0:3
3:0
4:3
- : -
branky (asistence): 26:13 Tomáš Sladkovský (Adam Lichnovský), 28:28 Daniel Šimíček (Vojtěch Zátopek), 32:02 Petr Podlezl (Adam Štefek), 46:11 Lukáš Vávra, 49:31 Adam Lichnovský (Jakub Monsport), 52:51 Jakub Monsport (Daniel Šimíček), 57:02 Daniel Opatřil (Ondřej Kubátko)
branky (asistence): 04:20 Daniel Tychtl (Lukáš Kuruc), 10:44 Pavel Übelauer (Matěj Černý), 18:19 Pavel Übelauer (Jan Žwak), 43:31 Daniel Tychtl (Filip Mocek), 52:38 Daniel Tychtl, 58:34 Pavel Übelauer (Filip Mocek)

FBC Vikings Kopřivnice - FbK Horní Suchá 7:6
27. Tomáš Sladkovský, 29. Daniel Šimíček, 33. Petr Podlezl, 47. Lukáš Vávra, 50. Adam Lichnovský, 53. Jakub Monsport, 58. Daniel Opatřil - 5. Daniel Tychtl, 11. Pavel Übelauer, 19. Pavel Übelauer, 44. Daniel Tychtl, 53. Daniel Tychtl, 59. Pavel Übelauer; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:7 + Marek Piskorz 10; využití: 2:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Klinka 15 - Filip Plíhal 13; po třetinách: 0:3, 3:0, 4:3;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: 8-9
59:59
Komentář trenéra hostů Iva Jochmana:Věděli jsme přesně, co nás dnešní zápas čeká. Soupeř hrál důrazně a díky větší zkušenosti a naší individuální hrubce odjíždíme s nepořízenou. Děkuji za zápas.
59:59
Střely celkem: 20-21
59:59
A je tu konec.
59:59
Komentář trenéra domácích Marka Jehlára: My jsme začali hrát až od druhé třetiny, kdy jsme soupeře dostali pod tlak a pomocí řady přesilovek srovnali stav z 0:3 na 3:3. V poslední třetině to bylo otevřené a zápas jsem vyhráli díky skvělému výkonu brankáře a štěstí které stálo na naší straně. Děkujeme velice za dobré utkání a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
59:42
Kubátko drží v rohu.
59:00
Podlezl vyhazuje míček.
58:34
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Pavel Übelauer, asistoval Filip Mocek (7:6).
57:02
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Ondřej Kubátko (7:5).
56:25
Kopřivnice nikam nespěchá a vklidu rozehrává za svojí brankou.
52:51
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Monsport, asistoval Daniel Šimíček (6:5).
52:50
Monsport nahodil míček z půlky hřiště a míček proskákal až do Plíhalovy branky.
52:38
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl bez asistence (5:5).
50:22
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
50:21
Lichnovský sestřelil protihráče na středu a jde si odpočinout na 2 minuty.
49:32
Lichnovský ihned využívá přesilovku 5 na 3.
49:31
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Jakub Monsport (5:4).
48:23
Piskorz neudržel svůj jazyk na uzdě a rozhodčí ho potrestal osobním trestem 2+10.
48:22
Vyloučen hráč Marek Piskorz družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování.
48:22
Vyloučen hráč Marek Piskorz družstva FbK Horní Suchá na 10 minut za nesportovní chování.
47:59
Vyloučen hráč Lukáš Kudrna družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
46:12
Hráči HS mají námitky proti rozhodnutí rozhodčích při trestném střílení.
46:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra z trestného střílení (4:4).
46:10
Kopřivnice pojede trestné střílení.
43:50
Zátopek se snažil nahrávat na druhou stranu na Lichnovského.
43:31
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Filip Mocek (3:4).
38:00
Horní Suchá vytlačila Kopřivnici na její půlku.
37:25
Vyloučen hráč Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za držení.
35:51
Další přesilovka pro Kopřivnici.
32:03
Podlezl vymetl pavučinu v pravém horním rohu Plíhalovy branky.
32:02
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Podlezl, asistoval Adam Štefek (3:3).
29:37
Vyloučen hráč Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
28:55
A během dvou minut je sníženo na 2:3 .
28:28
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Vojtěch Zátopek (2:3).
27:15
Kresta nastřeluje břevno.
26:13
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Sladkovský, asistoval Adam Lichnovský (1:3).
25:23
Vyloučen hráč Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
25:22
Tvrdý faul na Opatřila je potrestán dvou minutovým trestem.
24:31
Kopřivnice má standartku na velkém brankovišti.
23:20
Vávra míří těsně nad.
23:05
Tychtl blokuje střelu Vávry.
21:14
Šimíček se prohnal kolem obrany, jeho střela však neskončila v brance.
20:01
Na začátku 2.třetinu bude Kopřivnice dohrávat přesilovku.
18:57
Vyloučen hráč Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
18:20
Übelauer poslal nahrávku na Žwaka,který ji nezachytil a nahrávka projela až za Klinku.
18:19
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Pavel Übelauer, asistoval Jan Žwak (0:3).
17:11
Podlezl poslal příliš rychlou nahrávku Sladkovskému, který mohl jít sám na Plíhala.
16:13
Plíhal vychytal nohama Zátopka.
15:50
Menší zmatky před brankou Horní Suché.
13:39
Kopřivnice nevyužila přesilovku a bude se snažit vstřelit gól v normální hře.
11:39
Vyloučen hráč Lukáš Kudrna družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
11:38
Kopřivnice bude hrát první přesilovku v zápase.
10:44
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Pavel Übelauer, asistoval Matěj Černý (0:2).
09:44
HS kombinuje na půli Kopřivnice.
08:05
Klinka vytahuje neskutečný zákrok .
07:15
Vávra těsně přestřeluje Plíhalovu branku.
06:30
Nádherná kombinace Šimíčka a Vávry bohužel nekončí v brance.
05:57
Horní Suchá má rozehrávku na velkém brankovišti.
04:20
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Lukáš Kuruc (0:1).
04:19
Druhou střelu už nedokázal nikdo zblokovat a končí v brance.
03:52
Šimíček blokuje střelu!
03:14
Vyloučen hráč Adam Štefek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení.
03:14
První vyloučení zápasu.
02:05
Kraina projel středem hřiště až ke Klinkovi, který mu ale nedovolil skórovat.
01:39
Kopřivnice sází na klidnou rozehrávku.
01:10
Tychtl také prověřil Klinku střelou na vzdálenější tyč.
00:10
Žwak se dostal hned po buly do velké šance, proti Klinkovi neuspěl.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Tomáš Řezáč, Pavel Übelauer, Matěj Černý, Jan Žwak, Marek Piskorz
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko, Lukáš Vávra, Jan Fojtů, Jakub Kresta