1:4
1:0
4:1
- : -
branky (asistence): 07:30 Jiří Schwarz (Jiří Petrásek), 38:58 Václav Rejna (Martin Hampl), 43:40 Jiří Vokřál (Jan Štípek), 45:55 Jan Štípek, 50:15 Josef Chalupa (Martin Hampl), 57:33 Jiří Petrásek (Antonín Tvrdík)
branky (asistence): 03:47 Kryštof Garreis (Petr Tůma), 06:16 Petr Tůma (Pavel Hýbek), 18:22 Petr Tůma (Kryštof Garreis), 19:15 Tomáš Pícha (Ondřej Benačan), 57:14 Miloš Vojtíšek (David Lukáš)

FBC Kutná Hora - SK Florbal Benešov 6:5
8. Jiří Schwarz, 39. Václav Rejna, 44. Jiří Vokřál, 46. Jan Štípek, 51. Josef Chalupa, 58. Jiří Petrásek - 4. Kryštof Garreis, 7. Petr Tůma, 19. Petr Tůma, 20. Tomáš Pícha, 58. Miloš Vojtíšek; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 27 - Lukáš Brož 18; po třetinách: 1:4, 1:0, 4:1;
60:00
59:59
Vyjádření domácího trenéra Jana Třískaly: "Děkujeme za utkání soupeři, rozhodčím a divákům."
59:59
Vyjádření hostujícího trenéra Martina Mičla: "Bohužel jsme si zápas prohráli vlastní nemohoucností vstřelit gól. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně úspěchů do další části sezóny."
59:59
A je hotovo! Kutná Hora zlepšeným výkonem v druhé půlce zápasu vyhrává zápas.
58:45
Benešov začíná hrát vabank bez brankáře.
58:23
Benešov napadá rozehrávku domácích. Co jiného jím zbývá minutu a půl do konce.
57:33
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Petrásek, asistoval Antonín Tvrdík (6:5).
57:33
Je to tu jako na houpačce. Ještě jsem ani nedopsal vyrovnávací gól Benešova a Kutná Hora znovu odskakuje do jednobrankového vedení. Autorem branky je Jirka Petrásek.
57:14
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval David Lukáš (5:5).
57:14
Benešov se díky jedné chytré přihrávce na střed dostává do šance a proměňuje.
57:05
Benešovu se dnes přesilovky příliš nedaří, Kutná Hora dobře blokuje jejich pokusy.
55:48
Vyloučen hráč Jan Štípek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:48
Domácí Štípek je vyloučen a Benešov má další přesilovou hru.
54:50
Domácí měli k dispozici dobrou standartní situaci. Reithar dobře vypálil a hostující brankář chytá helmou.
54:34
Domácí v poslední vteřině oslabení zachránil dobrým zákrokrem Dlouhý.
54:05
Zelený utekl v oslabení, ale nezamířil přesně.
53:35
Skvělý obranný blok Tvrdíka.
52:29
Vyloučen hráč Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:29
Benešov má dobrou příležitost vyrovnat dnešní zápas. Mají k dispozici přesilovku.
52:06
Kutná Hora se teď srdnatě brání. Benešov se zatím nedostal do nějaké větší příležitosti.
51:22
Timeout SK Florbal Benešov
51:22
Benešov si vybírá oddechový čas a střádá plány do posledních 8 minut.
50:15
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Josef Chalupa, asistoval Martin Hampl (5:4).
50:15
Nemožné se stalo skutečností, Chalupa vstřelil branku. To je kapitán na svém místě. Musím však dodat, že mu míček před prázdnou bránu výborně naservíroval Hampl.
50:10
Hra se převévá ze strany na stranu. Šance střídá šanci.
48:59
Štípek je při chuti. Jeho individuální akce končí faulem Benešova.
48:36
Domácí se ubránili a už jsou v pěti.
47:57
Střela hostujícího Lukáše letí vedle.
47:24
Benešov kombinuje, ale střely zatím létají vedle kutnohorské svatyně.
