2:3
0:0
FBC Letka
FBC Letka
branky (asistence): 05:48 Dalibor Ondruch (Roman Fučík), 21:02 Radim Kahánek (Marcel Balek), 22:09 Karel Stejskal (Petr Bregin), 29:16 Petr Pavlík, 53:24 Jaromír Veselý (Tomáš Lokša), 59:32 Radim Kahánek (Dalibor Ondruch), rozhodující nájezd Dominik Hubl
branky (asistence): 12:53 Tomáš Olbert (Martin Krchňáček), 29:44 Tomáš Janča (Martin Krchňáček), 39:42 Martin Krchňáček (Martin Tuhý), 42:03 Tomáš Olbert (Jan Holý), 49:12 Tomáš Olbert, 55:24 Martin Krchňáček (Jiří Petlan)

FBC Letka - FBK Spartak Hluk 7:6pn
6. Dalibor Ondruch, 22. Radim Kahánek, 23. Karel Stejskal, 30. Petr Pavlík, 54. Jaromír Veselý, 60. Radim Kahánek, N Dominik Hubl - 13. Tomáš Olbert, 30. Tomáš Janča, 40. Martin Krchňáček, 43. Tomáš Olbert, 50. Tomáš Olbert, 56. Martin Krchňáček; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Roman Fučík 28 - Richard Podškubka 31; po třetinách: 1:1, 3:2, 2:3, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč Tomáš Olbert , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Letka hráč Dominik Hubl a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč Martin Krchňáček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Letka hráč Dalibor Ondruch a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč Tomáš Janča , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
62:41
65:00
Komentář trenéra domácích: Dnes k nám přijel teoreticky silný Hluk a do poloviny zápasu se nedostali na naši polovinu. Vybudovali jsme si relativně pohodlný náskok, o který jsme vlastními chybami přišli. My jsme znervózněli a je pravda, že Hluk se zlepšil a nějakou rozehrávku jsme od nich mohli vidět. Nakonec jsme mohli i prohrát, ke konci je třeba uznat, že jsme vyhráli se štěstím. Konečný výsledek potvrzuje, že jsme lepším týmem.
63:01
Hubl právě předvedl výbornou akci v oslabení, ale nenašel spoluhráče, který by to zakončil.
62:41
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil Martin Krchňáček.
62:41
Vyloučen hráč Petr Bregin družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
61:11
Hra je nyní velmi vypjatá. O vítězi budou rozhodovat detaily.
60:00
60:00
59:40
Letka zvolila taktiku hry v 6 a ta se jim vyplatila!
59:32
Branku družstva FBC Letka vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dalibor Ondruch (6:6).
58:44
Timeout FBC Letka
57:00
Letka útočí ze všech možností. Poslední střela jen o centimetry minula roh branky.
56:47
Hostující se dostávají podruhé v zápase do vedení, Letka musí zabrat, pokud chce vyhrát.
55:24
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Jiří Petlan (5:6).
54:00
Pohotová akce Veselého skončila jasnou brankou. Skóre je vyrovnané a jde do tuhého.
53:24
Branku družstva FBC Letka vstřelil Jaromír Veselý, asistoval Tomáš Lokša (5:5).
51:07
Letka hraje přesilovku. Podškubka má co dělat, aby odrazil střely.
51:00
Vyloučen hráč Patrik Kaňovský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
49:14
Hru má v rukou hostující Hluk. Letka se ale jen tak nedá a stále bojuje.
49:12
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert bez asistence (4:5).
48:01
Letka čelí přesilovce, i přesto se snaží aktivně útočit.
47:27
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil Tomáš Janča.
47:27
Vyloučen hráč Marcel Balek družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
45:57
Hráči obou celků pečlivě naslouchají radám trenérů. Jejich rady by mohly být rozhodující.
43:33
Rychlá rozehrávka Letky se bohužel nedočkala zakončení.
42:40
Letka opět zaspala začátek, obrana dělá, co může pod palbou hostujících.
42:03
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Jan Holý (4:4).
41:00
Kopp nebezpečně přišel o míček před branou a hostující toho využili a vystřelili.
40:00
40:00
39:55
Ke konci už Letka hodně povolila, ale to se jí nevyplatilo.
39:42
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Martin Tuhý (4:3).
38:30
Můžeme vidět Martina Koppa jak sprintuje přes celé hřiště, ale pořádná nahrávka se k němu nedostala.
37:30
Hostující rozehrávali přímo před branou Letky, ale šanci nevyužili.
35:05
Obrana obou týmů šlape na plné obrátky, útok může přijít odkudkoli.
34:50
Střela od Hubla byla hezky namířená, ale do branky se nepodívala.
32:00
Začátek druhé třetiny vypadal pro Letku zářivě. Hluk se však nevzdává ani při rozdílu dvou gólů a stále předvádí velmi agresivní hru.
31:30
Ondruchova střela na bránu trefila tyčku, ale dále už se nedostala.
30:47
Vyloučen hráč Patrik Kaňovský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
Holý vyděsil Letku přímou střelou na branku, která o kousek minula.
29:44
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Martin Krchňáček (4:2).
29:16
Branku družstva FBC Letka vstřelil Petr Pavlík bez asistence (4:1).
27:17
Bálek zkusil vystřelit z větší vzdálenosti, ale míček skončil na těle hostujícího hráče.
25:21
Trojice Veselý, Lokša, Toman se pokusili o akci, která bohužel skončila v obraně hostujících.
23:45
Druhá třetina se odehrává v duchu velkého rozruchu. Míček putuje ze strany na stranu a oba týmy jsou hladoví po výhře.
22:10
Dvojice Stejskal, Bregin předvedli akci, která skončila míčkem v bráně hostujících, stálo při nich štěstí.
22:09
Branku družstva FBC Letka vstřelil Karel Stejskal, asistoval Petr Bregin (3:1).
22:00
Hostující celek přesáhl povolenou dobu pauzy a tak následoval trest v podobě vyloučení.
21:02
Branku družstva FBC Letka vstřelil Radim Kahánek, asistoval Marcel Balek (2:1).
20:00
Vyloučen hráč Jan Kahánek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
18:50
Hráč hostujícího celku Olbert Tomáš předvedl nebezpečnou střelu přímo z rozehrávky.
16:24
Hluk tlačí domácí na jejich půlce. Oba týmy dávají do soubojů vše.
13:00
Hostující celek předvedl hezkou akci a začíná se přiostřovat.
12:53
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Martin Krchňáček (1:1).
10:58
Trestné střílení družstva FBC Letka neproměnil Martin Krupa.
10:58
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
09:30
Toman nyní předvedl promyšlenou střelu, která jen tak tak minula branku.
06:35
Na brankáře hostujícího celku Podškubku je vyvíjen velký tlak.
05:48
Branku družstva FBC Letka vstřelil Dalibor Ondruch, asistoval Roman Fučík (1:0).
04:00
Domácí se museli rychle zorientovat a čelit přímému útoku ze strany Hluku, Fučík je však v pozoru.
02:00
Letka získala míček a okamžitě přechází do útoku. Pěkně sehranou akci se pokusil zakončit Pavlík, bohužel neúspěšně.
00:01
První rozehrávka připadá ve prospěch hostujícího týmu. V dnešním zápase očekáváme napjatou atmosféru.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Tomáš Janča, Marek Šimíček
00:00
Line-up domácích FBC Letka: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Jan Nekula, Jaromír Veselý, Tomáš Lokša, Lukáš Toman, Radek Jurák