2:2
3:1
2:2
- : -
branky (asistence): 09:31 Martin Beneš (Miroslav Zůna), 19:15 Pavel Kadlec (Jakub Kroupa), 34:36 Ondřej Pšenička (Jaroslav Ježek), 37:48 Martin Perháč (Ondřej Pšenička), 38:41 Jan Hrdlička, 51:25 Martin Perháč (Jakub Dvořák), 55:34 Matěj Čapek (Jan Hrdlička)
branky (asistence): 13:09 Roman Maňák (Jan Havrda), 19:34 Jan Havrda (Ladislav Láska), 30:54 Ladislav Láska (František Příhoda), 57:37 Tomáš Leksa, 58:22 Jan Havrda (Jan Příhoda)

ASK Lovosice - LFP A - FBC Liberec B 7:5
10. Martin Beneš, 20. Pavel Kadlec, 35. Ondřej Pšenička, 38. Martin Perháč, 39. Jan Hrdlička, 52. Martin Perháč, 56. Matěj Čapek - 14. Roman Maňák, 20. Jan Havrda, 31. Ladislav Láska, 58. Tomáš Leksa, 59. Jan Havrda; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Král; vyloučení: 5:2; využití: 0:3; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Beránek 25 - Miroslav Svoboda 25; po třetinách: 2:2, 3:1, 2:2;
60:00
59:59
Střely: Domácí - 15; Hosté - 12.
59:59
Komentář Hosté - Svoboda: "Vlastní hloupostí jsme si prohráli zápas. V první polovině, kdy jsme měli zápas ve vlastních rukách, jsme začali zbytečně bláznit a závěrečný tlak byla jen kosmetická úprava. Děkuji soupeři za utkání".
58:22
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Jan Příhoda (7:5).
57:37
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Leksa bez asistence (7:4).
56:07
Timeout FBC Liberec B
56:07
Vyloučen hráč Miroslav Zůna družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za sekání.
55:34
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Matěj Čapek, asistoval Jan Hrdlička (7:3).
54:50
Hráči hostů se snaží útočit, ale díky obraně domácích a zejména skvělým zákrokům brankáře se skóre nemění.
51:25
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Martin Perháč, asistoval Jakub Dvořák (6:3).
47:29
Domácí i za stavu 5:3 stále setrvávají v útoku a snaží se svůj náskok ještě navýšit, ale aktivita hráčů hostů v obraně jim to stále neumožňuje.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku: Domácí - 10; Hosté - 8.
38:41
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Jan Hrdlička bez asistence (5:3).
37:48
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Martin Perháč, asistoval Ondřej Pšenička (4:3).
34:36
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Ondřej Pšenička, asistoval Jaroslav Ježek (3:3).
34:15
Tým domácích nedokázal vzdorovat dlouhé přesilové hře a tým hostů se tak dostal na několik minut do vedení, avšak domácí dokázali opět soupeřovi uniknout a dorovnat skóre na 3:3.
32:13
Vyloučen hráč Jan Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
30:54
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Ladislav Láska, asistoval František Příhoda (2:3).
29:53
Vyloučen hráč Jan Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za hrubost.
27:43
Vyloučen hráč Jaroslav Ježek družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za sekání.
26:29
Aktuální vyrovnaný stav vede k velice agresivnímu přístupu hráčů obou týmů.
25:30
Vyloučen hráč Jaroslav Ježek družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
19:59
Střely v první hrací části: Domácí - 7; Hosté - 10.
19:34
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Ladislav Láska (2:2).
19:15
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Pavel Kadlec, asistoval Jakub Kroupa (2:1).
18:46
Vyloučen hráč Matyáš Sládek družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za sekání.
16:10
Tým domácích se marně snažil využít protivníkova oslabení a stav zůstává nerozhodný 1:1.
14:03
Trestné střílení družstva ASK Lovosice - LFP A neproměnil Martin Beneš.
14:03
Vyloučen hráč Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
13:09
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Roman Maňák, asistoval Jan Havrda (1:1).
09:31
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Martin Beneš, asistoval Miroslav Zůna (1:0).
07:22
Začátek utkání se zdá pro oba týmy velice vyrovnaný a za stavu 0:0 se každý z týmů se vší vervou pokouší o svoji první branku.