1:2
0:2
2:2
- : -
branky (asistence): 09:08 Lukáš Žurek (Jan Lojkásek), 41:10 Tomáš Vežranovský (Vojtěch Gřundel), 44:05 Vojtěch Gřundel (Tomáš Vežranovský)
branky (asistence): 13:09 Michal Vařeka (Jiří Trávníček), 19:56 Petr Matěj (Michal Šíma), 24:06 Jiří Trávníček, 28:10 Jiří Trávníček (Michal Šíma), 41:37 Petr Matěj (Matyáš Zapletal), 49:10 Filip Jáně (Michal Vařeka)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FbC Asper Šumperk 3:6
10. Lukáš Žurek, 42. Tomáš Vežranovský, 45. Vojtěch Gřundel - 14. Michal Vařeka, 20. Petr Matěj, 25. Jiří Trávníček, 29. Jiří Trávníček, 42. Petr Matěj, 50. Filip Jáně; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 4:3; využití: 1:3; diváků: 28; zásahy brankářů: Michal Zápalka 13 - Antonín Byvan 22; po třetinách: 1:2, 0:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostujícího celku, Jiřího Trávníčka: Po těžkém období jsme rádi, že konečně bereme 3 body. Dnešní zápas se vyvíjel dle našich představ. Soupeř hrál dobře, ale rozhodla naše produktivita. Přejeme soupeři hodně štěstí do dalších bojů.
60:00
V poslední třetině byly střely na bránu v poměru 10:5.
60:00
Komentář trenéra domácího celku Tomáše Vežranovského: Dnes jsme viděli obdobný zápas jako v poháru. Nedařilo se nám proměňovat šance a měli jsme zbytečně moc vyloučení. Soupěři gratuluji a přeji šťastnou cestu domů a děkuji také divákům, kteří nás přišli podpořit.
60:00
59:37
Teď už nikdo nikam nespěchá.
58:31
Frýdek navíc hraje bez brankáře, ale už zase proti pěti.
57:54
Tolik střel a žádnou nedokážou dostat za brankáře. Byvan zachraňuje tým.
57:12
Štrbák trefuje tyč házenkářské branky.
56:31
Vyloučen hráč Jakub Hruban družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
56:00
Trávníček rychle rozehrává na Kamlera a ten střílí. Trefuje však pouze nepřipraveného Zápalku.
55:14
Hráči Šumperka se mezi sebou umí hezky pochválit za povedené úkony na hřišti.
53:13
Trávníček trefuje tyč.
51:44
Hruban předvedl ukázkový fotbalový pád a následně nenápadný faul u mantinelu po přerušení hry.
49:58
Sílící tlak Šumperku je znát. Domácí začínají být nervózní.
49:10
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Filip Jáně, asistoval Michal Vařeka (3:6).
48:20
Frýdek teď působí trochu zmateným dojmem. Jako by si hráči úplně nerozuměli.
45:21
Šumperk skvěle blokuje střely.
44:05
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Tomáš Vežranovský (3:5).
43:28
Rozdíly se opět smazaly a ani jeden tým není výrazně lepší.
41:37
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Matyáš Zapletal (2:5).
41:37
Parádní střela z dálky Petra Matěje. Zápalka neměl nárok.
41:10
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Vojtěch Gřundel (2:4).
40:01
Frýdek si zahraje ještě minutu a 39 sekund přesilové hry.
40:00
40:00
V druhé části Frýdek vystřelil na bránu 6x a Šumperk opět 7x.
40:00
39:40
Vyloučen hráč Matěj Mondek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání.
39:37
A teď málem jeden dostali z brejku.
39:00
Za tohle představení by si Frýdek zasloužil dát alespoň jeden do šatny. Moc času už nezbývá.
38:35
V druhé polovině třetiny je Frýdek jasně lepším týmem.
36:32
Šumperk drží míček vzadu u brány a neví co s ním.
34:39
Domácí opět tvoří krásné akce, na tenhle florbal se dívá s chutí. Jen ty koncovky - nepovedené střely - to chce dořešit.
32:53
Zcela vyčerpaný Šumperk, po neskutečném tlaku Frýdku, konečně může vystřídat.
31:37
Frýdek aktivně u míčku a pořádně soupeři zatápí.
29:35
Maixner zkouší střelu, ale Zápalka rychle vystupuje proti ní a chytá.
28:10
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (1:4).
26:41
Vyloučen hráč Radek Měrka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:06
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček bez asistence (1:3).
23:16
Vypadá to, že frýdečtí se v šatně zastyděli a už střídají správně.
22:25
Krásný zákrok Zápalky, který se vysunul proti naběhnutém hráči.
21:00
U míčku se drží domácí, ale hosté aktivně napadají a nepouští je do nebezpečných pozic.
20:00
20:00
V první třetině Frýdek-Místek vystřelil na bránu 9x a Šumperk 7x.
20:00
19:56
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Michal Šíma (1:2).
19:44
Vežranovský, Gřunděl a Štrbák si nádherně obehráli všech 5 soupeřů i brankáře a měli před sebou odkrytou branku. Štrbák netrefil.
18:37
Vyloučen hráč Radek Měrka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za špatné střídání.
17:30
Šumpekt působí aktivnějším dojmem od té doby co dali gól. Ale Frýdek se rozhodně nehodlá vzdát zadarmo. Akcí mají oba týmy dost, jen jim chybí koncovka.
15:01
Gřunděl musí střídat kvůli zranění. Vypadá to, že si nakopl palec.
13:09
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Jiří Trávníček (1:1).
13:09
Hosté využili svou přesilovku na poslední chvíli. Vařeka střílí z dálky a je neomylný.
11:33
Hosté hrají v plném počtu a nyní jsou v přesile.
11:28
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za špatné střídání.
10:44
Přesilovka domácího týmu je o něco aktivnější, ale stále tomu něco chybí.
09:33
Vyloučen hráč Jiří Trávníček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:08
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Jan Lojkásek (1:0).
09:01
Frýdek rozehrává z rohu v útočné části...
07:30
Hraje se hodně rozvážně. Postupně odzadu a nikdo se nepouští do riskantních akcí. Snad se to prolomí a oba týmy se trochu vytáhnou dopředu.
04:13
Hra je zatím velmi vyrovnaná. Oba týmy se střídají v držení míčku, ale žádnou větší šanci jsme zatím neviděli.
02:36
Domácí jsou v plném počtu.
00:36
00:05
Úvodní buly vyhráli hosté, ale dlouho u míčku nevydrželi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jindřich Kamler, Jakub Hruban, Michal Vařeka, Filip Jáně, Jiří Trávníček
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Martin Juroš, Tomáš Vežranovský, Václav Štrbák, Vojtěch Gřundel, Radek Měrka