1:2
2:4
0:2
- : -
branky (asistence): 03:01 Michal Marek (Jakub Svejkovský), 24:34 Martin Fiala (Jan Korelus), 39:57 Jakub Boháč
branky (asistence): 17:13 Petr Gasparik (Miroslav Horký), 18:50 Matouš Tesař (Jakub Stejskal), 21:33 David Ladžon (Lukáš Konvalina), 22:53 Marek Rybka (Tomáš Abrhám), 26:21 Patrik Soukup (Marek Rybka), 33:56 Matouš Tesař (Miroslav Horký), 44:53 Patrik Soukup, 59:28 Tomáš Abrhám (Miroslav Horký)

FBC ROKYCANY - Florbal Sokolov 3:8
4. Michal Marek, 25. Martin Fiala, 40. Jakub Boháč - 18. Petr Gasparik, 19. Matouš Tesař, 22. David Ladžon, 23. Marek Rybka, 27. Patrik Soukup, 34. Matouš Tesař, 45. Patrik Soukup, 60. Tomáš Abrhám; rozhodčí: Karel Kotyza - Lukáš Grundler; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Lukáš Nohovec 21 - Ondřej Motl 13; po třetinách: 1:2, 2:4, 0:2;
60:00
Vyjádření trenéra domácích (Martina Štvána): Prohráli jsme na plné čáře. Ve všech dovednostech jsme byli horší než soupeř. Do dalších zápasu se musíme jednoznačně zlepšit. Gratulujeme soupeři k vítězství a přejeme hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Tomáše Abrháma): O vítězství rozhodla naše větší taktická připravenost.
60:00
59:28
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Miroslav Horký (3:8).
59:28
Bohužel pro domácí Abrhám vybojoval balonek a dostal balonek do prázdné branky.
59:15
I přes oslabení se domácí ještě snaží napadat.
58:58
Vyloučen hráč Jan Korelus družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
58:36
Trenér Štván ještě svolává svou družinu k poslednímu výpadu do soupeřova království.
58:35
Timeout FBC ROKYCANY
57:21
Boháč nyní kličkuje na hranici malého brankoviště, ovšem s jeho šikovností na hokejce se není o co bát.
56:11
Závar před brankou Sokolova, ovšem Svejkovský netrefuje odkrytou branku
55:00
Zbývá pět minut do konce zápasu a touha po vítězství domácích se začíná pomalu rozplývat. Sokolov v některých pasážích doslova zamyká domácí na jejich obrané polovině a zdá se, že Sokolov dovede zápas k vítěznému konci.
52:30
Po neproměněném nájezdu a necelé přesilové hře hostů se hra již opět uklidnila a Rokycany se snaží vstřelit tížené branky, ovšem Sokolov je razantně proti.
49:12
Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil Jakub Stejskal.
49:12
Vyloučen hráč Jakub Svejkovský družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
49:12
Svejkovský byl nucen uhasit únik Stejskala a počínal si nedovoleně. Rozhodčí tedy nařídili trestné střílení.
48:20
Příliš mnoho mužů ze Sokolova na hřišti a máme tady další přesilovou hru domácích.
48:08
Vyloučen hráč Patrik Slezák družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za špatné střídání.
47:50
Chyba za chybou na obou stranách přidává na dramatičnosti zápasu a diváci v hale se jistě nenudí.
46:30
"Přesilovková lajna" Rokycan několikrát zahrozila, ovšem všechny střely směřovaly mimo branku.
45:03
Vyloučen hráč Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:53
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup bez asistence (3:7).
44:53
Po chybě v rokycanské obraně přidává Soukup bez větší námahy další branku do Nohovcovi svatyně.
42:15
Motl nyní vytáhl parádní zákrok proti Vaňkově krásné střele "z první".
41:10
Nohovec nyní předvádí jeden super zákrok za druhým.
