- : -
Zlín Lions
FBS Olomouc
Zlín Lions
branky (asistence): 09:38 Matěj Koňařík (Lukáš Ondroušek), 15:09 Jaroslav Vaněk (Matěj Koňařík), 18:05 Petr Graclík, 38:45 Michal Baroň (Antonín Tichý), 55:27 Matěj Koňařík (Filip Horník)
FBS Olomouc

Zlín Lions - FBS Olomouc 5:0
10. Matěj Koňařík, 16. Jaroslav Vaněk, 19. Petr Graclík, 39. Michal Baroň, 56. Matěj Koňařík; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Radek Števček; vyloučení: 2 + Lukáš Ondroušek 5:1 + Jan Roletzký 5 + Jan Roletzký 10; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Jan Krkoška 24 - Jan Šauer 30; po třetinách: 3:0, 1:0, 1:0;
60:02
Vyjádření trenéra domácích, Macury: Diametrálně odlišné utkání oproti neděli. Hýřili jsme aktivitou a pohybem a byli jsme odměněni i brankami. Na podobných výkonech se dá stavět. Uvidíme, zda si vše přeneseme do víkendových zápasů, které teď máme v rychlém sledu za sebou. Děkuji divákům za atmosféru a soupeři za utkání.
60:01
Vyjádření trenéra hostí Rubína: Tak do zápasu jsme vstoupili zbytečně ustrašeně, Takže se soupeř dostal pohodlně do vedení. Ve 2. a 3. tř. jsme naši aktivitu zvýšili, ale vzhledem k tomu, že nejsme schopni proměňovat ani ty největší šance, tak odcházíme ze zápasu opět s nulou. Díky soupeři za férový zápas.
60:00
Střely ve třetí části 14:11.
60:00
59:33
Vyloučen hráč Lukáš Ondroušek družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování hokejky.
59:26
Hra se ustálila a hraje se 5-5
58:28
Šauer teď zachránil situaci 2 na nikoho.
55:27
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Matěj Koňařík, asistoval Filip Horník (5:0).
55:20
Vyloučen hráč Jan Roletzký družstva FBS Olomouc na 10 minut za nesportovní chování.
55:20
Vyloučen hráč Jan Roletzký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování.
54:13
Vyloučen hráč Lukáš Ondroušek družstva Zlín Lions na 5 minut za sekání.
53:17
Zlín útočí, ale nedaří se míček ustálit na soupeřově polovině.
50:33
Vyloučen hráč Jan Roletzký družstva FBS Olomouc na 5 minut za hrubost.
50:33
Vypadalo to, jako by se Honza Roletzký probudil uprostěd noci. Nevěděl kde je a jen nadával na soupeře.... Za to vyfasoval pětiminutový trest.
49:39
Olomouc se trefuje opět do tyčky domácích. Honza Krkoška si skvěle postavil tyčky.
49:09
Tvrdým hitem zastavuje Borik útok Baroně.
48:08
Kalus zachránil kotouč skoro na čáře po střele Vaňka.
46:06
Tom Doubek se dělovkou z půlky netrefil do branéčky.
41:32
Na hřišti se objevují mladíčci Pospíšil a Červenka, které vede zkušený Stračinský.
38:45
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Antonín Tichý (4:0).
38:45
Baroň se prosazuje výstavní střelou od levého manťáčku.
35:10
Mira Tkadlec je v beku stále bezchybný a posílá soupeře na párek po bbekendové kličce.
31:30
Dalo by se říci, že po zhruba polovině utkání,je Olomouc u míčku méně času, než-li Zlíneček.
30:40
Dalo by se říci, že Ondroušek bude nahecovaný na zápas proti svému bývalému týmu. Bohužel pro domácí je na hřišti neviditelný.
29:04
Zlínský Tichý trefuje tyč.
28:25
Graclík se i po vstřeleném golu nebojí hrát s míčkem a doslova motá soupeře.
26:42
Vaněk opět netrefuje prázdnou bránu z předbrankového prostoru.
25:48
Krkoška v bráně chytá střely soupeře jako maliny.
24:28
Němečkovi se při rozehrávce svezl míček po čepeli, ale hostujícímu týmu se nepodařilo ,tuto šanci, proměnit.
23:03
Kluci z Olmiku si drží kotouč a vypadají, že ho soupeři půjčit nechtějí.
22:39
Zlín hraje v plném počtu.
21:20
Hráči Olomouce si v přesilovce vytváří pár šancí. Ale Pro Zlín nejsou tyto šance nebezpečné.
20:38
Vyloučen hráč Miroslav Tkadlec družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
19:56
Vaněk se v poslední minutě první třetiny trefuje před odkrytou brankou do tyčky.
18:05
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík bez asistence (3:0).
18:05
Peťa Graclík se po individuální šanci prosazuje střelou z mezikruží.
17:40
Nadále je na hřišti vidět hlavně psychycká převaha Zlína při vlastní rozehrávce.
15:09
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Matěj Koňařík (2:0).
15:09
Po rychlé rozehře se prosazuje ex-extraligový hráč Vaněk.
13:54
Stále je hra divoká a hraje se ,,od mantinelu k mantinelu,, .
09:38
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Matěj Koňařík, asistoval Lukáš Ondroušek (1:0).
09:38
Mates Koňařík po doklepávačce před brankou sřílí první gol zapasu.
08:59
Tkadlec vyblokoval pokus Olomoucké dvanáctky.
08:20
Koňařík krásně a s přehledem uklidnil hru a dovolil oboum týmům vysřídat.
06:59
Nyní se hostující tým snaží ,po vzoru Lions , v klidečku rozehrát. Zlín vyčkává za svojí polovinou na chybu soupeře.
05:12
Kluci z FBS Olomouc se i v 5. minutě snaží napadat. Uvidíme, jak dlouho jim toto tempo vydrží...
03:20
Po závaru Olomouce kolem zlínské brány se domácí snaží rozehrát v klidu.
02:21
Po 2 minutách hra nenabídla žádnou tzv. golovou tutovku.
01:05
Zatím se hraje ve vysokém tempu a Zlín si vybojovává první šance utkání.
00:01
Vítáme diváky ze všech koutů světa. Dnes večer nás čeká zápas dvou skoro rivalů, a to Zlína a Olomouce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lukáš a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Jan Šauer; hráči v poli: Daniel Tichý, Vojtěch Blana, Tomáš Hruška, Radim Kalus, Martin Pudil
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Jan Krkoška; hráči v poli: Miroslav Tkadlec, Tomáš Stračinský, Petr Pospíšil, Filip Horník, Vlastimil Červenka