1:2
0:4
- : -
branky (asistence): 17:43 Jan Kašpar, 33:03 Vladimír Hodan (Tomáš Katolický)
branky (asistence): 13:39 Ondřej Budek (Matěj Surák), 20:52 Matěj Surák (Ondřej Valíček), 28:46 Ondřej Budek (Ondřej Valíček), 42:04 Ondřej Budek (Matěj Surák), 50:54 Matěj Zicho, 57:10 Petr Torma, 58:36 Petr Procházka (Jakub Vandák)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbalová škola Plzeň A 2:7
18. Jan Kašpar, 34. Vladimír Hodan - 14. Ondřej Budek, 21. Matěj Surák, 29. Ondřej Budek, 43. Ondřej Budek, 51. Matěj Zicho, 58. Petr Torma, 59. Petr Procházka; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1 + Ondřej Baroch 5:1; využití: 0:2; diváků: 155; zásahy brankářů: Jiří Cisler 24 - Daniel Mayer 23; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:4;
60:00
Komentář trenéra hostů (Roman Surák): Divácky atraktivní utkání, ve kterém nám v úvodu pomohly přesilovky. Děkuji hráčům za disciplinovaný výkon a výborným divákům, našim gorilkám. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích (Zdeněk Novák): Zápas, který byl od začátku ve vysokém tempu rozhodly přesilové hry a celkově proměněné šance. Děkuji celému týmu za nasazení.
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Slavia 8 - Florbalová škola 10, celkem 25 - 29
60:00
58:36
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Procházka, asistoval Jakub Vandák (2:7).
58:36
DAlší gól do prázdné branky od Procházky
57:13
Domácí znovu do šesti
57:10
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Torma bez asistence (2:6).
52:15
Slávisté teď zasypali hostující branku sprškou střel, žádná se zatím bohužel neujala
50:54
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Zicho bez asistence (2:5).
50:54
Po chybě domácích se dostal do brejku Zicho a s přehledem proměňuje. Už je to 2:5
48:29
Vyloučen hráč Matěj Zicho družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
44:30
Hosté dlouho drželi balonek, ale nakonec přišla velká chyba v rozehrávce. Do velké šance se dostal Baroch, ale střílí vedle
43:02
DAlší nebezpečná situace před domácí brankou, tentokrát se skóre nemění
42:04
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (2:4).
42:04
Surák hezky našel Budka, který z první posílá balonek do odkryté branky. Pro bývalého slávistu Budka to znamená hat-trick
40:59
Další střela Honzíka, ale ani přes přestávku se mu nepodařilo seřídit mířidla a střela končí mimo
37:08
Balonek se po několika odrazech dostal k Honzíkovi, který z dobré pozice opět netrefuje hostující branku
35:41
Další pokus Hodana, tentokrát se Mayer stihl přesunout a balonek vyrazil
34:26
Porazil vystřelil z půlky hřiště, Mayerovi balonek propadl, ale naštěstí pro něj skončil vedle levé tyče
33:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Vladimír Hodan, asistoval Tomáš Katolický (2:3).
33:03
Zadovka Katolického našla Hodana, který prostřelil Mayera a snižuje na 2:3
32:00
Dnešní derby sleduje 155 diváků
31:27
SKákavou střelu Zápal Mayer nejspíše vůbec neviděl, ale i tak se mu ji podařilo vyrazit
31:15
Honzík střílí těsně nad
30:35
Další nebezpečí před domácí brankou, Slávisté s vypětím všech sil balonek odpálili
28:46
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Ondřej Valíček (1:3).
