2:1
2:0
0:2
- : -
branky (asistence): 04:45 Filip Geisler (Ondřej Hušek), 13:05 Ondřej Bachtík (Ondřej Hušek), 36:57 Ondřej Hušek (David Kaválek), 38:10 Ondřej Bachtík (Vojtěch Bureš)
branky (asistence): 05:07 Ondřej Bábíček (František Chmela), 48:22 Patrik Jedlička (Denis Jakubec), 51:33 Ondřej Bábíček (Lukáš Gregr)

Florbal Primátor Náchod - FbC Aligators Klobouky 4:3
5. Filip Geisler, 14. Ondřej Bachtík, 37. Ondřej Hušek, 39. Ondřej Bachtík - 6. Ondřej Bábíček, 49. Patrik Jedlička, 52. Ondřej Bábíček; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 126; zásahy brankářů: Daniel Meduna 23 - Patrik Rychlý 13; po třetinách: 2:1, 2:0, 0:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Třešnáka: Dnes jednoznačně nejhorší zápas v sezoně, musím souhlasit s trenérem hostí, že byl soupeř ve třetí třetině lepší než my. Musíme se vrátit zpátky na zem, neřešit aktuální postavení v tabulce a makat tak, aby jsme byli úspěšní na konci sezony. Děkuji soupeři a fanouškům.
60:00
Komentář trenéra hostů Pavla Volka: Děkujeme soupeřům a rozhodčím za férové utkání, první třetinu byli domácí lepší, druhou a třetí jsme byli lepší my, nezasloužili jsme prohrát.
60:00
59:54
Velmi vyhrocená situace před domácí kasou.
59:30
Bachtík se zasloužil o zajímavou situaci, z půlky střeili balonek na vrch branky bez golmana a hosté nevěděli co dělat.
57:25
Líznar před prázdnou kasou opět střelil do brankové konstrukce.
53:48
Gremmel sám před odkrytou kasou, avšak nezpracoval přihrávku.
51:33
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Ondřej Bábíček, asistoval Lukáš Gregr (4:3).
51:33
Po Gregrově zaváhání před odkrytou kasou, přihrál opět před prázdnou Babíčkovi a ten vsítil.
51:11
Liznarova střela z osy mimo kasu.
48:54
Po líznarově střele bolene se odrazil od horní tyče na brankovou čáru a naštěstí pro domácí ven.
48:22
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Denis Jakubec (4:2).
48:22
Jedlička vstřeuluje po křižné nahrávce z první do prázdné kasy.
47:34
Hrubý po kličce před kasou hostí přestřelil.
45:00
Nadějné juniorské duo Kaválek - Donaj, opět po křižné přihrávce v krásné šanci .
41:04
Volek opět před prázdnou kasou, ovšem teď do tyče.
39:18
Hostům začala druhá přesilová hra, uvidíme jestli bude úspěšnější než první.
38:38
Gremmel v nebezpečné pozici před odkrytou brankou netrefil balonek.
38:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Vojtěch Bureš (4:1).
38:10
Bachťa po klepnutí se spoluhráčem úspěšně vsítil nad ramenem golmana.
36:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Hušek, asistoval David Kaválek (3:1).
36:57
Hušek ukázkově proběhl hřiště a jistě vsítil vedle hrudi golmana.
35:35
Hosté zažívají na minutu první přesilovou hru.
34:40
Vyloučen hráč Filip Geisler družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
34:40
Probíhá hra 4 na 4.
34:22
I přes přesilovou hru Líznar málem pokořil Medunu střelou z předbrankového prostoru.
33:33
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
33:13
Matoulkova střela bohužel do konce nohy Rychlého.
32:55
Několik nevyužitých gólových šancí Náchoda.
31:25
Donajovu střelu bezproblému za letu Rychlý vychytal.
29:44
Hušek na konci přesilové hry vystřelil na šibenici, bohužel nad.
29:04
Líznar se i přes přesilovou hru zmocnil balonu a vyrazil na Medunu, kterého trefil do hrudi.
27:45
Vyloučen hráč Dominik Král družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
27:00
Náchod zkouší před vyloučením, po schození bachtíka hru v šesti
26:43
Meduna ukázkově chytil do ruky balon, který letěl do šibenice.
23:48
Jedličkovu střelu Meduna vytáhl koncem ruky z branky.
21:55
Jedlička neohroženě proběhl celé hřiště, přihrál před prázdnou kasu, Náchodský obránce na poslední chvíli zabránil.
21:32
Gremmelova střela před brázdnou kasou letěla úplně do prčic.
19:35
Babíčkova střela z první bohužel do brankaře.
18:08
Geislerova nadějná střela z půlky skončila hned, na holi prvního útočníka hostí.
17:52
Jedličkova nebezpečná střela z předbrankového prostoru zablokována.
13:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Ondřej Hušek (2:1).
13:05
Bachtík zúročil druhou přesilovou hru Náchoda, doražením letícího balonu.
12:43
Bachtíkův výběh z půlky, těsně netrefil odkryté místo.
11:51
Vyloučen hráč Pavel Volek družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za vysoká hokejka.
11:40
Utkání je zatím velice málo produktivní střely 3:3.
11:20
Térova střela z půlky těsně vedle.
10:38
Vlčkova dalekonosná střela z půlky, bohužel nad.
09:36
Bureš před brankou máchal do balonku a máchal až posekal soupeře a není z toho gol.
09:08
Donaj výbíhal z rohu před bránu, bohužel mu sjel balonek z hokejky.
07:30
Králova střela od mantinelu přímo do Meduny.
06:37
Náchod si připravil rozehru z půlky, bohužel soupeř rychle prokoukl jejich akci.
05:07
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Ondřej Bábíček, asistoval František Chmela (1:1).
05:07
Neviná střela na nohu Meduny se odrzila k zádní tyčce a je vyrovnáno.
04:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Geisler, asistoval Ondřej Hušek (1:0).
04:45
Geisler jednoduchou střelou ze středu otevřel skore utkání.
04:14
Vyloučen hráč František Chmela družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře.
02:56
Čečetka zkusil první střelu z půlky, avšak obránce zblokoval.
01:50
Kloubouky mají po většinu času balon.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Ondřej Bábíček, Patrik Procházka, Denis Jakubec, Patrik Jedlička, František Chmela
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Daniel Meduna; hráči v poli: František Donaj, Ondřej Bachtík, David Kaválek, Jakub Téra, Vojtěch Bureš
00:00
Vítejte u online přenosu mezi týmu Florbal Primátor Náchod a FbC Aligators Klobouky, Náchod obléhá první příčku, Aligátoři desátou.