6:1
6:2
8:4
- : -
branky (asistence): 03:56 Martin Kadavý (Libor Knypl), 07:53 Milan Koubek, 15:22 Milan Koubek (Adam Kobr), 16:10 Milan Koubek (Adam Kobr), 16:23 Martin Kadavý (Libor Knypl), 19:03 Martin Kadavý (Michael Sháněl), 22:39 Martin Kadavý (Michael Sháněl), 23:57 Václav Vilímek (Milan Koubek), 27:14 Tomáš Král (Jan Kajsrlík), 28:39 Martin Kadavý (Libor Knypl), 34:08 Václav Vilímek (Adam Kobr), 37:43 Václav Vilímek, 40:22 Milan Koubek (Ladislav Rozlivka), 40:35 Adam Kobr (Libor Knypl), 44:12 Martin Kadavý (Adam Kobr), 44:25 Martin Pova (Martin Kadavý), 47:11 Adam Kobr (Ladislav Rozlivka), 51:16 Adam Kobr (Milan Koubek), 52:55 Tomáš Král (Martin Pova), 54:36 Michael Sháněl (Martin Kadavý)
branky (asistence): 04:39 Petr Jonáš (Martin Pešava), 25:20 Petr Kučera (Daniel Bořetický), 26:13 Tomáš Hájek (David Brtnický), 45:00 Daniel Bořetický (Jakub Kofroň), 53:49 Martin Pešava (Jakub Kofroň), 55:33 Petr Jonáš (David Brtnický), 59:24 Petr Jonáš (Daniel Bořetický)

FTC Vysoké Mýto - FBK Piráti Sokol Chrudim 20:7
4. Martin Kadavý, 8. Milan Koubek, 16. Milan Koubek, 17. Milan Koubek, 17. Martin Kadavý, 20. Martin Kadavý, 23. Martin Kadavý, 24. Václav Vilímek, 28. Tomáš Král, 29. Martin Kadavý, 35. Václav Vilímek, 38. Václav Vilímek, 41. Milan Koubek, 41. Adam Kobr, 45. Martin Kadavý, 45. Martin Pova, 48. Adam Kobr, 52. Adam Kobr, 53. Tomáš Král, 55. Michael Sháněl - 5. Petr Jonáš, 26. Petr Kučera, 27. Tomáš Hájek, 46. Daniel Bořetický, 54. Martin Pešava, 56. Petr Jonáš, 60. Petr Jonáš; rozhodčí: Aleš Jansa - Lukáš Žofka; vyloučení: 5:6; využití: 4:1; diváků: 129; zásahy brankářů: Václav Musel 27, Tomáš Olejár 6 - Brandon Bulis 17, Dominik Kaštánek 8; po třetinách: 6:1, 6:2, 8:4;
60:00
59:59
NEJLEPŠÍ HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍCH: 10 Milan Koubek NEJLEPŠÍ HRÁČ UTKÁNÍ HOSTÍ: 17 Jonáš Petr
59:59
KOMENTÁŘ TRENÉRA HOSTÍ KUČERA PETR :Soupeř nám dal lekci z produktivity. Děkujeme za zápas, přejme mnoho štěstí do dalších zápasů. KOMENTÁŘ TRENÉRA DOMÁCÍCH JINDŘICH VEČEŘE: Moje hráče musím pochválit za poctivý výkon, hráli jsme od samého začátku až do konce s plným nasazením a zaslouženě jsme zvítězili. Soupeři děkujeme za férový zápas a přejeme šťastnou cestu domů,
59:48
Piráti se ani v závěru utkán nechtějí smířit s porážkou a tlačí na soupeře.
59:24
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Jonáš, asistoval Daniel Bořetický (20:7).
55:58
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
55:33
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Jonáš, asistoval David Brtnický (20:6).
54:36
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Michael Sháněl, asistoval Martin Kadavý (20:5).
53:49
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Martin Pešava, asistoval Jakub Kofroň (19:5).
52:55
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Král, asistoval Martin Pova (19:4).
52:23
Tým Pirátů se i přes jednoznačný výsledek snaží vstřelit branku ale v úspěchu jim brání železná konstrukce Olejárovy brány.
51:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (18:4).
47:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Ladislav Rozlivka (17:4).
45:52
Při nevšední přesilovce 4 na 3 se FTC usadilo v útočném pásmu.
45:29
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování.
45:29
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře.
45:00
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Jakub Kofroň (16:4).
