1:3
0:0
1:2
- : -
branky (asistence): 01:50 Jiří Czerwenka (Michal Stejskal), 46:32 Martin Pechatý (Martin Severa)
branky (asistence): 02:07 David Matza (Petr Bořuta), 06:49 Jan Fidler (Petr Bořuta), 15:50 Petr Bořuta, 56:10 David Matza (Zdeněk Vážný), 59:32 Petr Bořuta (Jan Fidler)

Florbal Teplice - 1. FBC DDM Děčín IV 2:5
2. Jiří Czerwenka, 47. Martin Pechatý - 3. David Matza, 7. Jan Fidler, 16. Petr Bořuta, 57. David Matza, 60. Petr Bořuta; rozhodčí: David Scholz - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Lukáš Topš 25 - Petr Miško 22; po třetinách: 1:3, 0:0, 1:2;
60:00
komentář k zápasu od vedoucího týmu Florbal Teplice, Aleše Kotase: kvalitní zápas. V poslední třetině jsme stáhli soupisku jen na dvě lajny, což mělo úspěch. Bohužel vlastními chybami jsme si zápas prohráli
60:00
V poslední třetině 7:11 na střely
60:00
komentář od kapitána týmu Děčína Fiedlera: dnes to bylo taktické utkání, kde jsme si vytvořili více šancí. Škoda, že jsme jich nevyužili více. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:59
A je konec. Dá se říci, že hosté z Děčína vyhráli zaslouženě. Byly lepší většinu zápasu
59:32
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Jan Fidler (2:5).
56:11
Pechatý psychicky nezvládl obdrženou branku při přesilovce Děčína, protože se domácí tak nějak nadechovali k závěrečnému náporu
56:10
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Zdeněk Vážný (2:4).
56:10
Vyloučen hráč Martin Pechatý družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
54:32
Takže přesilovka Děčína.
54:31
Vyloučen hráč Jakub Derka družstva Florbal Teplice na 2 minuty za špatné střídání.
54:31
Takhle si domácí zkomplikovali život, hráli v šesti lidech. Možná si mysleli, že si toho sudí nevšimne
54:20
Šance se nyní střídají na obou stranách, takže zápas je ještě otevřený
53:20
Domácí nyní tlačí hosty, ale střely jdou daleko vedle od Miškovo branky
52:00
Teď jsme v trochu klidnější pasáži utkání, jakoby týmy nabírali sílu do poslední osmiminutovky
50:38
Tak přesilovka neproměněna, ani v podání domácích nebyla odehraná kdovíjak suprově
50:30
Gerhard chudák přišel v tu ránu o 3500,-, zlomil hůl.
48:39
Tak alespoň přesilovka Teplic, po neproměněném nájezdu
48:38
Trestné střílení družstva Florbal Teplice neproměnil Martin Pechatý.
48:38
Vyloučen hráč Jiří Astr družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
46:32
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (2:3).
46:32
Nakonec Pechatý dokázal protlačit míček za záda Miška.
40:02
Je naprosto logické, že ve hře domácích se musí něco změnit. Jinak můžou na 3 body zapomenout
40:01
Trenér Teplic Syryčanský stahuje hru jen na dvě lajny.
40:00
40:00
V druhé třetině na střely samozřejmě 5:9 pro hosty
40:00
39:59
Uff, Teplice přežili 2.třetinu. Třeba by je to mohlo nakopnout do poslední části
39:20
Alespoň nyní jsou Teplice v útočném pásmu
38:23
Vyloučen hráč Petr Vybíral družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
32:09
Vyloučen hráč Lukáš Rudiš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
32:09
A peklo bude ještě větší. Teplice jdou do čtyřech
31:00
A Děčín buší a buší do obrany Teplic. je to peklo.
29:10
Jen díky obětavosti hráčů Teplic a golmana Topše, není skóre na straně Děčína vyšší
28:50
V polovině zápasu je převaha hostí z Děčína zřejmá.
28:25
Kus podél mantinelu na Gebhardta a ten do golmana
27:10
Vážný, další střela na Topše, ten kryje. Stále stejný obrázek. Děčín je v útoku velice nebezpečný
26:10
Fiala sám na golmana a ani nevystřelil, jestli tohle Teplice nebudou proměňovat, tak nemůžou uvažovat o výhře
25:00
Ale nic důležitého se nestalo. Stále Děčín aktivnější a skvěle brání. Teplice se konstruktivně nedokáží dostat před branku Miška
19:59
Po první třetině zaslouženě vedou hosté. I když vstup do zápasu neměli domácí špatný.
18:50
Teplicím nyní vázne i rozehrávka
18:00
V této fázi jsou hosté z Děčína lepší. Domácí mají velké problémy.
17:10
Žáček ve velké šanci, likviduje Topš.
15:50
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Bořuta z trestného střílení (1:3).
11:59
Vyloučen hráč David Gebhardt družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
08:20
Mírnou převahu mají domácí, ale co je to platné, když hosté promění na co šáhnou
06:49
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Petr Bořuta (1:2).
06:49
Fiedler po přihrávce natáhl z půlky hřiště a střelou po zemi prostřeluje Topše
06:10
Skvělá šance Teplic, Rudiš střílenou přihrávkou našel před brankou Soukupa, ale golman Miško fantasticky zasáhl
04:00
Hra je svižná a důrazná, je vidět, že se setkaly kvalitní týmy.
02:10
To je začátek dvě střely na branky a dva góly. Upozorňuji, že týmy mají golmany v brankách
02:07
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Petr Bořuta (1:1).
01:50
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Michal Stejskal (1:0).
00:50
Zatím hosté mají problémy s rozehrávkou, domácí dobře napadají
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Jiří Astr, Vojtěch Klein, Jakub Ponert, Petr Bořuta, David Matza
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Martin Severa, Martin Pechatý, Lukáš Fiala, Pavel Váňa, Milan Gerhard
00:00
Vítejte v online přenosu. Dnes v případě vítězství hostujícího Děčína, se posune na první příčku tabulky, no a domácí Florbal Teplice potřebují každý bod jako sůl.