1:2
0:2
5:2
1:0
branky (asistence): 09:14 Miloš Tyl (Tomáš Vaculík), 41:48 Tomáš Vaculík (Tadeáš Drahorád), 43:20 Tadeáš Drahorád (Miloš Tyl), 43:52 Tomáš Sláma (Petr Kašpar), 53:04 Šimon Otto (David Podhráský), 55:11 Miloš Tyl (Jakub Noha), 60:32 Šimon Otto (Miloš Tyl)
branky (asistence): 15:42 Erik Štěrba (Daniel Dolanský), 15:45 Vít Andrle (Tomáš Břešťan), 31:18 Martin Žemlička (Erik Štěrba), 36:50 Ondřej Hanuš (Vilém Vopelák), 41:34 Vilém Vopelák (Tomáš Břešťan), 52:47 Daniel Dolanský (Martin Žemlička)

TJ Sokol Mukařov - FBC DDM Kati Kadaň A 7:6p
10. Miloš Tyl, 42. Tomáš Vaculík, 44. Tadeáš Drahorád, 44. Tomáš Sláma, 54. Šimon Otto, 56. Miloš Tyl, 61. Šimon Otto - 16. Erik Štěrba, 16. Vít Andrle, 32. Martin Žemlička, 37. Ondřej Hanuš, 42. Vilém Vopelák, 53. Daniel Dolanský; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 5:4; využití: 2:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Josef Bína 19 - Robin Ciota 31; po třetinách: 1:2, 0:2, 5:2, 1:0;
65:00
Komentář trenéra domácího týmu (Sokol Mukařov), pana Marka Chlumského: Traverza v utkání s Katy předvedla morální sílu, když otočila zápas z 1:5 na 7:6. I přesto, že nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen Miloš Tyl, tak se velkým podílem na dnešní výhře podílel také střelec a dříč Šimon Otto. Děkujeme soupeři a těšíme se na odvetné utkání.
65:00
Střely v prodloužení: Mukařov 2 - Kadaň 1
65:00
Komentář trenéra hostujícího týmu (FBC DDM Kati Kadaň), pana Šími: Vyhrál lepší tým.
60:32
60:32
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Miloš Tyl (7:6).
60:32
Gooooool! Prodloužení dnešního utkání rozhoduje Šimon Otto střelou do odkryté branky po kombinaci s Ondrou Piskalíkem
59:55
V samém závěru ještě nebezpečně vystřelil hostující Erik Štěrba, neštěstí mimo!
59:30
Posledních 30 vteřin, domácí u balonku na polovině soupeře
58:52
Vyloučen hráč Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
58:52
V samém závěru utkání tady máme ještě vyloučení na straně hostů! Mukařov do toho!
58:00
Při každém střídání se teď snaží každý z týmů rozhodnout dnešní utkání
56:30
To je závěr utkání panečku, emoce pracují na obou stranách a na hřišti to jiskří při každém souboji o balonek. Navíc je k vidění jedna šance za druhou
55:11
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Miloš Tyl, asistoval Jakub Noha (6:6).
55:11
Gooool! Miloš Tyl vyrovnává skóre utkání na 6:6
54:35
Povedená střela domácího Šimona Otta od mantinelu, hostující brankář ji vyráží maskou mimo hřiště
53:55
Vyloučen hráč Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nesportovní chování.
53:55
Přísné vyloučení na straně hostů, domácí tak mají šanci na vyrovnání
53:04
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval David Podhráský (5:6).
52:47
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Daniel Dolanský, asistoval Martin Žemlička (4:6).
52:47
Tak tohle se domácím hrubě nepovedlo, v oslabení se nechali obehrát dvojicí Dolanský - Žemlička, která balonek dovezla až za záda brankáře Bíny
52:20
Traverza hraje na polovině soupeře a zkouší vymyslet gólovou kombinace
52:00
Timeout TJ Sokol Mukařov
50:53
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za hrubost.
50:53
Mukařovští teď dostávají velkou výhodu v podobě vyloučení hostů
50:30
Hosté mají velmi nebezpečné brejky, ale domácí kontrují také rychlými výpady. Diváky v hale to teď musí bavit
49:00
Nyní se hraje nahoru dolů, ani jeden z týmů moc nebrání a brankáři teď předvádějí jeden lepší zákrok za druhým
48:16
Kadaň několikrát nebezpečně vypálila během přesilové hry a jednou dokonce za domácího brankáře Bínu zasahovala branková konstrukce, ale branka nepadla
46:15
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za hrubost.
46:15
Domácí hráč Jakub Noha dává hostům velkou příležitost k navýšení skóre, v podobě svého vyloučení
43:53
A utkání se nám vskutku rozjelo, druhou brankovou sérii měli na svědomí hosté a hned je skóre příznivější Traverzu
43:52
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Petr Kašpar (4:5).
43:20
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tadeáš Drahorád, asistoval Miloš Tyl (3:5).
41:50
Nejprve zvýšil skóre hostů Vopálek šťastnou střelou ze středu hřiště a následně se dočkali i domácí, kdy střelu kapitána Drahoráda tečoval za záda bezmocného brankáře hostů, Tomáš Vaculík
41:48
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Vaculík, asistoval Tadeáš Drahorád (2:5).
41:34
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Tomáš Břešťan (1:5).
