4:4
2:1
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 02:44 František Lahučký (Roman Dostál), 10:18 Pavel Hellmann (Miloš Macháček), 17:19 Štěpán Novák (Pavel Hellmann), 24:12 Miloš Macháček (Pavel Hellmann), 25:27 Štěpán Novák (Roman Dostál), 26:48 Jan Freiberg (František Lahučký), 27:00 Miloš Macháček, 47:03 Pavel Hellmann (Tomáš Merta), 49:34 František Lahučký (Zdeněk Krajčí)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 14:48 Jakub Horský (Filip Kolář), 23:15 Jan Horský (Jan Dočekal), 27:38 Jan Horský (Tomáš Kasper), 35:20 Jan Horský, 35:48 Jan Holoubek (Jan Horský), 44:09 Jan Horský (Tomáš Kasper)

FBŠ Všestary - FBŠ Jihlava 9:6
3. František Lahučký, 11. Pavel Hellmann, 18. Štěpán Novák, 25. Miloš Macháček, 26. Štěpán Novák, 27. Jan Freiberg, 28. Miloš Macháček, 48. Pavel Hellmann, 50. František Lahučký - 15. Jakub Horský, 24. Jan Horský, 28. Jan Horský, 36. Jan Horský, 36. Jan Holoubek, 45. Jan Horský; rozhodčí: Lukáš Žofka - Lenka Jansová; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Filip Ježek 21 - Jan Pražák 23; po třetinách: 3:1, 4:4, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: Byl to zápas plný emocí, který jsme mohli vyhrát s pohodlným náskokem. Bohužel jsme tradičně polevili druhou třetinu a tím jsme dovolili soupeři zdramatizovat vývoj utkání. Soupeři děkujeme.
60:00
Komentář trenéra hostí: Trochu jsme zaspali začátek. Tyhle zápasy jsou pro nás velice důležité. Byli bychom rádi, kdyby každý zápas byl pro nás takhle těžký.
60:00
59:54
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
59:50
Střely na branku ve třetí třetině 9:11
57:38
Vyloučen hráč Zdeněk Krajčí družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
57:38
Jihlava má možnost ještě se dostat do zápasu a hrají přesilovku bez golmana.
56:40
Jihlava napadá hodně vysoko.
55:30
Po řadě nepřesností získávají míček Všestary a v zápětí jim ho Jihlava opět bere.
53:50
Jihlava se pokouší snížit skóre, avšak Všestary ji nepouští ke střele.
51:30
Na hřišti se odehrává obrovský boj o každý míček.
49:34
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Zdeněk Krajčí (9:6).
49:34
Nečekanou přihrávku na Fandu Lahučkého zvolil Zdeněk Krajčí a Všestary navyšují skóre!
47:03
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Tomáš Merta (8:6).
47:03
Hellmann se dostal osamocen zády k brankáři soupeře, otočil se a těžký skákající míček dokázal usměrnit za jeho záda.
45:38
Zápas nabírá na obrátkách a o dramatické situace není nouze. Nervy všech hráčů pracují na plné obrátky. Je to dané i tím, že Jihlava Všestarům dobře rozehraný zápas zdramatizovala.
44:09
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Tomáš Kasper (7:6).
44:09
Nakonec Jihlava přesilovku proměňuje střelou ze střední vzdálenosti.
43:37
V oslabení dokázal Macháček podržet míček sám proti třem hráčům soupeře a ušetřit tak nějaký čas.
42:50
Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil Tomáš Paul.
42:50
Vyloučen hráč Tomáš Merta družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
42:50
Jihlava si pro svůj tým vykoledovala nájezd.
42:01
Zdeněk Krajčí má nervy na pochodu. Kolik už měl šancí dát gól, ale dnes se mu smůla lepí na hokejku.
41:21
Jihlava v plném počtu.
40:01
Jihlava začíná třetí třetinu oslabená o jednoho hráče v poli.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině 15:9.
39:21
Vyloučen hráč Kamil Rychlý družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
39:21
Na svou aktivitu doplácí a je vyloučen její hráč.
38:32
Jihlava je s blížícím se koncem druhé třetiny stále aktivnější.
35:48
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Holoubek, asistoval Jan Horský (7:5).
35:48
A v krátkém sledu přidává Jihlava další gól!
35:20
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský bez asistence (7:4).
35:20
Jihlavský Horský dává freestyle gól zpoza všestarské brány.
32:09
Jihlava potřebuje dávat góly a snaží se tlačit do útoku, což dává šanci všestarským, kteří se tak dostávají k brejkům.
30:32
Jihlava se pokouší více střílet.
27:38
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Tomáš Kasper (7:3).
27:38
Ale góly dává i Jihlava, tentokrát Horský.
27:00
Timeout FBŠ Jihlava
27:00
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček bez asistence (7:2).
27:00
Macháček utekl potřetí, tentokrát se nemýlil..
26:48
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg, asistoval František Lahučký (6:2).
26:48
Další gól Všestar!!!
25:27
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Roman Dostál (5:2).
25:27
Všestary vyloučení trestají velmi rychle a proměňují tak hned svoji první přesilovku zápasu.
25:13
Vyloučen hráč Tomáš Paul družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
24:53
Všestary mají po faulu výhodu.
24:12
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Pavel Hellmann (4:2).
24:12
Všestary rychle odpovídají!
23:15
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Jan Dočekal (3:2).
23:15
Nedůraz všestarských hráčů ve středu pole trestá Jihlava gólem.
22:18
Druhá třetina je hodně přerušovaná z důvodu drobných nedovolených zákroků na obou stranách.
19:37
po chybách všestarských hráčů v útoku a posléze v obraně se už Jihlava raduje z gólu, který nebyl.
17:19
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Pavel Hellmann (3:1).
17:19
Novák se dostává k odraženému míčku a se štěstím ho bekhendem uklízí do horního růžku jihlavské klece.
14:48
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jakub Horský, asistoval Filip Kolář (2:1).
14:48
Po nenápadné akci se prosazuje Jihlava a snižuje na 2:1.
13:17
Macháček teď dvakrát utekl hostující obraně, v obou případech však zakončoval nepřesně.
12:51
Hráči Jihlavy se snaží zvýšit tempo hry.
10:18
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Miloš Macháček (2:0).
10:18
Po faulu rozehrál Macháček balonek na nehlídaného Hellmanna, který se nemýlí a zvyšuje na 2:0.
08:53
Po tlaku Všestar rozehrává Jihlava rozvážně zpoza svojí branky.
07:29
Jihlava v přesilovce dokázala na branku vystřelit pouze jednou a gólu se nedočkala.
05:29
Vyloučen hráč František Lahučký družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:31
Všestary vstoupily do zápasu aktivněji. Poměr střel na bránu je 3:0, skóre 1:0.
02:44
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Roman Dostál (1:0).
02:44
Lahučký dává gól po rychlé akci Všestar.
01:12
První střelu zápasu vysílá František Lahučký, golman Jihlavy vyráží.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Žofka a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Jan Pražák; hráči v poli: Jan Holoubek, Jan Dočekal, Jan Horský, Marek Dvořák, Kamil Rychlý
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Jan Volenec, David Píše, Štěpán Novák, Miloš Macháček, Pavel Hellmann
00:00
Všestary se dnes pokusí navázat na úspěšné sobotní výsledky a porazit Jihlavu na svém domácím hřišti.