3:4
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 09:56 Václav Zábran (Daniel Nicklas), 32:22 Daniel Nicklas (Václav Zábran), 39:10 Daniel Nicklas (Václav Zábran), 50:57 Václav Zábran (Daniel Nicklas), 57:08 Matěj Vošta (Václav Khek), 58:56 Matěj Vošta (Daniel Nicklas)
branky (asistence): 09:08 Lukáš Svintek (Ondřej Šimek), 17:05 Ondřej Šimek (Lukáš Malý), 31:20 Lukáš Malý (Michael Kudláček), 43:13 Lukáš Malý (Ondřej Šimek), 47:23 Radek Hanák, 55:57 Radek Hanák, 59:55 Lukáš Malý (Václav Hejplík)

FbC Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice 6:7
10. Václav Zábran, 33. Daniel Nicklas, 40. Daniel Nicklas, 51. Václav Zábran, 58. Matěj Vošta, 59. Matěj Vošta - 10. Lukáš Svintek, 18. Ondřej Šimek, 32. Lukáš Malý, 44. Lukáš Malý, 48. Radek Hanák, 56. Radek Hanák, 60. Lukáš Malý; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Martin Kohout 22 - Radek Kulhan 29; po třetinách: 1:2, 2:1, 3:4;
60:00
Komentář trenéra domácích pana V. Michálka: Dnešní zápas jsme si prohráli individuálnima chybam. Což je obrovská škoda, protože jsme dneska předvedli super výkon, bohužel to nestačilo na 3 body. Opět se ukázalo, že je na čem pracovat. Díky divákům a slibuji, že příště to bude lepší. Soupeři přeju šťastnou cestou domů.
60:00
Komentář trenére hostí pana L. Malého: Vyrovnaný zápas ve kterém byla Plzeň výborná při hře v šesti při které nám dala 4 góly. My se musíme i přes výhru zlepšit.
60:00
59:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Václav Hejplík (6:7).
59:53
Vyloučen hráč Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
58:56
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Daniel Nicklas (6:6).
58:56
Domácím hra v šesti vyšla a vyrovnávají.
58:40
Hosty zachránil od vyrovnání gólman Kulhan.
57:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Václav Khek (5:6).
56:50
Domácí si udělili pár pokynů a hrají nahoře bez.
56:49
Timeout FbC Plzeň
55:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák bez asistence (4:6).
55:57
Hanák to udělal stejně jako v prvním případě a zvyšuje na 4:6.
54:59
Střela Vošty končí uprostřed Hostující branky.
53:15
Kohout si před Bícou pokryl přední tyč.
50:57
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Daniel Nicklas (4:5).
50:57
Ve výhodě dostal Zábran příliš prostoru a dokázal snížit na 4:5.
50:26
Rozhodčí signalizují vyloučení ve prospěch Plzně.
49:23
Střelu Zábrana blokuje Staněk.
47:23
47:23
Hanák se uvolnil a samostatným únikem zvyšuje na 5:3-jako Jarda Jágr.
45:54
Rybnikár F. zavalil hostujícího gólmana.
43:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Ondřej Šimek (3:4).
43:13
Po chybě domácích měli hosté dostatek času na rozebrání obrany a střelou do prázdné branky mění skóre Malý.
41:41
Brabec pokazil přihrávku vše ,naštěstí pro domácí, zachraňuje Kuneš.
40:48
Malý doráží pouze mimo Domácí branky.
40:00
40:00
Skončila nám druhá část dnešního utkání ve které jsme viděli opět 3 branky. Skóre po Druhé třetině 3:3.
40:00
Střely ve druhé třetině: Plzeň-14 Č. Budějovice-8
40:00
39:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Václav Zábran (3:3).
39:10
Opět kombinace Nicklas-Zábran. Zábran vypíchl přihrávku a Nicklas srovnává.
37:32
Hezká individuální akce Kuneše končí nad.
31:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Michael Kudláček (1:3).
31:20
Malý vystřelil z pravého křídla a zvyšují na 3:1.
30:11
David Rybnikár podklouzl a hosté mohli jít sami na brankáře. vše ale zachránil Šůs.
28:40
Lapuník sám před gólmanem trefuje pouze boční síťku.
22:45
Vyloučen hráč Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:31
Vošta se pokusil obejít bránícího hráče, ale byl zastaven nedovoleně.
21:02
Khek opět fauluje.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Plzeň-12 Č. Budějovice-13
20:00
V první třetině jsme viděli několik dobrých příležitostí na obou stranách, ale jen tři skončili brankou. Stav zápasu po první třetině je tedy 1:2. Druhá třetina začne přibližně v 17:41
20:00
19:59
Nahození Malého likviduje Kohout s přehledem
18:57
Střela Němečka z velkého brankoviště končí mimo.
18:01
Tomášek prošel přes dva bránící hráče, ale jeho střela byla zblokována.
17:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Lukáš Malý (1:2).
15:45
Nicklas si povodil pár hráčů tam a zpátky ale nic z toho nebylo.
15:11
Domácí přežili oslabení bez úhony na zdraví.
13:49
Velká šance hostů ale Kohout zázrakem drží skóre 1:1.
13:11
Vyloučen hráč Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
13:11
První vyloučení na straně domácích viníkem je Němeček.
09:56
09:56
Netrvalo to ani minutu a je vyrovnáno po přihrávce Nicklase se prosazuje Zábran.
09:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Svintek, asistoval Ondřej Šimek (0:1).
09:08
A je zde první gól střela Svintka končí ve svatyni domácího gólmana
07:42
První nebezpečná střela z hole hostujícího beka.
07:20
A další přerušení hry.
05:45
Na hřišti probíhá okurková sezóna-není o čem psát
01:30
Utkání zatím probíhá v pomalém tempu s častým přerušováním.
00:01
Zápas byl právě zahájen.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Václav Hejplík, Václav Staněk, Marek Slepička, Michal Matějček, Radek Hanák
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Václav Khek, Filip Rybnikár, Daniel Nicklas, Václav Zábran, Vojtěch Lapuník
00:00
Krásný sobotní podvečer dámy a pánové, vítejte u online přenosu z MSH Plzeň, kde proti sobě nastoupí domácí FbC Plzeň a hostující FBC Štíří České Budějovice.