1:2
3:1
1:1
- : -
branky (asistence): 18:04 Daniel Vymlátil, 20:34 Jakub Bydžovský, 37:44 Jan Pich, 38:39 Miloslav Krýsl (Miroslav Kábrt), 48:37 Miroslav Kábrt (David Šimáně)
branky (asistence): 09:01 Lukáš Teska (Adam Kuba), 17:08 Michael Kolínský (Josef Lipovský), 22:03 Pavel Řeřicha, 55:34 Pavel Řeřicha (Lukáš Teska)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Sokol Písek 5:4
19. Daniel Vymlátil, 21. Jakub Bydžovský, 38. Jan Pich, 39. Miloslav Krýsl, 49. Miroslav Kábrt - 10. Lukáš Teska, 18. Michael Kolínský, 23. Pavel Řeřicha, 56. Pavel Řeřicha; rozhodčí: Filip Ryant - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Vojtěch Škvrna 10 - Martin Hrubec 9; po třetinách: 1:2, 3:1, 1:1;
60:00
59:59
Hostujícím síly nestačily, a tak ocházejí s porážkou. Já se s Vámi loučím a nezapomeňte na nás i zítra.
59:37
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
58:04
Agrese obou týmů stoupla bez mála na sto procent. Jak dopadne utkání? Dorovnají hosté nebo to domácí udrží?
55:34
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Pavel Řeřicha, asistoval Lukáš Teska (5:4).
55:34
Hostům timeout prospěl a Řeřicha s výbornou tečí umísťuje míček do branky.
55:24
Timeout FBC Sokol Písek
52:58
Vyloučen hráč Adam Kuba družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:37
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kábrt, asistoval David Šimáně (5:3).
46:35
Vyloučen hráč Jan Pich družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání.
46:35
Hosté nevyužili přesilové hry a nebyli ani aktivně na míčku. Rtyně měla přehled nad situací tak z osmdesáti procent.
43:20
Malé, ale důležité chybičky domácích obránců zvedly několik emocí v hale, ale zvládli to se štěstím bez proměněného skóre.
40:25
Domácí hned od začátku třetiny vzali hru do svých rukou a míček se jen střídal z hokejky na kokejku.
40:00
40:00
38:39
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miloslav Krýsl, asistoval Miroslav Kábrt (4:3).
38:39
Krýslova střela z první od mantinelu nezklamala a obrací stav zápasu.
37:56
Vyloučen hráč Pavel Řeřicha družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za sekání.
37:44
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Pich bez asistence (3:3).
37:44
Pichův únik se vydařil a zaskóroval, opět bez asistence.
35:18
Šimáně bezvadně vykryl nahrávku mezi hostujícími útočníky, kteří našim obráncům bez problému utekli.
33:39
Šimáně se rozstřílel a jen čekáme, kdy to skončí za Hrubcovými zády..
33:22
Kluci ze Rtyně bravůrně zvládli oslabení.
31:22
Vyloučen hráč Daniel Vymlátil družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:53
Kluci z Písku vůbec neodstupují od Rtyně a stále se snaží dělat rtynštím obráncům nepříjemnou hru.
28:54
Kapitán hostujících, Kuba, i přes velké úsilí nezvládl vypíchnout míček domácím a nemohl využít brejku na Škvrnu.
24:49
Skákající míček v domácím brankovišti a bez aktivity domácích obránců, skončil za mantinelem.
23:31
Dub a Šimáně sestrojili nadějnou šanci pro domácí tým, mířená, ale pomalá střela na branku, kterou Hrubec bez zaváhání vychytal.
22:03
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Pavel Řeřicha bez asistence (2:3).
22:03
Po špatné domluvě Havlíčka s Tichým, Řeřicha úspěšně využil situace.
20:34
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Bydžovský z trestného střílení (2:2).
20:00
20:00
18:04
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Daniel Vymlátil bez asistence (1:2).
18:04
Vymlátil skvěle prověřil hostujícího brankáře střelou z poloviny hřiště. Vyplatilo se mu to.
17:08
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Josef Lipovský (0:2).
17:08
Kolínský, naprosto volný na středu hřistě a se spoustou času, vystřelil s jistotou do domácí brány.
15:37
Krýsl se i přes své zranění z loňské sezóny nebojí vklouznout i mezi tři hráče.
14:03
Kábrt své dovednosti ukázal během průniku přes celé hřiště.
12:58
Výhodu na rozehrávce rtynští obránci nevyužili, spíše propadli a dali šanci Písku k brejku, bez proměnění.
10:33
Rtyňská aktivita v soupeřově brankovišti vedla k nedovolenému bránění. Na rtyňské straně zatím štěstí není.
09:36
Stále čekáme na nějakou parádní akci, chceme vidět pár rychlých nahrávek a zakončení.
09:01
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Lukáš Teska, asistoval Adam Kuba (0:1).
05:53
Lipovského střela bohužel nedošla až k rtyňské brance, obránci odvedli blokování na jedničku.
03:51
Písek vzal utkání ze začátku zodpovědně a nenechává Rtyni moc hrát na balónku.
02:07
Několik střel z obou stran je neproměněno. Nejdřív Šimáně, poté Lipovský, ale gólmani stále bez jediné chybičky.