1:1
2:0
2:1
- : -
branky (asistence): 00:33 Ladislav Jezdinský (David Verunáč), 20:47 Radim Křinka (Tadeáš Knížek), 33:06 David Verunáč (Jan Pozler), 58:20 Pavel Kurka (Jan Pozler), 59:14 Radim Křinka
branky (asistence): 03:57 Ondřej Toman (Matěj Doubek), 52:41 Matěj Doubek (Tomáš Voldřich)

Orel Přelouč - Pacovští Honzíci 5:2
1. Ladislav Jezdinský, 21. Radim Křinka, 34. David Verunáč, 59. Pavel Kurka, 60. Radim Křinka - 4. Ondřej Toman, 53. Matěj Doubek; rozhodčí: Daniel Jireček - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Vladimír Tyller 17 - Jan Máca 21; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Petra Diviše: Další utkání, které jsme prohráli po přesilovkách a standardních situacích. Na dva góly se ve florbale vyhrát nedá.
59:59
Komentář trenéra domácích Přemysla Bulíčka: Disciplína přináší ovoce! Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu.
59:59
Střely ve třetí třetině 5:7
59:59
Nejlepší hráč utkání na straně hostí: Voldřich Tomáš Nejlepší hráč utkání na straně domácích: Tyller Vladimír
59:14
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radim Křinka bez asistence (5:2).
58:20
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Pavel Kurka, asistoval Jan Pozler (4:2).
54:46
Vyloučen hráč Radim Křinka družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
52:41
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Tomáš Voldřich (3:2).
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině 10:9
38:21
Vyloučen hráč David Verunáč družstva Orel Přelouč na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:06
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč, asistoval Jan Pozler (3:1).
32:47
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
20:47
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radim Křinka, asistoval Tadeáš Knížek (2:1).
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 10:3
03:57
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Toman, asistoval Matěj Doubek (1:1).
00:33
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval David Verunáč (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Ondřej Toman, Matěj Doubek, Tomáš Krátoška, Michal Hošek, Tomáš Voldřich
00:00
Line-up domácích Orel Přelouč : brankář: Vladimír Tyller; hráči v poli: Jan Pozler, David Verunáč, Ladislav Jezdinský, Radek Mareš, Miloš Kot