2:3
4:5
- : -
Zlín Lions
branky (asistence): 10:47 Jiří Planý (Jaromír Filip), 11:46 Jaromír Filip, 22:07 Filip Fňukal (Ondřej Miškov), 28:25 Štěpán Lhoťan (Jiří Planý), 45:57 Jan Šulavík (Tomáš Zakopčan), 54:39 Filip Fňukal, 56:52 Tomáš Zakopčan (Ondřej Miškov), 57:59 Jaromír Filip (Jiří Planý)
Zlín Lions
branky (asistence): 00:25 Vlastimil Červenka (Michal Roth), 08:18 Michal Roth (Vlastimil Červenka), 09:50 Michal Roth (Vlastimil Červenka), 12:28 Miroslav Tkadlec (Jan Němeček), 17:12 Jaroslav Vaněk (Petr Pospíšil), 18:43 Michal Baroň (Vlastimil Červenka), 31:40 Jan Němeček (Miroslav Tkadlec), 34:16 Jan Němeček (Jaroslav Vaněk), 34:30 Miroslav Tkadlec (Jan Němeček), 43:02 Petr Graclík, 44:41 Vlastimil Červenka (Michal Roth), 49:36 Filip Horník (Lukáš Ondroušek), 53:00 Petr Pospíšil (Jan Němeček), 58:26 Vlastimil Červenka

FBC ORCA KRNOV - Zlín Lions 8:14
11. Jiří Planý, 12. Jaromír Filip, 23. Filip Fňukal, 29. Štěpán Lhoťan, 46. Jan Šulavík, 55. Filip Fňukal, 57. Tomáš Zakopčan, 58. Jaromír Filip - 1. Vlastimil Červenka, 9. Michal Roth, 10. Michal Roth, 13. Miroslav Tkadlec, 18. Jaroslav Vaněk, 19. Michal Baroň, 32. Jan Němeček, 35. Jan Němeček, 35. Miroslav Tkadlec, 44. Petr Graclík, 45. Vlastimil Červenka, 50. Filip Horník, 54. Petr Pospíšil, 59. Vlastimil Červenka; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 5 + David Matušinský 10:1; využití: 1:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Milan Baran 10, Ondřej Láryš 10 - Jaroslav Bartík 17; po třetinách: 2:6, 2:3, 4:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích (pan Jiří Matušinský): Dneska nebyl náš den. Soupeř nás přejel a přehrál ve všech herních činnostech. Nechytli jsme začátek utkání, nebyli jsme v pohybu. A ve zlomových chvílích zápasu při nás nestálo štěstíčko. Soupeř zaslouženě vyhrál. Gratuluji. Omlouvám se divákům, že viděli takovou hrůzu. Přijďte zítra, snad to bude lepší.
59:59
A utkání hrůzy je za námi. Domácí poprvé v této sezóně ztrácí body a my jen můžeme doufat, že studená sprcha udělá své a zítřek bude lepší. Tímto Vás všechny zvu na zítřejší utkání, které začíná v 15:00.
59:59
Komentář trenéra hostí (pan Lukáš Ondroušek): Od začátku jsme hráli podle taktických pokynů a hlavně podle lvího srdíčka. Celý zápas provázela výborná atmosféra na střídačce. Dobře jsme eliminovali elitní střelce soupeře a proto nakonec skončil zápas naší výhrou. Chtěl bych popřát soupeři hodně štěstí v dalším průběhu sezóny a hlavně pozdravit naše fanoušky u onlinu a Daggyho ;) .
58:26
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vlastimil Červenka bez asistence (8:14).
58:26
Červenka do prázdné a Zlín už může slavit vítězství.
57:59
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Jiří Planý (8:13).
57:59
Domácí zkouší hru bez brankáře. A vyplácí se to. Filipova střela zaplula do branky.
56:52
Timeout FBC ORCA KRNOV
56:52
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Zakopčan, asistoval Ondřej Miškov (7:13).
56:52
Zako vyslal neskutečnou střelu z úhlu a je z toho gól. Za svou dřinu v této třetině si ten gól opravdu zasloužil.
56:48
Zakopčanova střela ze vzduchu a Bartík jen se štěstím chytá.
54:39
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal z trestného střílení (6:13).
54:39
Fňuke je prostě kluk šikovný a nájezdy on umí. Klasická míchačka a Bartíkovi pod tělem. Krásná práce
53:00
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Pospíšil, asistoval Jan Němeček (5:13).
51:13
Dan Hrbolka po střele z pádu trefuje pouze tyč. Blíž už to snad ani být nemůže :/
49:36
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Filip Horník, asistoval Lukáš Ondroušek (5:12).
46:14
Vyloučen hráč David Matušinský družstva FBC ORCA KRNOV na 10 minut za nesportovní chování.
