2:3
4:3
5:1
- : -
branky (asistence): 04:11 Petr Voltner (Tomáš Pavla), 05:53 Daniel Hruška (Petr Voltner), 23:41 Daniel Hruška (Radek Kubala), 27:22 Jan Novotný, 38:01 Daniel Budík (Jiří Knotek), 38:29 Jan Charvát (Vít Mlejnek), 43:11 Petr Jeski (Ondřej Krejčí), 47:29 Radek Kubala (Tomáš Pavla), 53:51 Jan Novotný (Daniel Budík), 55:27 Jiří Knotek (Petr Jeski), 58:49 Petr Voltner (Daniel Hruška)
branky (asistence): 02:37 Tomáš Trentin (Ondřej Dvořák), 17:19 Michal Mazánek (Jaromír Chocholáč), 17:54 Pavel Procházka (Jaromír Chocholáč), 24:01 Petr Zavadil (Rudolf Mazánek), 30:45 Ondřej Dvořák (Jaromír Chocholáč), 33:55 Tomáš Trentin (Ondřej Dvořák), 40:16 Michal Mazánek (Jaromír Chocholáč)

FK Orel Telnice - ASK Bystřice n.P. 11:7
5. Petr Voltner, 6. Daniel Hruška, 24. Daniel Hruška, 28. Jan Novotný, 39. Daniel Budík, 39. Jan Charvát, 44. Petr Jeski, 48. Radek Kubala, 54. Jan Novotný, 56. Jiří Knotek, 59. Petr Voltner - 3. Tomáš Trentin, 18. Michal Mazánek, 18. Pavel Procházka, 25. Petr Zavadil, 31. Ondřej Dvořák, 34. Tomáš Trentin, 41. Michal Mazánek; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 16 - Radek Šejnoha 34; po třetinách: 2:3, 4:3, 5:1;
60:00
59:59
Ivo Bartek, ternér Telnice: Zápas do druhé třetiny vyrovnaný, především díky našim individuálním chybám a nesoustředěné hře. Zlepšeným výkonem jsme ve třetí třetině otočili zápas a získali důležité body.
59:59
Trenér hostů a zároveň hráč hsotí, Michal Mazánek nám poskytl následující vyjádření: Opět rozhodla třetí třetina, kdy jsme fyzicky odpadli a darovali soupeři góly po našich laciných chybách. Soupeři gratulujeme.
59:59
Statistika střel za poslední třetinu je ukrutná - Telnice 18, Bystřice 6.
58:49
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Petr Voltner, asistoval Daniel Hruška (11:7).
57:29
Ráda bych vám všem online sledujícím popsala, co se děje na hřišti, ale je to tak lítavé a rychlé, že to opravdu nejde. Radši přijďte příště na zápas do Tuřan!
55:27
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Petr Jeski (10:7).
54:47
Vyloučen hráč Tomáš Fryšavský družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
53:51
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jan Novotný, asistoval Daniel Budík (9:7).
53:51
Telnice navyšuje vedení, Honza Novotný opět ukazuje, jak moc ostrou střelu umí vypálit.
53:08
Dan Hruška hokejku měl asi až v brance, ale ne tak míček. ale dobrá míchačka!
51:00
Tyčka od Honzy Novotného zvonila až v Olympii, škoda! Telnice tlačí tlačí!
48:50
Víťa Mlejnek nyní obětavě zachránil počínající útok hostů. a založil pěknou akci, která neuvěřitelnou souhrou okolností neskončila ničím.
47:29
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Radek Kubala, asistoval Tomáš Pavla (8:7).
46:45
Absolutní převaha Telnice na hřišti, držení míčku od začátku třeřtiny je tak 90:10, ale počítač na to nemáme.
45:32
Jirka Knotek skoro skóroval, to byl běh! Střela ale 10cm nad branku.
44:02
Vyloučen hráč Petr Zavadil družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za hra hlavou.
43:11
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Petr Jeski, asistoval Ondřej Krejčí (7:7).
43:11
Telnice tak vařila a motala Bystřici, že to jinak ani nemohlo dopadnout! Nádherný gól kapitána!
40:16
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Michal Mazánek, asistoval Jaromír Chocholáč (6:7).
40:16
Vstup do třetiny nebyl z pohledu fanouška Telnice nic žádoucího.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku 14:11.
39:00
Teď se toho událo spousta, to podstatné je, že je vyrovnáno. A že první lajna střílí tak moc, že není možný, aby se to neprojevilo.
38:29
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jan Charvát, asistoval Vít Mlejnek (6:6).
38:01
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (5:6).
37:17
Telnice má svoji dnešní první přesilovku! Pojďme kluci!!!