46:30
Vyloučen hráč Jiří Petrásek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:30
Hosté si také vyzkouší početní výhodu. Uvidíme, jak s ní naloží.
46:18
Domácí jsou teď ve varu. Schwarz a po něm Petrásek a jejich nebezpečné střely.
45:55
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Štípek z trestného střílení (4:4).
45:55
POCEM,KAM JDEŠ! Aneb nájezd podle Honzy Štípka. Krásnou kličkou obelstil brankáře a máme vyrovnáno.
44:23
Dlouhý má další dobrý zákrok.
43:40
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Vokřál, asistoval Jan Štípek (3:4).
43:40
Zrovna jsem psal, že nepřišla žádná nebezpečná střela a Vokřál krásně trefuje zařízení při přesilovce. Domácí jsou na dostřel soupeři.
42:45
Vyloučen hráč Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:45
Domácí si zahrají první přesilovou hru v zápase.
41:32
Hosté stojí v dobrém obranném bloku a čekají na soupeře. Není se čemu divit, když jich přijelo do pole jen devět.
40:24
První zásah ve třetí třetině si připisuje domácí Dlouhý, který kryl střelu z mantinelu.
40:00
40:00
Druhou třetinu vyhrála Kutná Hora 1:0, na šance však určitě vyhrál Benešov.
40:00
Střely ve druhé třetině: Kutná Hora - 6, Benešov - 11.
40:00
39:45
Reitharovi dnes není přáno. Další jeho střela končí mimo.
38:58
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Václav Rejna, asistoval Martin Hampl (2:4).
38:58
Kutnohorský Rejna pěkně vystřelil přes obránce hostů a jeho střela končí v síti. Dobrý impuls pro domácí do poslední třetiny.
38:51
Domácí Hampl pěkně vystřelil.
37:17
Hostující Pícha na středu "vyráchal" Reithara. Střelu ukryl v náručí brankář Dlouhý.
36:45
Štípek pěkně vysunul Zeleného, jeho střela je zblokována mimo hřiště.
35:26
Domácí kombinace Štípka z Vokřálem nepřinesla ovoce.
34:48
Hosté zahrozili znovu z brejku, přečíslení však neproměnili.
33:58
Tvrdíkovu střelu vyrazil brankář mimo.
32:39
Domácí Dus pálí mimo.
31:47
Schwarz předložil Reitharovi nahrávku, jak na zlatém podnose. Mára však s díky odmítl a prázdnou bránu netrefil.
30:07
Benešovský hráč č. 76 (bez jmenovky) si dobře pohrál s duem Reithar - Tvrdík. Svou akci nedotáhl do zdárného konce.
29:07
Domácí zkoušeli nějaký podivný signál ze standartky. Nevyšlo to.
27:55
Benešov dlouho držel míček a trpělivě si připravil střeleckou pozici. Vorel však z těžké pozice netrefuje.
26:42
Kutná Hora se snaží vymyslet nějakou kloudnou akci, ale Benešov pozorně brání.
25:10
Dobrá dvojšance domácího Vokřála končí zákroky brankáře.
25:00
Hosté měli další dva střelecké pokusy, skóre zatím nenarůstá.
24:03
Rejna je zpět na palubovce.
23:39
Dlouhý je teď v zápřahu. Domácí obrana mu příliš nepomáhá.
22:58
Domácí Dlouhý si připisuje další zásah. Poradil si se skrytou střelou ze středu hřiště.
21:29
Hostující Vorel netrefuje prázdnou bránu.
20:37
Do sestavy se po zranění Vaška Rejny dostává domácí kapitán Pepča Chalupa. Rejna už je na nohou a snaží se své zranění rozchodit. Snad to nebude nic vážného.
20:32
První vážnější šanci v druhé třetině si připisuje Benešov. Co je však horší, domácí Rejna zůstává ležet na palubovce.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Kutná Hora - 11, Benešov - 9.
20:00
V první třetině byla Kutná Hora daleko aktivnější, ale branky střílel hlavně Benešov.