46:14
Vyloučen hráč David Matušinský družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
46:14
Vyloučen hráč David Matušinský družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
46:14
Blikanec Davida Matušinského znamená oslabení domácího týmu na 4 minuty a zároveň si tady on sám u nás posedí až do konce utkání.
45:57
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Šulavík, asistoval Tomáš Zakopčan (5:11).
45:50
Soubojů na hřišti přibývá. Momentálně jsme byli v ohrožení i my na pořadatelském stolku.
44:41
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Michal Roth (4:11).
43:02
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík bez asistence (4:10).
42:14
Šulavíkova střela se svezla po boční síťce.
40:49
Domácí v plném počtu
40:46
Láryš vytáhl parádní zákrok nohou a drží svůj tým.
40:00
40:00
Výherkyní dnešních ponožek je Vendy Schindlerová. Gratulujeme a ať ti to v nich parádně střílí!
40:00
38:49
38:49
Davide, Davide. V kouzelnickém světě by tě za to čekal Azkaban.
36:37
A zase ten střed... Filip ztratil míček, ale Láryš jeho chybu napravil.
36:00
Toto utkání sleduje 92 diváků. Děkujeme.
34:30
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Miroslav Tkadlec, asistoval Jan Němeček (4:9).
34:30
2 rychlé góly hostů. Ani jeden jsme neviděli. Tudíž se to nepočítá ne?
34:16
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Němeček, asistoval Jaroslav Vaněk (4:8).
31:40
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Němeček, asistoval Miroslav Tkadlec (4:7).
31:40
Účinná clona před domácí branou. Láryš nic neviděl a Zlín se raduje z dalšího gólu.
28:25
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Štěpán Lhoťan, asistoval Jiří Planý (4:6).
28:25
Planý kros z rohu a šéftrenér neuvěřitelnou střelou nedal Bartíkovi šanci.
27:07
25:07
Vyloučen hráč David Matušinský družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za zdržování hry.
25:07
5:4 je prý nic moc a tak po nesmyslném vyloučení nabízí Matušinský početní výhodu dvou hráčů.
23:34
Vyloučen hráč Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:34
Miškov nabízí přesilovku i Zlínu.
22:07
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Ondřej Miškov (3:6).
22:07
Filip Fňukal se naučil dávat góly i doma a po přihrávce Miškova na velké brankoviště využívá přesilovou hru.
21:51
Vyloučen hráč Jaroslav Vaněk družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
21:51
První přesilová hra utkání a hned pro domácí tým. Přinese ovoce?
20:00
20:00
Do domácí svatyně nastupuje junior Ondra Láryš. Snad to bude dobrá vzpruha pro domácí.
20:00
18:43
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Vlastimil Červenka (2:6).
18:43
Halou se ozvalo: " jsi rychlejší!" A taky, že jo. Baroň Filipovi utekl a zvyšuje na rozdíl 4 branek.
17:12
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Petr Pospíšil (2:5).
17:12
Vaňkova dorážka už byla na Barana moc.
12:28
12:28
Tkadlecova střela od mantinelu. A Zlín opět o 2 góly.
11:46
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip bez asistence (2:3).
11:46
A zase ten střed. Filip se na středu zmocnil míčku a vyslal jednu ze svých střel na bránu. Bartík jeho střelu vyrazil, na následnou dorážku Filipa už byl krátký. Teda Jardo? Nahrávku o gólmana? To jsme tady ještě neměli.
10:47
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jiří Planý, asistoval Jaromír Filip (1:3).
10:47
Geniální teč Planého a hned je v hale trošku veseleji.
09:50
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Roth, asistoval Vlastimil Červenka (0:3).
09:50
Na tohle už byl i Míla krátký. Po akci 2 na 1 si další gól připisuje Michal Roth.
09:20
Míla Baran se blejskl krásným zákrokem, ale upřímně si myslím, že on sám nevěděl jak.
08:18
08:18
Střed hřiště je v tomto zápase místo nepřesností. Přišla další ztráta míčku, tentokrát na straně domácích. Zlínský Roth tuto chybu trestá.
07:09
Hosté po nepřesné přihrávce ztratili míček na půlce. Domácí Kuba Mičlo se hnal sám na branku, ale na Bartíka si nepřišel.
04:05
Blok hostů si připisuje další bodík. Tentokrát po střele Miškova.
03:02
Jarda Filip vyslal jednu ze svých dělovek. Tu však zastavil blok hráčů.
00:25
00:25
Tak to byla rychlost.. nikdo u stolku to neviděl, ale hosté po zásluze Červenky vedou
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Filip Horník, Michal Roth, Vlastimil Červenka, Michal Baroň, Petr Graclík
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Milan Baran; hráči v poli: Filip Fňukal, Štěpán Lhoťan, Jiří Planý, Ondřej Miškov, Jaromír Filip
00:00
Vážení sportovní diváci. Vítám Vás u dalšího divizního zápasu, tentokrát mezi týmy FBC Orca Krnov a Zlín Lions.