28:46
Císler se skvěle přesunul proti střele Valíčka, ale bohužel pro domácí ji nedokázal udržet. U dorážky byl první Budek a posílá FBŠ do dvougólového vedení
28:25
Opět klasická kombinace hostů, Surák tentokrát pálí mimo
28:12
Vyloučen hráč Tomáš Vykoupil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
24:19
Dlouhý lob na Zicha, hostující útočník ho ale nezpracoval a balonek skončil v náruči Císlera
23:37
Domácí v plném počtu
22:58
Domácím se podařilo vyhodit a na chvíli udržet balonek za soupeřovou brankou
22:21
Hosté jsou nastěhováni před domácí brankou, teď Surák v další velké šanci netrefil přihrávku od spoluhráče
21:20
Slávisté vyhazují
20:52
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Valíček (1:2).
20:52
Ale teď už to stihnout nemohl a hosté se dostávají do vedení
20:21
Opět hezká křižná přihrávka na Suráka, ale Císler se přesunuje neuvěřitelně rychle a vyráží
19:15
Hezké přesení hry na TOrmu, který střílel z první, ale Císler se skvěle přemístil
18:37
Vyloučen hráč Ondřej Baroch družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 5 minut za hrubost.
18:37
Souboj Barocha s jedním z hostujících hráčů skončil nakonec tím, že Baroch zahodil svého soupeře a půjde si na 5 minut odpočinout na trestnou lavici
17:50
Po vyrovnávacím gólu se nám hra trošku přiostřila
17:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Kašpar bez asistence (1:1).
17:43
Kašpar vyrovnává na 1:1
16:11
A další zákrok domácího brankáře proti dalekonosné střele Janouškovce
15:36
Rychlý protiútok FBŠ zakončil střelou Buchta, jeho pokus k tyči ale Císler dokázal vyrazit
13:56
Slávisté mohli rychle odpovědět, s tečovanou střelou si ale Mayer poradil
13:39
13:39
Domácí obrana nepokryla dorážejícího Budka, který zblízka překonává Císlera a posílá hosty do vedení
13:25
Procházkův průnik podél mantinelu končí faulem hostujícího útočníka
12:21
Buchta z volného úderu trefuje pouze Honzíka v domácí zdi
12:09
Rychlá kombinace mladého útoku FBŠ Torma - Surák - Budek končí střelou posledně jmenovaného, kterou skvělým zákrokem vyráží Císler
10:04
Baroch to zkoušel z výběhu, byl už ale natolik tísněn obráncem, že nedokázal lépe zamířit a trefil pouze střed branky. Tam byl Mayer připraven a střelu vyráží
09:36
Císler opět jistě sbírá míček před dotírajícím hráčem hostů
08:49
Drobný chyboval a malém poslal do velké šance Vandáka, ten si míček ale hodil příliš před sebe a skončil s ním v rohu hřiště
08:10
Další pokus Pilíka končí také mimo
07:54
Pěkná střela Honzíka těsně míjí MAyerovu branku a končí na mantinelu za brankou
07:18
Surák v nepřehledné situaci před domácí brankou netrefil balonek ze vzduchu, a tak ho sebral Císler
06:15
Katolický nastřelil pouze prvního hráče před sebou, a už to vypadalo na nebezpečný protiútok. Katolický se ale rychle vrátil a už dne podruhé odebral Surákovi čistě balonek
04:06
Střílenou přihrávku Osvalda tečoval nebezpečně Budek, naštěstí pro SLavii mimo branku
02:58
Baroch se zkoušel vytočit zpoza branky, ale hostující obrana byla pozorná a nepustila ho tam
02:11
O první střelu hostů se pokusil zdálky Buchta, domácí obrana ji ale dokázala zastavit ještě před Císlerem
01:41
Katolický odebral míček Surákovi, vyměnil si ho pak rychle s Drobným a zkusil vystřelit. Bohužel pro domácí nemířil přesně a střela skončila nad brankou
01:00
První minuta se odehrává výhradně na polovině hostů
00:08
Derby začíná pěkné ostře, Maier už musel zasahovat proti střele BArocha
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň A: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Petr Procházka, Václav Lauda, Jan Vadinský, Vlastimil Buchta, Josef Svoboda
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Jan Husák, Matěj Neužil, Lukáš Kubinec, Tomáš Vykoupil, Ondřej Baroch