1:2
4:4
2:3
- : -
branky (asistence): 19:57 Ondřej Bartoška (Lukáš Paták), 22:47 Filip Barus, 26:02 Lukáš Vašínek, 31:00 Filip Barus (Tomáš Rak), 38:46 Lukáš Vašínek (Tomáš Rak), 52:08 Filip Barus (Robin Růžička), 57:46 Lukáš Paták (Filip Barus)
branky (asistence): 07:04 Petr Malina, 13:04 Radim Dvořák, 23:56 Lukáš Kaďorek (Jiří Loucký), 27:26 Jiří Loucký (Lukáš Kaďorek), 32:15 Lukáš Kaďorek (Jiří Loucký), 33:58 Adam Budnik (Lukáš Kaďorek), 51:36 Dalibor Koutný (Petr Malina), 55:04 Matěj Ševčík (Dalibor Koutný), 56:22 Adam Budnik (Lukáš Kaďorek)

Hornets Brno ZŠ Horní - FBC MSEM Přerov 7:9
20. Ondřej Bartoška, 23. Filip Barus, 27. Lukáš Vašínek, 32. Filip Barus, 39. Lukáš Vašínek, 53. Filip Barus, 58. Lukáš Paták - 8. Petr Malina, 14. Radim Dvořák, 24. Lukáš Kaďorek, 28. Jiří Loucký, 33. Lukáš Kaďorek, 34. Adam Budnik, 52. Dalibor Koutný, 56. Matěj Ševčík, 57. Adam Budnik; rozhodčí: Jakub Cigl - Broněk Bryson; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Michal Prokeš 22 - Zdeněk Raška 24; po třetinách: 1:2, 4:4, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostí Pavla Hausnera: Těžký zápas, děkujeme soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera: Dnes jsme podali nejhorší výkon v sezóně, v taktice i nasazení. Celkově šlo o velmi nervózní utkání. Soupeře v podobném rozpoložení musíme příště začít porážet. Děkujeme soupeři, rozhodčích a divákům.
60:00
Střely na bránu: Hornets: 12, Přerov: 7.
60:00
57:46
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Paták, asistoval Filip Barus (7:9).
57:46
Horneti snižují v šesti hráčích na hřišti.
57:06
Horneti se pokouší o gól se šesti hráči v poli.
56:22
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Lukáš Kaďorek (6:9).
56:22
Rozehrávka Přerova ze středu hřiště končí v bráně Hornetů.
56:04
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
55:04
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Dalibor Koutný (6:8).
55:04
Tenisově poslal Matěj Ševčík míček pod horní tyč brány, stav 6:8 pro Přerov.
53:49
Skvělý zákrok brankáře Hornetů ponechává skóre stále stejné.
52:08
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus, asistoval Robin Růžička (6:7).
52:08
Nádherný cross poslal Robin Růžička přes celé hřiště na Filipa Baruse a ten už jen zakončoval do prázdné brány.
51:36
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Dalibor Koutný, asistoval Petr Malina (5:7).
49:30
Michal Prokeš byl srazen vlastním hráčem na zem, hra se zastavuje. Vzápětí na to se vrací do své brány, zdá se že bez vážnější újmy.
48:11
Hra se zas vrací do agresivního tempa, napětí stoupá.
45:09
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
42:39
Nepozornost Přerova mohl potrestat Tomáš Rak, ale netrefil odhalenou bránu.
41:34
Vyloučen hráč Ondřej Bartoška družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely na bránu: Hornets: 12, Přerov: 13.
40:00
38:46
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Tomáš Rak (5:6).
38:46
Gól z rozehrávky ve vzduchu zachytil a navedl do brány Lukáš Vašínek z týmu Hornetů.
36:20
Vyloučen hráč Jan Slavíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost.
36:20
Když už to vypadalo, že se hra zklidnila, opřel se do hráče Přerova Jan Slavíček a je vyloučen.
33:58
33:58
Akce Přerova nádherně rozebrala obranu Hornetů, Přerov dává gól, jmenovitě Adam Budník.
32:15
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Jiří Loucký (4:5).
32:15
Přerov dobře využil přečíslení, Lukáš Kaďorek backhandem posílá míček do brány Hornetů.
31:00
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus, asistoval Tomáš Rak (4:4).
31:00
Zmatek před bránou Přerova, využil Filip Barus a dává gól na 4:4.
29:05
Hra začíná nabírat na agresivitě
27:26
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jiří Loucký, asistoval Lukáš Kaďorek (3:4).
27:26
Akci Přerova proměnil Jirka Loucký do prázdné brány, Michal Prokeš bez šance.
26:02
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek bez asistence (3:3).
26:02
Skvělou individuální akci zakončil Lukáš Vašínek ještě hezčí střelou, která vymetla pavučiny v brance Přerova.
23:56
23:56
Dobré napadání Přerova, vynutilo chybu v obraně Hornetů a potrestalo ji gólem.
22:47
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus bez asistence (2:2).
21:25
Začátek druhé třetiny začali lépe Horneti, když na minutu zavřeli Přerov na jejich polovině.
20:00
20:00
Střely za první třetinu: Horneti: 7, Přerov: 11.
20:00
19:57
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Bartoška, asistoval Lukáš Paták (1:2).
19:57
Střela obránce Ondřeje Bartošky letěla krásně do horní části brány, Horneti snižují na 1:2.
16:24
Trestné střílení družstva FBC MSEM Přerov neproměnil Petr Malina.
16:24
Vyloučen hráč Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
16:24
Zachycení míčku útočníky Přerova vedlo k akci dva na nikoho, kterou v poslední chvíli hasil Robin Růžička, jenomže sekal a proto byl udělen trest dvě minuty za sekání a nařízeno trestné střílení.
14:43
Velká chyba Ondřeje Bartošky, která málem vedla ke gólu Přerova, štěstí tentokrát stálo na straně Hornetů.
13:04
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Radim Dvořák bez asistence (0:2).
08:02
Robin Růžička z Hornetů mohl po krásném přenesení střílet do prázdné brány, gólman Přerova Zdeněk Raška se však hbitě přesunul a proto je stav stále 0:1.
07:04
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Petr Malina bez asistence (0:1).
07:04
Špatná komunikace mezi gólmanem a obráncem Hornetů vedla ke gólu Přerova.
05:06
Šance pro Přerov, kterou s přehledem zlikvidoval brankář Hornetů Michal Prokeš.
01:40
Hra je vyrovnaná, ale i přesto se více hraje na půlce Hornetů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Broněk Bryson.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Radim Dvořák, Tomáš Hořecký, Petr Malina, Dalibor Koutný, Matěj Ševčík
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Lukáš Paták, Robin Růžička, Ondřej Dobrovolný, Ondřej Bartoška, Filip Barus