37:16
Vyloučen hráč Jaromír Chocholáč družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
35:50
Bohužel rozhodčí neviděli gól, který do branky dostala Telnice, míček se pak z branky vykutálel a stav tak zůstává neměnný. Ale zase u toho byla třetí pětka, dobrá práce kluci.
33:55
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Trentin, asistoval Ondřej Dvořák (4:6).
33:55
Telnice kompletní, ale tlak v závěru přesilovky hostů byl přetaven v gól. Telnice se bude muset hecnout, ale hráče na to má, um rozhodně taky, to pujde!
31:52
Vyloučen hráč Petr Kubala družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za hrubost.
31:50
Třikrát netrefená branka hostů je veliká škoda, byly to krásné šance. Místo toho se zvedá agresivita na hřišti a hráči se vzájemně sekli. Rozhodčí vyloučili pouze telnického borce Peťu Kubalu.
30:45
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Jaromír Chocholáč (4:5).
30:45
Další využitá přesilovka hostí.
29:59
Vyloučen hráč Jiří Knotek družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za hrubost.
29:59
Jiří Knotek si jde sednout za svojí manželkou, čassoměřičkou Knotkovou na trestnou lavici. Za hrubost. dle slov manželky to on neumí....
27:22
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jan Novotný bez asistence (4:4).
27:22
Parádní sólová akce dalšího z mlaďochů - Honzy Novotného a další kandidát gólu kola - vzal si míček od modré a pak nekompromisně zavěsil.
26:27
Petr Jeski zkouší střílet, ale míček se odráží od brankáře do autu. Hra Telnice je podle jednoho z komentujících diváků nějaká netrpělivá, stolek zapisovatelů souhlasí.
24:01
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Petr Zavadil, asistoval Rudolf Mazánek (3:4).
23:41
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Hruška, asistoval Radek Kubala (3:3).
23:41
Dan Hruška srovnal na 3:3 gólem, který by mohl být v gólech kola, kdyby je někdo v národní lize hodnotil.
21:48
Ti telničtí mladí se opravdu snaží a jde jim to! Lukáš Michálek dal brankáři příležitost skokem vletmo zachránit míček, super střela! příští level by měl být - gól.
21:00
Čestné buly hodil na zahájení 2.hrací části host dnešního utkání - Matěj Holan, podle hlasatele Jakuba Pešky - vášnivý fanoušek telnického florbalu.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku 13:6.
18:30
Teda Bystřice to přibrousila a dva rychlé góly ji hodně nabudily. Střely z dálky, které doletěly k Bartkově brance byly docela nebezpečné. Ale Kryštof chytá výborně.
17:54
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Pavel Procházka, asistoval Jaromír Chocholáč (2:3).
17:19
17:17
Jan Daler bohužel skončil po tvrdém střetu letem střemhlav za mantinelem, domácí se dostali do přečíslení a hosté z toho dali gól.
15:48
Diskuze provázejí rozhodnutí rozhodčích o špatném střídání Telnice, ale to je vše, co se s tím dá dělat.
15:39
Vyloučen hráč Lukáš Michálek družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za špatné střídání.
14:39
Evergreen domácích zápasů Telnice - zranění Petra Jeskiho. Tentokrát kopanec do zad, snad to půjde rozchodit. :(
11:49
Kdo dneska předběhne Toma Pavlu při běhu za míčkem, ten by měl být mužem utkání.
10:35
Je to sice běhavé, ale bezzubé. I bychom si stihly zde u pořadatelského stolečku nalakovat nehty.
07:12
Zatím nejlepší střídání první pětky, Petr Jeski tvrdě vybojovával míček a Dan Budík se snažil prostřelit obranu, sice to nedopadlo gólem, ale je to slibné.
05:53
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Hruška, asistoval Petr Voltner (2:1).
05:53
Dan Hruška za přispění Peti Voltnera zvyšují vedení Telnice na 2:1. Třetí lajna zatím válí.
04:11
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Petr Voltner, asistoval Tomáš Pavla (1:1).
04:11
Nádherný gól! Peťa Voltner oběhl spoustu soupeřů a zleva vystřelil takovou perdu, že to nešlo chytnout.
02:37
02:37
První střela hostí na bránu a první gól! Hlavně efektivně.
01:31
Peťa Kubala protáhl bystřického brankáře, super vyšívačka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Bystřice n.P.: brankář: Radek Šejnoha; hráči v poli: Michal Mazánek, Jaromír Chocholáč, Ondřej Dvořák, Tomáš Trentin, Roman Mach
00:00
Line-up domácích FK Orel Telnice: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Jiří Knotek, Petr Jeski, Daniel Budík, Jan Novotný, Ondřej Krejčí