4:3
0:4
4:1
1:0
branky (asistence): 08:19 Ivan Petr (Jan Dvořák), 10:30 Ivan Petr (David Jurášek), 14:19 Ondřej Štifter (Jan Hladík), 15:11 Ivan Petr (Jiří Beck), 41:54 Jiří Beck (Ivan Petr), 43:15 David Jurášek (Ivan Petr), 47:37 Ivan Petr (Vítek Moučka), 53:23 Jan Havel (Jan Dvořák), 63:55 Ivan Petr (David Jurášek)
branky (asistence): 09:10 Jakub Musílek (Jan Svoboda), 10:55 Pavel Sypták (Jan Štercl), 14:11 Jakub Musílek (Jan Svoboda), 21:33 Oliver Hradický (Jiří Kropáček), 23:52 Jiří Vašíček (Jiří Kropáček), 24:52 Tomáš Vintr (Jan Svoboda), 36:12 Pavel Sypták, 57:03 Tomáš Vintr (Jiří Kropáček)

FbK Olymp Praha - Start98 Praha-Kunratice B 9:8p
9. Ivan Petr, 11. Ivan Petr, 15. Ondřej Štifter, 16. Ivan Petr, 42. Jiří Beck, 44. David Jurášek, 48. Ivan Petr, 54. Jan Havel, 64. Ivan Petr - 10. Jakub Musílek, 11. Pavel Sypták, 15. Jakub Musílek, 22. Oliver Hradický, 24. Jiří Vašíček, 25. Tomáš Vintr, 37. Pavel Sypták, 58. Tomáš Vintr; rozhodčí: David Kozlík - Lukáš Husák; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Dvořák 28 - Martin Novotný 26; po třetinách: 4:3, 0:4, 4:1, 1:0;
65:00
Komentář vedoucího hostujícího mužstva Start98 Praha - Kunratice B: Na poměry divize velice bojovný zápas, který rozhodl domácí hráč č. 33. I přes veškeré snahy ho obránit se prostě uměl prosadit a svým důrazem rozhodnout prodloužení. Děkuji hráčům za předvedený výkon, rozhodně byli více jak vyrovnaným soupeřem.
63:55
63:55
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval David Jurášek (9:8).
60:00
60:00
57:03
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Tomáš Vintr, asistoval Jiří Kropáček (8:8).
56:42
Vyloučen hráč Jan Hladík družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:23
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jan Havel, asistoval Jan Dvořák (8:7).
47:37
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Vítek Moučka (7:7).
43:22
Vyloučen hráč Marek Vomočil družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
43:15
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval Ivan Petr (6:7).
41:54
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck, asistoval Ivan Petr (5:7).
40:00
40:00
36:12
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Pavel Sypták bez asistence (4:7).
24:52
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Tomáš Vintr, asistoval Jan Svoboda (4:6).
24:13
Vyloučen hráč Vítek Moučka družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za hrubost.
23:52
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jiří Vašíček, asistoval Jiří Kropáček (4:5).
21:33
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Oliver Hradický, asistoval Jiří Kropáček (4:4).
20:00
20:00
16:10
Vyloučen hráč Filip Chodl družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:11
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (4:3).
14:19
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jan Hladík (3:3).
14:11
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Musílek, asistoval Jan Svoboda (2:3).
10:55
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Pavel Sypták, asistoval Jan Štercl (2:2).