0:1
3:2
2:1
- : -
branky (asistence): 21:21 Lukáš Milerský (Jakub Lajczyk), 26:31 Tomáš Milerský, 36:28 Tomáš Milerský (Michal Starostka), 45:38 Jakub Lajczyk (Adam Kučera), 54:09 Adam Kučera (Lukáš Louda)
branky (asistence): 06:04 Jiří Trávníček (Michal Vařeka), 22:48 Jiří Trávníček (Filip Jáně), 29:28 Jiří Trávníček (Jindřich Kamler), 56:08 Petr Matěj (Filip Jáně)

1. FBK Eagles Orlová - FbC Asper Šumperk 5:4
22. Lukáš Milerský, 27. Tomáš Milerský, 37. Tomáš Milerský, 46. Jakub Lajczyk, 55. Adam Kučera - 7. Jiří Trávníček, 23. Jiří Trávníček, 30. Jiří Trávníček, 57. Petr Matěj; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Daniel Fukala 26 - Martin Vašíček 29; po třetinách: 0:1, 3:2, 2:1;
60:00
59:57
Vyloučen hráč Jiří Trávníček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování.
56:08
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Filip Jáně (5:4).
54:09
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Lukáš Louda (5:3).
51:02
Orlová zatím zdolává tlak soupeře.
48:12
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
45:38
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jakub Lajczyk, asistoval Adam Kučera (4:3).
43:34
Zatím sledujeme velmi vyrovnáné utkání, oba celky si vytváří, ale i kazí své šance.
36:39
Vyloučen hráč Josef Zbořil družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
36:28
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Michal Starostka (3:3).
35:31
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
29:28
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Jindřich Kamler (2:3).
28:31
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
26:31
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský z trestného střílení (2:2).
22:48
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Filip Jáně (1:2).
21:21
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Milerský, asistoval Jakub Lajczyk (1:1).
20:00
20:00
19:56
Vařeka poslal svůj tvrdý projektil mimo.
19:40
Orlová se snaží prosadit skrz zformovanou obranu Šumperka.
18:35
Kryštof dobře zastavil útok hostí.
18:03
Orlová teď aktivnější.
17:02
Vařekův pokus z půlky se nevešel mezi tři tyče.
16:07
Loudovu dělovku si málem srazil obránce Šumperka do své sítě.
15:27
Foltánům kros neprošel přes území hostů.
15:07
Závoda po pěkné inidividuální akci trefil rameno Vašíčka.
14:15
Opět Fukala zasahuje proti střele Kamlera.
12:30
Závoda předvedl dobrý obranný zákrok proti Jáněmu.
11:46
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
11:00
Šumperk teď tlačí Orlovou.
10:30
Starostka zblokoval střelu Zapletala.
09:56
Kamler poslal svůj projektil pouze nad bránu Eagles.
09:27
Louda zblokoval střelu Trávníčka.
08:35
Matěj běžel s Venoušem dva na jednoho, první jmenovaný to vzal na sebe, Fukala chytá.
08:22
Kučera s Hudcem napadají rozehrávku Šumperka.
07:31
Kamlerovi sjel míček z čepele při střele.
06:37
Starostka si vymíchal dva protihráče a vystřelil, Vašíček jeho střelu chytá do hrudi.
06:04
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Vařeka (0:1).
06:04
Vařeka nahodil na Fukalu, který vyrazil míček před sebe a Trávníček, který stál sám před bránou už neměl problém zamést míček do sítě.
05:37
Foltán netrefil skákající míček.
05:12
Šumperk v plném počtu.
05:00
Jantoš trefil prvního obránce před sebou.
04:32
Lajczyk trefil rameno Vašíčka.
04:00
Orlová je zatlačena do rohu a vymýšlí kudy.
03:12
Vyloučen hráč Jakub Hruban družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
02:47
Hudec se snažil vysunout Kučeru, ten jeho pas nestihl.
02:18
Orlová napadá rozehrávku Orlové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Vašíček; hráči v poli: Jindřich Kamler, Michal Vařeka, Jiří Trávníček, Filip Jáně, Jakub Hruban
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Jakub Závoda, Radek Jantoš, Adam Kučera, Tomáš Milerský, Jakub Lajczyk