1:2
4:3
3:1
- : -
branky (asistence): 08:09 Ondřej Miškov (Jiří Planý), 26:40 Jaromír Filip (Jiří Planý), 28:42 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), 30:18 Jiří Planý (Ondřej Miškov), 38:27 Jaromír Filip, 44:50 Jaromír Filip (Jiří Planý), 52:29 Jan Hlaváček (Jan Pavlica), 53:06 Jaromír Filip (Ondřej Miškov)
branky (asistence): 05:52 Marek Šimíček (Tomáš Olbert), 10:46 Tomáš Olbert (Pavel Rochovanský), 21:33 Jan Holý (Dominik Kovář), 33:31 Martin Krchňáček (Marek Šimíček), 36:12 Tomáš Olbert (Martin Krchňáček), 49:39 Martin Tuhý (Tomáš Olbert)

FBC ORCA KRNOV - FBK Spartak Hluk 8:6
9. Ondřej Miškov, 27. Jaromír Filip, 29. Jaromír Filip, 31. Jiří Planý, 39. Jaromír Filip, 45. Jaromír Filip, 53. Jan Hlaváček, 54. Jaromír Filip - 6. Marek Šimíček, 11. Tomáš Olbert, 22. Jan Holý, 34. Martin Krchňáček, 37. Tomáš Olbert, 50. Martin Tuhý; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 3:3 + Vojtěch Duda 5; využití: 1:2; diváků: 86; zásahy brankářů: Ondřej Láryš 18 - Richard Podškubka 24; po třetinách: 1:2, 4:3, 3:1;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostí (pan Vlachopulos David): Děkujeme za zápas.
59:59
Vyjádření trenéra domácích (pan Jiří Matušinský): Dnes nastoupilo jiné mužstvo než včera. Kluci dřeli na krev, bojovali a po vlažnější první třetině si šli jednoznačně za vítězstvím. Ukázali jsme jak se hraje o postup, protože o něj letos hrajeme! Děkujeme divákům, že si našli cestu do haly.
59:52
Vyloučen hráč Daniel Hrbolka družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za zdržování hry.
59:52
Hrbolka chtěl posunout rozehrávku soupeři a jde si posedět na trestnou.
59:00
Poslední minuta, ubráníme 2 brankový náskok?
58:20
Hosté v šesti.
57:08
Timeout FBK Spartak Hluk
56:53
Hostě v plném počtu a musíme podotknout, že oslabení mají opravdu zmáknuté.
56:40
Miškovova střílená přihrávka Šulavíkovi nesedla.
55:54
Hanis Hlaváček po svém gólu mnohem jistější na balónku. To je ten Hanis, kterého známe.
54:53
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hra bez hokejky.
54:53
Zakopčan vybojoval další možnost přesilové hry pro svůj tým.
53:48
Dominik Fňukal hlasitě radí svým spoluhráčům na hřišti. Je to prostě platný hráč jak na hřišti tak mimo něj.
53:06
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (8:6).
53:06
Další spolupráce mezi Miškovem a Filipem. Opět rozehrávka z rohu a Jarda se v těchto situacích nemýlí.
52:29
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Hlaváček, asistoval Jan Pavlica (7:6).
52:29
KONEČNĚ! Hanis Hlaváček trefil v tu nejlepší chvíli. A o tyč posílá svůj tým do vedení.
51:37
Rochovanský tyčí hole zachránil hosty od další branky.
51:04
Hlaváčkova střela z první se mezi 3 tyče nevešla.
49:39
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Tomáš Olbert (6:6).
49:39
Tentokrát už Planý šermířský souboj nevyhrál a Tuhý doklepává do brány.
48:51
Vyloučen hráč Jan Hlaváček družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
44:50
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Jiří Planý (6:5).
44:50
A přece jen je přesilovka využita. Jarda Filip zvyšuje. Pojďme kluci.
44:29
Olbert sám na bránu, ale už mu nestačily síly na zakončení.
41:20
Přesilovka plná nepřesností. Chtělo by to uklidňující gól kucíííí.
40:00
40:00
Střely v prvním části: FBC Orca Krnov 10 - FBK Spartak Hluk 7
40:00
Výhercem dárkové tašky se stal David Musil. Gratulujeme!
40:00
39:57
Vyloučen hráč Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 5 minut za sekání.
39:57
Duda zasáhl hráče domácích holí do hlavy a uvidíme 5-ti minutovou přesilovou hru domácích.
38:59
Ojejda... Dominik Fňukal se lečí s kotníkem a jeho starší bratr Filip je v péči zdravotnice a vypadá to na stejný problém. Tak snad bude brzy v pořádku.
38:27
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip bez asistence (5:5).
38:27
Zabiják Jaromír Filip nedal Podškubkovi šanci a srovnává.
37:47
Krchňáček zvolil v situaci 3 na 1 střelu a Ondra Láryš s jistotou chytá.
