1:4
3:5
3:3
- : -
branky (asistence): 02:54 Pavel Řehák (Václav Kramel), 21:04 Jakub Doutnáč (Pavel Řehák), 23:10 Martin Mikšovský (Lukáš Zadák), 26:29 David Hendrich (Michal Šeda), 49:03 David Novotný (Tomáš Furch), 52:25 Martin Mikšovský (Jakub Doutnáč), 57:54 Kryštof Minařík (Václav Kramel)
branky (asistence): 01:33 Antonín Semerád (Ondřej Kočí), 08:06 David Mühlbach (Vojtěch Press), 11:38 Ondřej Kočí (Antonín Semerád), 14:23 Ondřej Kočí (Jakub Zíka), 28:16 Ondřej Kočí (Antonín Semerád), 30:32 Ondřej Kočí (Antonín Semerád), 32:07 Jakub Zíka (Ondřej Kočí), 36:06 Ondřej Kočí (Antonín Semerád), 37:33 Lukáš Janů (Ondřej Kočí), 45:01 Šimon Paldus (Jakub Zíka), 54:29 Lukáš Janů (Jiří Kraml), 54:57 Lukáš Panenka

ASK Orka Čelákovice - Fortel TJ Kobylisy 7:12
3. Pavel Řehák, 22. Jakub Doutnáč, 24. Martin Mikšovský, 27. David Hendrich, 50. David Novotný, 53. Martin Mikšovský, 58. Kryštof Minařík - 2. Antonín Semerád, 9. David Mühlbach, 12. Ondřej Kočí, 15. Ondřej Kočí, 29. Ondřej Kočí, 31. Ondřej Kočí, 33. Jakub Zíka, 37. Ondřej Kočí, 38. Lukáš Janů, 46. Šimon Paldus, 55. Lukáš Janů, 55. Lukáš Panenka; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 6:3; využití: 2:5; diváků: 38; zásahy brankářů: Aleš Zetek 1, Lukáš Pezl 15 - Jiří Kraml 29; po třetinách: 1:4, 3:5, 3:3;
60:00
59:59
Na střely po 3. třetině 15:10 pro ORKU.
59:59
Komentář trenéra Hostů: Konečně nám začali šlapat přesilovky a začali jsme proměnovat naše vyložené šance. Díky soupeři za zápas..
59:59
Komentář trenéra Domácích: Gratuluji soupeři k vítězství, prohru beru na sebe. Za nerozhodného stavu měla přijít změna systému, ale nevydal jsem pokyn k této změně. Hráčům děkuji za bojovnost a za přístup.
57:54
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Minařík, asistoval Václav Kramel (7:12).
54:57
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Panenka bez asistence (6:12).
54:29
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Janů, asistoval Jiří Kraml (6:11).
52:25
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Martin Mikšovský, asistoval Jakub Doutnáč (6:10).
52:13
Hra 6 na 3. A standartní situace Orky.
52:12
Timeout ASK Orka Čelákovice
52:12
Vyloučen hráč Vojtěch Press družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
50:26
Vyloučen hráč Ondřej Kočí družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
49:03
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Novotný, asistoval Tomáš Furch (5:10).
48:46
ORKA to zkouší v 6ti.
48:13
Oba týmy začínají značně faulovat.
45:01
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Šimon Paldus, asistoval Jakub Zíka (4:10).
44:13
Semerád a Kočí předváději dnes neskutečnou souhru.
43:07
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
42:00
Orka zvládla úspěšně oslabení.
40:00
40:00
39:59
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:33
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Janů, asistoval Ondřej Kočí (4:9).
36:06
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Antonín Semerád (4:8).
32:07
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Ondřej Kočí (4:7).
32:00
Pezl předvedl neuvěřitelný zákrok.
30:53
Vyloučen hráč Michal Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
30:32
28:16
26:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Hendrich, asistoval Michal Šeda (4:4).
24:30
Řehák uklidňuje hru Orky, komunikuje s Kramlem který rozehrává na Kubík jenž je faulován.
23:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Martin Mikšovský, asistoval Lukáš Zadák (3:4).
23:10
Zádak nahazuje od poloviny hřiště a Mikšovský trefuje víko branky.
22:40
Orka se snaží zápas zvrátit, do druhé třetiny nastoupila značně aktivněji.
22:00
David Hendrich vybojoval balon, který hned zase ztrácí,
21:04
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Pavel Řehák (2:4).
20:39
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za držení.
20:00
20:00
19:59
Na střely po 1. třetině 9:5 pro tým Orky. Ovšem na střely se zde nehraje. Stav utkání hovoří jednoznačně pro Kobylisy.
19:00
Šeda před brankou, kde ho atakoval soupeř, který Šedovi zlomil hůl.
17:00
Řehák na Strnada, ten zkouší opět z poza branky překvapit golmana.. Golman připraven a chytá,
14:23
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Jakub Zíka (1:4).
14:23
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Pezl družstva ASK Orka Čelákovice
14:23
Zetek dnes pustil co mohl, v bráně ho střídá Lukáš Pezl.
12:59
Vyloučen hráč Martin Mikšovský družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
11:38
11:03
Vyloučen hráč David Hendrich družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
10:40
Kobylisy vyčkávají na své polovině a čekají na Orku.
10:00
Strnad střílí od mantinelu, ale golman si místo u tyčky hlídal.
09:50
David Hendrich předvádí jeho neskutečně rychlé nohy, bohužel ani jeho ruce tuto rychlost nestíhají,
08:06
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil David Mühlbach, asistoval Vojtěch Press (1:2).
07:46
Zadák uklidňuje hru Orky, rezehrává na Strnada který ztrácí..
07:00
Řehák nahazuje na spoluhráče.\Ten však nezakončil.
06:38
Zvoní tyč na straně Orky, Zetek si postavil dobře branku.
06:00
Rozhodčí klidní vypjatou situaci a mají záas zatím zcela pod kontrolou.
05:30
Orka rozehra z rohu, šance pře brankou , ale golman kryje.
05:00
Kobylisy nádherná střela od poloviny hřiště, Zetek chytá,
03:50
Orka se snaží rychle nahrávat a nutit soupeře běhat, bohužel soupeř rozehru Orku zachycuje.
03:00
Kobylisy zatím přehrávají Orku, drží balon na jejich polovině.
02:54
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Pavel Řehák, asistoval Václav Kramel (1:1).
01:33
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Ondřej Kočí (0:1).
01:08
01:00
Oba týmy nastoupili do zápasu aktivně, Orka měla již první střelu na golmana,
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů Fortel TJ Kobylisy: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Matěj Bouček, Lukáš Janů, Dalibor Michálek, Antonín Semerád, Ondřej Kočí
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Pavel Řehák, Martin Mikšovský, Jakub Doutnáč, Václav Kramel, Vojtěch Strnad