40:00
40:00
Průběh druhé třetiny se téměř nelišil od posledních pěti minut první části. Sokolov většinu času tlačil domácí na jejich polovině a pouze ojedinělé útoky Rokycan ohrozily Motlovu branku.
40:00
Nohovec si hned ze začátku připisuje krásný zákrok.
40:00
39:57
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Boháč bez asistence (3:6).
39:57
Boháč nyní nádherně vystihl rozehrávku Sokolova, protáhl se po levém křídle, prohodil kličkou na střed hostujícího obránce a střelou backhandem nad nohu Motla střílí tzv. branku "do šatny".
38:37
Marek nyní velice nevybíravým způsobem vyčítá rozhodčímu Kotyzovi jeho rozhodnutí. Žádný trest však nepřichází a budou rozehrávat hosté od branky.
37:26
Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou a ztráta následuje ztrátu. Ze všech těchto nepřesností však stále lépe vycházejí hosté.
36:42
Jednoduchost, která vládla na holých Rokycan se bohužel vytratila a těžkopádné kombinace nyní vedou pouze k ztrátám na polovině hřiště.
35:30
Veselý se nyní nečekaně objevil sám před hostujícím golmanem, bohužel však šanci nevyužil a Rokycany stále prohrávají o čtyři branky.
33:56
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař, asistoval Miroslav Horký (2:6).
33:56
Rokycanští jednoznačně nestíhají tempu Sokolova. Horký jednoduše vybíhá na střed hřiště a i přes dobrý blok Tesař odražený míček doklepává do domácí branky.
32:08
Domácí přesilou hru nevyužili a Sokolov již opět kombinuje na polovině Rokycan.
30:50
Sokolov nyní kombinuje na své polovině a ubírá drahocenné vteřiny z trestu Horkého.
30:00
Soukup nyní nádherně "z první" trefuje Motla do masky, ovšem zdá se, že Marek fauloval a bude se rozehrávat od branky hostí.
29:19
Vyloučen hráč Miroslav Horký družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování hokejky.
29:19
A máme tady první přesilovku v zápase. Domácí se pokusí setřást napětí ze svých holí a vykřesat jiskru naděje na otočení tohoto zápasu.
28:16
Na domácích hráčích je nyní vidět veliká beznaděj a kouzlo, které je hnalo k vítězství v první části první třetiny je to tam.
26:21
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Marek Rybka (2:5).
26:21
A máme tady další branku. Hostující Soukup se záhadně objevil mezi domácími obránci a nedal Nohovcovi šanci.
24:34
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Jan Korelus (2:4).
24:34
To je neuvěřitelné!! Fiala se protáhl po pravém křídle, přesně tak jak to on umí a nedal brankáři hostů šanci, když z bezprostřední blízkosti zavěsil pod břevno.
23:00
Nyní tlak trochu polevil a Rokycany se dostávají i do útočné poloviny.
22:53
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Marek Rybka, asistoval Tomáš Abrhám (1:4).
22:53
A tlak se vyplatil. Sokolov zvyšuje na 4:1!
22:50
A vypadá to, že Sokolov nepoleví. kolotoč, který nyní předvádějí hosté v útočném pásmu je neuvěřitelný. Nohovec kryje jednu střelu za druhou a domácí tým stále ne a ne najít cestu jak z toho ven.
21:33
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil David Ladžon, asistoval Lukáš Konvalina (1:3).
21:33
Konvalina nyní poněkud šťastně našel před brankou Davida Ladžona, který se ze vzduchu trefuje pod ruku domácího brankáře.
21:05
Svejkovského projektil nyní prověřil hostujícího Motla. Ten byl ovšem připraven
20:15
Míček z buly směřuje za záda Sokolovských a Abrhám již formuje svůj tým k útoku.
20:00
20:00
Domácí jsou jistě rádi, že siréna oznámila konec třetiny. Na poslední pětiminutovku by se domácí jistě nemuseli stydět prodávat lístky, protože takovýhle kolotoč už v Rokycanech dlouho nebyl. Jen díky skvělému Nohovcovi a kupě štěstí inkasovali domácí jen dvě branky, Uvidíme co přinese druhá třetina.