20:00
19:15
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval Ondřej Benačan (1:4).
19:15
Benešov se dostává do vedení o tři branky. Ztrátu Schwarze na středu hřiště nekompromisně potrestal pěknou individuální akcí Tomáš Pícha.
18:22
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Kryštof Garreis (1:3).
18:22
Hosté odčinili svou neproměněnou šanci, střelou přes obránce se prosazuje Tůma.
17:52
Hosté šli nyní dva na nikoho! Svoji obrovskou šanci však neproměnili.
17:13
Brankář Dlouhý znovu chytá střelu Píchy.
16:38
Domácí aktivně napadali za brankou Benešova. Celá akce končí samostatným únikem hostů, který dobře likviduje Dlouhý.
14:49
Po delší době se ke střele dostali i hosté, konkrétně Pícha.
14:17
Pěkná akce po ose Rejna - Dus - Štípek. Obrana však zablokovala finální přihrávku.
13:22
Schwarz vyprášil kotníky domácích beků.
13:17
Kutná Hora je teď velmi aktivní, co se střeleckých pokusů týče. Rejna ze středu pálí mimo.
12:31
Domácí teď dobře zahrozili po pravém křídle. Šance končí zákrokem hostujícího brankáře.
11:16
Domácí Listík zkoušel své štěstí ranou z dálky - neúspěšně.
10:58
Schwarz pocuchal nervy svého týmu svojí nepříliš důraznou rozehrávkou.
10:45
Kutná Hora teď více drží míček na svých holích. Hosté občas zahrozí z brejku.
09:15
Oba týmy hrají poměrně aktivně a snaží se svou rozehrávkou zatopit soupeři.
07:30
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Jiří Petrásek (1:2).
07:30
Domácí korigují skóre. Schwarz vystřelil z velkého úhlu pouze do boční sítě, míček se od ní odrazil před branku a hostující gólman si jej srazil do brány. Kutnohorští teď měli z pekla štěstí.
06:59
Domácí Štípek měl teď dvě velké šance za sebou. Hostující brankář zatím odolává.
06:16
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Pavel Hýbek (0:2).
06:16
Hosté ze středu nejprve trefili tyč, následná dorážka končí za zády Dlouhého.
05:04
Štípkova střela byla sražena mimo mantinely. Z následné standartky se do šance dostal Dus, prázdnou branku však z těžké pozice netrefil.
04:47
Kutná Hora si zatím nemůže najít cestu k nějakému výraznějšímu ohrožení benešovské brány.
03:47
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Kryštof Garreis, asistoval Petr Tůma (0:1).
03:47
Hosté rozehráli standartku z rohu do velkého brankoviště a míček nešťastně pro domácí zapadl do brány.
03:29
První zásah si připisuje domácí brankář Dlouhý.
03:05
Hosté už se také osmělují, jejich první střelecký pokus je zblokován.
02:26
První nebezpečná střela domácího Reithara končí v bloku hostujících obránců.
02:02
Oba týmy se zatím postupně oťukávají. Držení míčku je téměř vyrovnané.
00:54
Hosté se snažili založit útok. Po dlouhé přihrávce však končí míč v zámezí a rozehrávat budou domácí.
00:16
První nedovolený přestupek obstarali domácí. Hosté v klidu rozehrávají.
00:01
Úvodní buly vyhrál domácí Dus.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Petr Tůma, Ladislav Vorel, Kryštof Garreis, Miloš Vojtíšek
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Petr Listík, Václav Rejna, Jan Dus, Jan Štípek, Jiří Vokřál
00:00
Dobrý podvečer ze sportovní haly ve Zruči nad Sázavou. V dnešním utkání se střetnou sousedé z divizní tabulky - domácí FBC Kutná Hora a hostující SK Florbal Benešov.
00:00
Domácí se po čtyřech odehraných kolech nachází na šesté pozici s vyrovnanou bilancí dvou výher a dvou proher. Hosté jsou na tom úplně stejně, nacházejí se však na osmé pozici kvůli horšímu rozdílu skóre.