3:0
1:2
0:3
- : -
branky (asistence): 10:24 Ondřej Erben (Petr Hromádko), 11:17 Tomáš Vostřel (Petr Červenka), 14:17 Tomáš Vostřel (Petr Červenka), 22:40 Tomáš Vostřel (Petr Červenka)
branky (asistence): 20:36 David Novák (Jan Hála), 24:16 Dominik Král, 58:21 Petr Pánek, 59:30 Petr Pánek (David Novák), 59:53 David Novák (Branislav Rak)

FbŠ Bohemians B - Florbalová akademie MB "A" 4:5
11. Ondřej Erben, 12. Tomáš Vostřel, 15. Tomáš Vostřel, 23. Tomáš Vostřel - 21. David Novák, 25. Dominik Král, 59. Petr Pánek, 60. Petr Pánek, 60. David Novák; rozhodčí: Lukáš Husák - Jan Brejcha; vyloučení: 1:4 + Jan Hála ČK1 + 5; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jan Příkopa 34 - Luděk Horáček 21; po třetinách: 3:0, 1:2, 0:3;
60:00
59:59
komentář trenéra hostů: Po totálně hrozném výkonu, kdy nás soupeř přehrával ve všech ohledech, jsme alespoň posledních 5 minut převedli, co umíme hrát.
59:59
komentář trenéra domácích: Bohužel u nás v týmu je většina hráčů psychicky labilních. Posílám je ještě hned večer do léčebny.
59:53
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil David Novák, asistoval Branislav Rak (4:5).
59:53
Dílo domácí zkázy dokonáno.
59:30
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Petr Pánek, asistoval David Novák (4:4).
59:30
Vyrovnáno.
59:30
Hráč hostů číslo 16 Petr Pánek se konečně dočkal a proměnil svou šanci a střelil gol.
59:25
Hráči hostů začali hrát v šesti bez golmana.
58:21
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Petr Pánek bez asistence (4:3).
58:21
Hned po timeoutu hosté v klidu proměnují trestňák skrz zeď.
58:20
Atmosféra na hřišti stoupá. Florbalky řinčili o sebe v souboji obou týmů. A hráči hostů si vybírají svůj Time-out.
55:34
Domácí hráč #17 z trestné lavice pronesl, že to ještě bude souboj nervů.
54:36
Vyloučen hráč Jakub Mulač družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
53:27
Vyloučen hráč Patrik Rokos družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za hrubost.
53:20
Hráč domácích číslo 24 předvedl taneční kreaci, kdy jednou ustál poznávání podlahy ale podruhé se mu to příliš nepodařilo. Zmařená akce, kdy míček mohl jít na branku soupeře, byla odměněna trestem pro soupeře.
49:12
Tým hostů zpět v plném počtu bez inkasované branky.
47:20
Florbalky lítají halou hlava nehlava, Hráči domácích dělají co je v jejich silách aby využili přesilovky.
44:12
Vyloučen hráč Jan Hála družstva Florbalová akademie MB "A" do konce utkání.
44:12
44:12
Vyloučen hráč Jan Hála družstva Florbalová akademie MB "A" na 5 minut za nesportovní chování.
44:12
Emoce křičí z plných plic a hosté se rozčileně snaží domáhat svých práv. Z toho ale plyne další trest hostů.
43:20
"To si už vážně děláš...." zakončil hostovský hráč číslo 16 svou akci, kdy se míček dostal do brány domácích až po písknutí.
42:00
Oba řežiséři hry (trenéři) udávají pokyny svým lavičkám.
40:02
Hráč domácích #71 doplnil hořčík a začala třetí třetina.
40:01
Druhá třetina se nesla v duchu zvýšené aktivity hostů proti domácím. Domácí se snažili využít přesilovky v závěru, ale golman hostů v poslední chvíli zasáhl maskou.
40:00
40:00
38:39
Vyloučen hráč Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za hrubost.
35:30
Hráč hostů se snahou trefit se do brány trefil alespoň házeňkářskou bránu. Snaha se počítá.
33:13
Zdravíme pana Stanislava Martínka a přejemu mu komfortní zbytek dne.
31:00
Mladoboleslavský hráč č. 16 opět zkušeně střílí na bránu, ale dnes mu asi štěstí nepřeje.
28:30
Hřiště se pomalu mění v gladiátorkou arénu. Hoši z obou týmů dávají do hry vše.
24:16
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Dominik Král bez asistence (4:2).
22:40
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tomáš Vostřel, asistoval Petr Červenka (4:1).
22:40
Obávaný sniper #7 stíhá hattrick za 23 min.
20:36
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil David Novák, asistoval Jan Hála (3:1).
20:00
20:00
14:17
11:17
10:24
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Erben, asistoval Petr Hromádko (1:0).
09:42
Vyloučen hráč Petr Pánek družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Husák a Jan Brejcha.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB "A": brankář: Luděk Horáček; hráči v poli: Branislav Rak, Jan Hála, Martin Cieslar, Petr Pánek, David Novák
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Jan Příkopa; hráči v poli: Michal Křenek, Kryštof Blažej, Jan Harák, Ondřej Erben, Martin Boháč