20:00
18:50
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař, asistoval Jakub Stejskal (1:2).
18:50
A zdařilo se, domácí obrana je nyní jak řešeto a střední pásmo domácí poloviny jak Václavské náměstí. Matouš Tesař se v pohodě protáhl přes domácí útočníky a ze středu zakončuje krásnou střelou pod břevno.
18:32
Zdá se, že Sokolovu vstřelená branka vlila krev do žil a práší do Nohovce jednu střelu za druhou.
17:13
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Miroslav Horký (1:1).
17:13
Gasparik ze standardní situace prostřeluje domácí Nohovce a vyrovnává tak stav zápasu na 1:1.
16:44
A Nohovec opět nádherně. Rychlou akci Sokolova 3 na 1 nekompromisně zlikvidoval svým dobrým postavením na malém brankovišti.
16:24
A zblokovaná střela Zelenky.
15:16
Nohovec nyní čaruje v domácí brance a jen díky němu Rokycany stále drží těsný náskok.
14:55
Krásná střela Košaře od poloviny hřiště jen těsně minula sokolovskou branku.
13:40
Rokycanští útočníci se nyní jako štírci prohánějí kolem sokolovských obránců, Hra nabírá stále vyšší tempo.
11:55
Nyní velká šance Sokolova, standardní situace z bezprostřední blízkosti domácí branky ovšem vedle pouze ke střele vedle.
10:40
Zdá se, že medicína, kterou naordinoval svému týmu hrající trenér Štván opravdu funguje. Rychlé breaky a zodpovědná obrana dělá Sokolovu velké potíže.
09:38
Svejkovský nyní po rychlém přechodu prohazuje hráče na středu a dostává se do krásné střelecké pozice. Bohužel pro domácí netrefuje branku.
08:23
Sokolov nyní v šanci po menších nepřesnostech v obraně domácích, ovšem Nohovec stále bez zákroku.
07:07
A opět další střela Rokycan. Vypadá to, že z ospalého začátku se domácí rychle probudili a nyní nedávají Sokolovu ani trochu prostoru.
06:15
A nyní Vaněk trefuje boční síťku sokolovské branky.
05:09
Sokolov opět kombinuje na polovině domácích, ovšem rokycanský blok nedovoluje žádné větší akce.
03:01
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Michal Marek, asistoval Jakub Svejkovský (1:0).
03:01
A je to tady! Michal Marek se nemýlí a po nabídce od Svejkovského trefuje odkrytou část branky.
02:35
Sokolov obstřeluje rokycanskou branku, ovšem Nohovec stále bez zákroku.
01:00
Svejkovský zkusil proniknout do Sokolovské obrany, ovšem na polovině soupeře byl osamocen, takže uklidnil hru, aby mohli domácí vystřídat.
00:08
Utkání nám právě začalo a Sokolovští ihned dostávají Rokycany pod tlak.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Kotyza a Lukáš Grundler.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Motl; hráči v poli: Miroslav Horký, Jakub Stejskal, Tomáš Abrhám, Petr Gasparik, Marek Rybka
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Lukáš Nohovec; hráči v poli: Jakub Boháč, Martin Soukup, Michal Marek, Jakub Svejkovský, Martin Štván
00:00
Vážení diváci, vítejte u online přenosu z dnešního florbalového utkání Divize mezi týmy FBC ROKYCANY a Florbal Sokolov. V minulém kole se domácím podařilo přivést z dalekého severu 4 body, když porazili TJ Sokol Koberovy 5:3 a prohráli v prodloužení 4:3 s týmem z Děčína. Také Sokolovu se podařilo porazit vysoko 8:4 tým z Loun a stejně tak ASK Lovosice 5:2. Rokycany se momentálně nacházejí na 9. místě se 4 body a florbal Sokolov na 5. místě tabulky s 9 body.