37:00
Hosté v plném počtu.
36:12
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Martin Krchňáček (4:5).
36:12
Ztráta na středu hřiště a Olbert sám na Láryše. S klidnou hlavou zvyšuje v oslabení.
35:00
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
35:00
Jedna klička, druhá klička a při třetí kličce přichází faul. Zakopčan krásně vybojoval možnost přesilové hry.
33:31
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Marek Šimíček (4:4).
33:31
A zase ta clona před Láryšem. Pak už jen dobře umístit střelu a hosté se můžou radovat. Krchňáček na 4:4 a opět srovnáno.
32:48
Domácí si připisují jeden blok za druhým a oslabení hrají velmi dobře.
32:23
Vyloučen hráč Štěpán Lhoťan družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
30:18
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jiří Planý, asistoval Ondřej Miškov (4:3).
30:18
Šermovanou ve velkém brankovišti hostí vyhrál Planý a Orca jeho zásluhou poprvé vede.
29:47
Matušinský vystihl přihrávku hostů a po jeho střele se rozzvonila tyč.
28:42
28:42
A máme srovnáno. Rozehrávka z rohu, Míškov na Filipa a ten se nemýlí.
28:27
Krchňáček chtěl rozehrát rychle, ale jeho přihrávka si našla cestu pouze k holím domácích.
26:40
26:40
Klasika. Planý dlouhou přihrávkou na Filipa, ten neměl z velkého brankoviště problém a snižuje.
25:37
Čím to tady dneska pan správce vytřel? Nejprve padá k zemi Hrbolka, chvíli po něm Janča.
24:38
Láryšův další jistý zákrok.
21:33
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jan Holý, asistoval Dominik Kovář (1:3).
21:33
Holého dobře mířená střela z půlky a Láryšův zakrytý výhled znamenají třetí gól hostů.
21:17
Zakopčan vybojoval míček za vlastní bránou, kličkou si poradil se 2 protihráči, ale na vlastního Hlaváčka už mu klička nestačila a domácím tím ztrácí balónek.
20:00
20:00
O druhé přestávce budeme opět losovat výherce dárkové tašky Northman. Pokud jste první třetinu nestihli, přijďte aspoň na zbytek zápasu. Zápas je plný soubojů, je na co koukat a k tomu můžete vyhrát ponožky? No není to fajn strávené odpoledne?
20:00
20:00
19:31
Duda si se situací 3 na 1 neporadil dobře a vyslal střelu do žebřin.
17:37
Krchňáčkovou "Jaaau" po Zakopčanově střele . U stolku se divíme, že byl vůbec schopen z hřiště odejít po svých.
16:51
Štěpán Lhoťan převedl neskutečný návrat do obrany a zachytil přihrávku na Dudu, který by mohl střílet do prázdné brány.
14:37
Dvojblok Zakopčan-Hrbolka na dvakrát úspěšný.
14:00
Miškov nachystal Hlaváčkovi krásnou gólovou příležitost. Druhému jmenovanému však dlouho trvalo zpracování a tak se stav nemění.
13:02
Láryš vychytal v samostatném úniku Olberta. Výborně Ondro.
12:15
12:02
Přesilovka plná nepřesností.
10:46
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Pavel Rochovanský (1:2).
10:46
Olbert v oslabení další nenápadnou střelou na Láryše. Už to vypadlo, že si s balónkem poradí, ale rozhodčí píská gól. Zase mezi nohama.
10:15
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
08:09
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jiří Planý (1:1).
08:09
Planý zachoval u tyčky chladnou hlavu a poslal krásnou přihrávku na druhou stranu brankoviště na Miškova, který už to měl jednoduché. A jedeme zase od nuly.
07:46
S touto střelou už si Láryš poradil a jeho sebevědomí je snad zpátky.
05:52
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Marek Šimíček, asistoval Tomáš Olbert (0:1).
05:52
Na tento gól nebude Láryš pyšný. Šimíček vyslal nenápadnou přízemní střelu, která krnovskému brankáři proletěla mezi nohama.
05:12
Zakopčan zaklekl proti střela a výrazně tak pomohl svému týmu.
03:06
Radost domácího týmů kazí výrok rozhodčích. Jaromír Filip dostal míček do brány nohou a to se přece ve florbale nesmí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, Jiří Petlan, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Marek Šimíček
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Ondřej Láryš; hráči v poli: Filip Fňukal, Štěpán Lhoťan, Jiří Planý, Ondřej Miškov, Jaromír Filip
00:00
Vážení sportovní diváci. Vítám Vás u 6. kola divize D, kde mezi sebou nastoupí FBC Orca Krnov a FBK Spartak Hluk. Domácí včera po hrůzném výkonu ztratili body se Zlínem. Hosté včera brali bod na palubovce Letky. Jak tedy dopadne dnešní souboj druhého se třetím?