44:42
Vyloučen hráč Tomáš Král družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:42
Chrudim dostane už 4. šanci v přesilové hře, uvidíme zda se jim podaří ji patřičně využít.
44:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Pova, asistoval Martin Kadavý (16:3).
44:12
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
44:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Adam Kobr (15:3).
44:12
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Olejár družstva FTC Vysoké Mýto
43:44
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:02
Domácí vlétli na Piráty jako hurikán Irma na karibské pobřeží a tlačí se do dalších šancí.
40:35
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Libor Knypl (14:3).
40:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Ladislav Rozlivka (13:3).
40:22
Hned v první minutě 3. třetiny Vysoké Mýto zvyšuje náskok o další gól.
40:00
40:00
37:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Václav Vilímek bez asistence (12:3).
37:05
Chrudim dostává 3. šanci skórovat v početní výhodě, ale to se zatím díky práci bránící vysokomýtské čtyřky nedaří.
36:39
Vyloučen hráč Jan Kajsrlík družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání.
34:08
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Václav Vilímek, asistoval Adam Kobr (11:3).
33:43
Přesilová hra branku nepřinesla.
31:40
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost.
31:05
Domácí skvěle blokovali střely a Pirátům se nepodařilo proměnit přesilovou hru.
29:06
Vyloučen hráč Jiří Vrba družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
28:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Libor Knypl (10:3).
28:39
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Kaštánek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim
28:39
Osvědčená spolupráce Martin Kadavý-Libor Knypl opět vstřelila branku.
28:39
Chrudim střídá brankáře.
27:50
Branka Tomáše Krále uklidnění domácím nepřinesla, naopak hosté ve tlaku ještě zesílili, ale vstřelit branku se jim nedaří.
27:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Král, asistoval Jan Kajsrlík (9:3).
26:54
Piráty dvě rychlé branky nabudily a drtí soupeře v útočném pásmu.
26:13
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Tomáš Hájek, asistoval David Brtnický (8:3).
25:20
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Daniel Bořetický (8:2).
25:20
Piráti z Chrudimi ukazují svého bojového ducha a zápas rozhodně nevzdávají, což dokázali vstřelením rychlé branky, které brankář nemohl zabránit.
23:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Václav Vilímek, asistoval Milan Koubek (8:1).
23:57
Domácí trestají přečíslení 3 na 1 a zvyšují svůj náskok o další branku.
22:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Michael Sháněl (7:1).
22:39
Ukázkovou týmovou spolupráci na jeden dotyk zakončuje Martin Kadavý.
22:05
Domácí zahájili 2. třetinu přesilovou hrou, kterou se jim nepodařilo využít.
20:00
Vyloučen hráč Michal Rosypal družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
19:46
1. třetina se chýlí ke konci
19:03
18:51
Hosté se nenechali zaskočit a stále dobývají branku domácích.
16:25
Smršť tří branek během jedné minuty vidělo přes 120 diváků, kteří přišli podpořit domácí tým.
16:23
16:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (4:1).
15:22
15:13
Vyloučen hráč Martin Pešava družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:02
Hostující útočník tvrdě vypálil na bránu, ale Musel byl připraven.
12:22
Domácí skvěle zvládají hru v oslabení a soupeře nepouští ke střele.
10:55
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:55
Rozhodčí trestá příliš tvrdou hru vysokomýtského útočníka.
10:05
Šance se přelévají z jedné strany na druhou, ale přímo ohrozit brankáře se nedaří ani jednomu z týmu.
07:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek bez asistence (2:1).
07:53
Obrovskou chybu hostujícího obránce trestá Milan Koubek!
07:10
Zápas se nese v duchu tvrdé hry a osobních soubojů, jeden z nich na vlastní kůži pocítil i Jan Kajsrlík z Vysoké Mýta.
04:39
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Jonáš, asistoval Martin Pešava (1:1).
04:39
Po brance Martina Kadavého hosté vzápětí odpověděli střelou příklepem a stav je 1:1
03:56
03:21
Zmatky před bránou domácího Musela hosté z Chrudimi potrestat nedokázali.
00:19
Adam Kobr z týmu FTC Vysoké Mýto z nenápadné střely nastřelil tyčku chrudimského brankáře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Petr Kučera, Daniel Bořetický, Jakub Kofroň, David Brtnický, Lukáš Pavuk
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto : brankář: Václav Musel; hráči v poli: Ladislav Rozlivka, Václav Hanus, Adam Kobr, Milan Koubek, Václav Vilímek