1:0
2:3
0:0
FBC Hranice
branky (asistence): 14:48 Jan Slavíček (Robin Růžička), 23:14 Lukáš Vašínek (Ivan Kebeleš), 42:00 Lukáš Vašínek (Jan Slavíček), 53:46 Ondřej Dobrovolný (Filip Barus), rozhodující nájezd Filip Barus
FBC Hranice
branky (asistence): 19:30 Marek Hloch (Jan Kolajta), 53:23 Petr Velech (Marek Hloch), 58:17 Jiří Vraj, 58:51 Petr Velech (Jan Kolajta)

Hornets Brno ZŠ Horní - FBC Hranice 5:4pn
15. Jan Slavíček, 24. Lukáš Vašínek, 43. Lukáš Vašínek, 54. Ondřej Dobrovolný, N Filip Barus - 20. Marek Hloch, 54. Petr Velech, 59. Jiří Vraj, 59. Petr Velech; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Míchal 25 - Jakub Kosar 20; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:3, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč Petr Velech , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč Filip Volovec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč Jan Kolajta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč Ivan Kebeleš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč Štěpán Potsch , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč Filip Barus a vstřelil rozhodující gól (5:4).
70:00
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme předvedli diametrálně odlišný přístup k utkání než včera. Pomohlo nám i to, že jsme se poprvé v soutěži dostali v zápase do vedení. Dařilo se nám výborně plnit obranné věci. V závěru jsme ztratili bod, ale za první body v soutěži jsme i tak rádi. Děkujeme výborných divákům, soupeři a rozhodčím za zápas.
70:00
Komentář trenéra hostů: Gratulujeme domácím k vítězství. I přes naši trvalou snahu se nám nedařilo překonat blok soupeře. Povedený závěr nás dovedl k možnosti mít dva body za výhru v prodloužení, ale domácí byli v nájezdech šťastnější.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Jakub Míchal a Petr Velech.
65:00
Střely na bránu v prodloužení: 2:3.
65:00
64:40
Posledních dvacet vteřin, hosté mají mírný tlak, ale je to zatím bez šancí.
63:04
Nahození Růžičky schoval do rukou hostující gólman.
62:22
Míchal znovu zasahuje a poté už mu pomohli s odklizením míčku obránci.
59:24
Hosté jsou stále v tlaku a snaží se rozhodnout zápas ve svůj prospěch.
58:51
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Jan Kolajta (4:4).
58:30
Kosar běží na střídačku a hosté to zkouší v šesti.
58:18
Time-out pro hosty.
58:17
Timeout FBC Hranice
58:17
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jiří Vraj bez asistence (4:3).
57:26
Potsch se objevil zcela osamocen na středu, jenže prázdnou bránu netrefil.
56:08
Z rychlého brejku mohl výsledek pojistit Barus, ale brankáře ani nadvakrát nepřekonal.
55:40
Hosté se začínají dostávat do záverečného tlaku, Horneti se teď jen brání.
54:00
Slavíček mohl přidat svou druhou branku v zápase, ale v rozhodující chvíli mu míček sjel z hole.
53:46
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Dobrovolný, asistoval Filip Barus (4:2).
53:23
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Marek Hloch (3:2).
52:36
Vyloučen hráč Jakub Vašek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování hokejky.
52:21
Tvrdoň si rychle zpracoval míček a vypálil. Jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
51:40
Barus se nadvakrát dostal k balónku a střílel na zadní tyč, ovšem Kosar zasáhl včas.
50:24
Domácí hráči hrají obětavě a blokují jednu střelu za druhou.
49:25
Hostující kapitán Hloch se snaží ještě něco udělat se zápasem, ale ani další z jeho pokusů se neujal.
47:49
Teď dělají oba týmy hodně chyb v rozehrávce a hraje se bez šancí.
46:28
Míchal předvádí další zákrok a drží tak domácím stále dvoubrankové vedení.
44:44
Pěknou střelu zápěstím teď vyslal Hloch, ale domácí gólman byl opět připraven.
43:25
Barus si vyměnil míček s Růžičkou a poté se ocitl tváří v tvář brankáři, kterého ovšem nedokázal překonat.