41:00
Rychlý nástup domácích do závěrečné třetiny, hned v první chvíli vyslal nebezpečnou střelu ze středu hřiště Tomáš Sláma
40:00
40:00
Střely v 2. třetině: Mukařov 7 - Kadaň 8
40:00
39:50
Závěr druhé třetiny je tedy hodně vypjatý, hosté mají dobré brejky, ale domácím to vepředu příliš nejde
38:45
Teď chyběl jenom kousíček! Nová akvizice v domácím kádru, Miloš Tyl, trefuje tyčku hostující branky
38:00
Kadaň je na koni, domácím se vůbec nedaří v koncovce a hosté toho využívají do rychlík brejků
36:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Ondřej Hanuš, asistoval Vilém Vopelák (1:4).
36:50
A hosté se znovu prosazují v přesilové hře. Nejmladší hráč v kádru hostů, Ondřej Hanuš, na třikrát dorážel před brankářem Bínou až nakonec míček dotlačil do brány
36:03
Vyloučen hráč Šimon Otto družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za špatné střídání.
35:30
Další nebezpečný brejk hostů a zakončující Erik Štěrba, tentokrát jen do natažené nohy domácího brankáře
34:33
Vyloučený Kášek se hned z trestné lavice zapojil do obrané hry a vlastním tělem zblokoval nebezpečnou střelu
33:15
Nebezpečná střela hostujícího Moravy z poloviny hřiště
32:33
Vyloučen hráč Lukáš Kášek družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za sekání.
32:33
A z tlaku hostů pramení vyloučení domácího obránce Lukáše Káška
32:05
Znovu nebezpečná střela hostů, ti jsou více aktivní v zakončení než domácí Mukařov
31:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Žemlička, asistoval Erik Štěrba (1:3).
31:18
Z rychlého útoku se prosazují hosté, kombinaci do prázdné branky zakončuje Martin Žemlička
29:40
Teď se v ojedinělé šanci ocitl domácí Mája Chlumský, dostal přihrávku před branku hostů a zkoušel balonek zasunout pod ležícího brankáře, ten se ovšem nedal
28:00
Hraje se především ve středu hřiště, oba týmy dobře napadají rozehrávku toho druhého
26:30
Hra se nám nyní trochu vyrovnala, je to taková přetahovaná na obě strany
24:20
A znovu výtečně domácí Bína, zachytil balonek svým tělem takřka na brankové čáře. Hostující útočník se z branky radoval předčasně
23:00
Teď nebezpečně vypálil jeden z hostujících útočníků, domácí brankář Pepa Bína s tím ale poradil a střelu efektně vyrazil maskou mimo
22:01
Domácí Ondra Kalát vyslal povedenou jedovku, hostující brankář si s ní ale poradil
15:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Vít Andrle, asistoval Tomáš Břešťan (1:2).
15:45
Hned po rozehrávce nachytal domácího brankáře Bínu na švestkách kadaňský Vít Andrle. Kati tak jsou do gólového trháku
15:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Erik Štěrba, asistoval Daniel Dolanský (1:1).
15:42
Tak tohle bylo rychlé. Takřka ihned po rozehrání přesilové hry se hostující Kadaň dostala kombinací na polovinu domácích a šikovnou přihrávkou za obranu se prosazuje Erik Štěrba
15:31
Vyloučen hráč Karel Svatoš družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
14:30
První lajna domácí Traverzi je dnes na hřišti hodně vidět, v každém střídání si zatím vytvořili dobrý tlak
13:00
A domácí jsou v plném počtu, dokonce se jim během oslabení podařilo vyrazit do brejku, který jen zákrokem obrany v poslední chvíli neskončil brankou
12:00
Hosté se zkoušejí usadit na polovině Mukařova, ale zatím se jim to moc nedaří
10:59
Vyloučen hráč Stanislav Zbyněk družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za hra bez hokejky.
10:59
Tohle bylo zbytečnééé, domácí Standa Zbyněk je vyloučen za hru bez hokejky
09:14
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Miloš Tyl, asistoval Tomáš Vaculík (1:0).
09:14
Goooool! První brankou v zápase a zároveň první brankou za Traverzu se prosazuje nová posila Miloš Tyl, který si vyměnil balonek s Tomášem Vaculíkem na polovině hřiště a rychlou střelou od mantinelu prostřeluje hostujícího brankáře
07:00
Utkání je zatím bez viditelných šancí, oba týmy se ještě oťukávají
05:30
Hosté teď ukázali, že si přijeli pro body a poprvé v zápase pořádně zahrozili
05:00
A v přesilové hře domácí Mukařov nic kloudného nevymyslel. Hosté ji přečkali bez věštší hrozby
03:38
Traverza je balonku a okupuje polovinu hostů, zkouší nějakou kombinaci , ale zatím bezvýsledně
02:38
Vyloučen hráč Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za hra rukou.
02:38
Máme zde první přesilovou hru v dnešním utkání, po nahození domácího obránce Ondry Piskalíka zahrál hostující Chládek rukou
01:05
A máme zde také první zákroky brankářů na obou stranách, ani jeden z nich neměl větší práci
00:30
Po úvodním buly je na balonku domácí Traverza
00:01
Dnešní utkání bylo právě zahájeno!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Robin Ciota; hráči v poli: Petr Chládek, Michal Kolitsch, Jan Odlas, Martin Odlas, Vít Andrle
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Mukařov : brankář: Josef Bína; hráči v poli: David Podhráský, Miloš Tyl, Ondřej Piskalík, Jakub Noha, Tomáš Vaculík