostolány (1:6).
39:09
Tak to už je zjevně hřebíček do rakve.
38:01
Zapletálek bravurně!
37:46
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Aleš Pokorný (1:5).
37:46
Ta skulina existuje a našel ji kapitáán. Dřevěného průsmyk tak už navždy zůstane zapsán jako pvní gól domácích v dnešním zápase.
35:31
Ruku na srdce, s návštěvnsotí to u nás není nijak libové. Řekl bych, že až tristní. Zápasy bysme mohli hrávat někde ve stodole nebo třeba v iglú.
32:23
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Martin Musialek bez asistence (0:5).
32:23
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Zapletálek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
32:23
Bůr!!! Jako v horší chvíli fakt domácí gól dostat nemohli...je to zmar.
32:02
Bílek nám tu teď přímo před nosem rozjíždí jiné disco.
31:10
Házy sám na golmana hostí a zas tomu ten punc gólu a extáze chybí.
30:05
Bernát se rve jako lev, Kovařík na tribuně tleská jako blázen...patriot.
28:55
Teď je to jiná show domácích...jen toho fíka.
28:25
Dřevěný z metru přestřelil tak o 2...že by přímá úměra?
28:05
Házy si povodil hosty jako káču na provazu...bez gólu.
27:02
Chrást tak neskutečně, že i pan prezident by z toho na chvíli přestal pít.
26:36
Konečný konečně probouzí tribuny k životu
24:52
Dřevěný krásně a efektně stáhl balonek ze vzduchu a tím ho i poslal na bránu. Jestli si říkate, že to není možné, tak si piště, že pro Dřeva není nic problém.
22:57
Kolem mantilelu nám tu chodí nasoptěný fotograf a v jednom kuse nadáva "Faul vo*e"
21:33
Vyloučen hráč Michal Bernát družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
21:33
Domácí domek z karet se bortí jako čokoládový dort na Sahaře...
21:09
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Klein, asistoval Martin Musialek (0:4).
21:09
Jakože co? What a f*ck?
20:57
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Lukáš Rychlý, asistoval Štěpán Kostolány (0:3).
20:01
Bílek ukazoval sudímu na buly, jak krásnou má soupeř hokejku.
20:00
20:00
Střely v první třetině: neuvěřitelných 6:6
20:00
19:42
Vyloučen hráč Adam Konečný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení.
19:42
Konečný si spletl prostředí zápasu s procházkou s přítelkyní a plyne z toho vyloučení.
18:15
Házy, ty labužníku jeden...krása pohledět, co teď tento brněnský šikula a svůdník v jedné osobě předvedl.
17:37
Obr šance Pokorného, jakože fakt hodně velká.
16:12
Óó bóže, óó bože, kňučí teď všichni na hale, potom, co Konečný neskutečným způsobem ukázal, jak (ne)trefit prázdnou bránu.
13:58
Dřevěný sám před golmanem hostí. On sám si nepřál být nazýván dřevěným v zakončení, tak prostě jen napíšu...měl smůlu, což je vlastně i celkem pravda.
12:11
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Václav Šimčík, asistoval Dalibor Repček (0:2).
12:11
Domácí asi hráli hru Jak dostat Gullivera do polepšovny, když úplně vypnuli a nechali hráče Opavy zakončit.
10:12
Chrást vymaloval svým zákrokem na stropě haly duhu.
07:58
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Martin Musialek, asistoval Daniel Gebauer (0:1).
07:58
Stalo se to, co se stát prostě nemělo...
07:30
Foret prostrčil na Svobodu jako řekové koně do Tróje, ale bez efektu.
06:28
Konečný si kolem hráčů hostí zajezdil jak autíčkem na ovládání...jeho zakončení provázelo lehké Hééj ze střídačky domácích...klasika.
03:49
Málem bych zapomněl říct, že dnešní vítězství bude věnováno přítomnému exkapitánovi a legendě klubu, a to Jakubovi Kovaříkovi.
03:43
Házy terčem potlesku.
02:08
Vyloučen hráč Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
02:08
Na Soudkyni Barbaru nekoukejte...Pollak koukal a svůj čin neobhájil.
00:10
Konečného hůl nalezla již klid ve věčných lovištích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Vít Gattnar, Štěpán Kostolány, Dalibor Repček, Vojtěch Repček, Václav Šimčík
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Michal Šmíd, Patrik Pollak, Aleš Pokorný, Adam Konečný, Ondřej Liška