42:05
Hned o chvíli později mohl opět snížit Blažek, ale brankáře nepřekonal.
42:00
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Jan Slavíček (3:1).
40:45
Hlochův pokus vyráží domácí gólman před sebe.
40:00
40:00
Střely na bránu ve druhé třetině: 10:11.
40:00
39:17
Velechova střela k tyči se zastavila až ruku Míchala.
38:43
Dělovka Vraje z poloviny hřiště prolétla nad břevnem.
38:01
Pěkná kombinace Hranic skončila nepovedenou střelou.
36:26
Velechovo nahození prosvištělo těsně kolem tyče.
34:30
Rakův taháček se užuž snášel k zadní tyči, ale na poslední chvíli ještě brankář stihl zasáhnout.
33:20
Vrajův pokus na bližší tyč domácí gólman také zneškodnil.
31:58
Do samostatného únika se dostal Kolajta, ovšem Míchal vyčapal jak jeho první střelu, tak i další dvě dorážky.
30:39
Dobrovolného ránu pohotově vytáhl Kosar.
29:34
Pěknou kombinaci na jeden dotek zakončoval střelou Slavíček.
28:12
Vyloučen hráč František Haša družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:56
Růžička se zbavil dvou obránců jednou kličkou, ale poté vystřelil mimo.
26:20
Pěknou individuální akci předvedl Vašínek. Jeho střela byla zblokována vysoko nad bránu.
25:35
Hosté měli možnost rozehrávky ze zajímavé pozice, ovšem míček nakonec skončil v rohu hřiště.
23:50
K zakončení se nyní prodral Klimecký, ale proti jeho zakončení se vyznamenal Míchal.
23:14
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Ivan Kebeleš (2:1).
22:40
Kolajtův pokus dokázali srazit domácí obránci.
21:37
Ke střele se vytočil Vašínek, ovšem hostující brankář ramenem zasáhl.
20:34
Rozehrávku hostů dokázal přečíst Barus, který potom hned vypálil.
20:00
20:00
Střely na bránu: 6:7.
20:00
19:30
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (1:1).
19:28
Vyloučen hráč Jakub Vašek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
18:11
Pro schovaný pokus Velecha si vykoukl Míchal, a tak mu nedělalo problém zasáhnout.
17:38
Pohotovou střelu Dobrovolného vyškrábl gólman mimo.
15:38
Na útočný výlet se vydal Hýsek a zakončil jej střelou do připraveného brankáře.
14:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan Slavíček, asistoval Robin Růžička (1:0).
14:16
Hlochova rána z půli hřiště mířila hodně mimo.
13:10
Nyní to hosté vykombinovali hezky, ovšem zakončujícího hráče zradilo zpracování.
11:46
Váce s balónkem na florbalkách hrají hostující hráči, ale jejich snažení zatím k šancím nevede.
10:18
Po delší době zase práce pro domácího gólmana, který dokázal vyrazit pokus Potsche.
08:50
Teď se po pěkné přihrávce Dobrovolného opřel do míčku Barus. Jeho projektil letěl vysoko nad.
06:30
Dobrá příležitost Klimeckého, ale ten nedokázal míček trefit do poloodkryté klece.
05:10
Hranice si dokázaly vytvořit solidní tlak, jenže ani Potsch ani nikdo z jeho spoluhráčů se až ke střele neprosadil.
04:06
Velká šance Hornets, ovšem Vašínkovu střelu zastavila tyč.
03:38
Tečovanou střelu Hýska dokázal hostující brankář zneškodnit.
01:41
První příležitost také pro Hranice, když z blízkosti zakončoval Vraj. Míchal dokázal zasáhnout a drží nerozhodný stav.
00:55
K první střele se odhodla Bartoška, ovšem hostující obrana jeho pokus zblokovala.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Jiří Vraj, Marek Hloch, Tomáš Václavík, Tomáš Andrýsek, Jan Kolajta
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Jakub Míchal; hráči v poli: Lukáš Paták, Robin Růžička, Ondřej Dobrovolný, Ondřej Bartoška, Filip Barus