4:0
0:2
2:2
- : -
branky (asistence): 04:31 Jiří Šrámek (Jakub Slavíček), 09:50 Karel Smutný (Daniel Kronďák), 11:44 Oliver James Thompson (Jan Heller), 13:08 Martin Lazárek (Adam Kulík), 45:07 Martin Lazárek (Lukáš Vávra), 57:06 Jiří Šrámek (Petr Krob)
branky (asistence): 29:16 Jan Lehký (Petr Jiřička), 37:51 Tomáš Černý (Petr Hofman), 45:32 Vojtěch Výborný (Petr Hofman), 52:00 Petr Hofman (Tomáš Černý)

Wizards DDM Praha 10 - TJ Sokol Jaroměř 6:4
5. Jiří Šrámek, 10. Karel Smutný, 12. Oliver James Thompson, 14. Martin Lazárek, 46. Martin Lazárek, 58. Jiří Šrámek - 30. Jan Lehký, 38. Tomáš Černý, 46. Vojtěch Výborný, 53. Petr Hofman; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 17; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 42 - Lukáš Flégl 23; po třetinách: 4:0, 0:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Křoviny: Dnes jsme viděli ukázku lekce produktivity. Gratuluji soupeři a děkuji divákům.
60:00
Střely ve 3. třetině: Wizards - 10, Jaroměř - 21
60:00
Komentář vedoucího domácích Romana Urbance: Bez posledních šesti minut na 3 lajny proti vedoucímu týmu tabulky je to moc dobré. Musíme ještě zapracovat na proměňování šancí. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:59
Poslední dvě minuty se odehráli v režii hostů, jen díky Vávrovi zůstáva skóre neměné
58:05
Hosté po time-out bez brankáře
57:06
Timeout TJ Sokol Jaroměř
57:06
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Petr Krob (6:4).
57:06
Volný úder rozehrál Krob na Šrámka a ten z otočky trefuje na vzdálenou tyč
55:45
Lazárek necháva na hřišti všechno právě podstoupil tři velice těžké a bolestivé souboje, ale ubránil
54:01
Hosté po vstřelené brance na koni, Kombinují na wizardské půlce. Sřely chytá Vávra, nebo blokuje obrana
53:15
Kulík právě zahazuje 1000% šanci
52:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Tomáš Černý (5:4).
52:00
Hofman měl čas třikrát dorazit svou střelu a kupodivu třetí dorážka končí v síti
51:02
Vyloučen hráč Jan Dušek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
50:32
Emoce jenom stříkají Jaroměř se diví u každého písknutí
47:10
Lazárek vystihl rozehrávku hostů ale nestihl seřídit mířidla aby umístil balonek mezi tři tyči
45:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný, asistoval Petr Hofman (5:3).
45:32
Z volného úderu trefuje dobře nad nohu a snižuje
45:07
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Lukáš Vávra (5:2).
45:07
Vávra dlouhým výhozem našel Lazárka a ten skoruje
44:58
Lazárek blokuje střelu hostujícího Hrobského
44:25
Domácí roztáhli rozehrávku na 2/3 hřiště a nese to ovoce, obrana se vytáhla, ale Heller nezakončil přesně
39:55
Vávra výborným rozklekem zabránil jasné brance, dnes asi bude bude o hvězdě utkání jasno
39:14
V druhé třetině se hra dost přiostřila, jestli to bude pokračovat takovýmto tempem tak to pro někoho může být velice nepěkné
37:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Petr Hofman (4:2).
37:31
Hofman z ostrého úhlu trefuje tyčku
36:49
Hostující Černý sám na středu netrefuje branku
35:58
Vyloučen hráč Daniel Kronďák družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
29:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Lehký, asistoval Petr Jiřička (4:1).
29:16
Ve skrumáži před brankou trefuje balonek ve vzduchu Hrobský tak že končí pod horní tyčkou za Vávrou
29:11
Hostující Jaroměř se dožaduje odpískání domnělého faulu, místo to působí dost komicky
28:36
Hrobský reklamu faul a během toho sám fauluje bez povšimnutí rozhodčích
27:31
Z postupné rozehrávky vzniká volný úder, ze kterého Šrámek "vytlouká" hostující bloky
26:26
Hra je dnes dosti tvrdá, vůbec nezávidím hráčům na hřišti
25:54
Wizardi se také dostávají postupně do hry, nejvíce zlobí Šrámek
23:35
Lazárek získal volný balonek a skoro ho uklidil do branky, proti byla tyčka hostující branky
22:28
Hosté z Jaroměře jsou v přesilovce nebezpeční Hofman ze středu trefuje Vávru
21:26
Vyloučen hráč Daniel Kronďák družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hra na zemi.
21:02
V kabině si hosté asi něco řekli do druhé třetiny nastoupili velice aktivně
20:00
20:00
19:39
Na konci první třetiny se hosté začínají osmělovat a občas se drží delší dobu na domácí půlce
17:47
Na hřiští začínají planout emoce, většinou ze strany Jaroměře
16:17
V přesilovce jsou zatím na balonu hosté, domácí brání i za cenou faulů
15:31
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
13:08
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Adam Kulík (4:0).
13:08
Lazárek si dobře naběhl na přihrávku Kulíka a zvyšuje skore na 4:0
11:44
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Oliver James Thompson, asistoval Jan Heller (3:0).
11:44
Heller do rohu na Thompsona a ten z výběhu překonává Flégla
09:50
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Daniel Kronďák (2:0).
09:50
Kronďák našel křižnou nahrávkou Smutného a ten z první trefuje horní růžek hostující branky
07:23
Jaroměř rychlým volným úderem skoro nachytala hostující obranu v nedbalkách
06:44
Smutný z volného úderu střílí dobře, ale do Flégla v hostujíc brance
04:31
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Jakub Slavíček (1:0).
04:31
Šrámek trefil nádherně střelu od mantinelu a Flégl se za balonkem pouze ohlédl
04:09
Policar dlouhým pasem našel Grunnera, který nepřekonal Flégla v hostující brance
02:52
Ve skrumáží trefuje Šrámek balon ale střela končí v náručí Flégla
01:22
Na druhé straně si Vávra připisuje první zákrok po střele Kopeckého z Jaroměře
00:37
Máme tady první akci Šrámek svým pasem našel Lazárka, ale ten svou střelou trefuje pouze konstrukci branky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lukáš Flégl; hráči v poli: Jan Hrobský, Vojtěch Výborný, Petr Hašek, Jan Škola, Tomáš Černý
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Petr Krob, Martin Lazárek, Daniel Kronďák, Jiří Šrámek, Adam Kulík
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u textového onlineu z Národní ligy mezi domácími WIzards DDM P10 a hostujícím TJ Sokol Jaroměř. V hale je vše připraveno na nástup oboudružstev