0:0
3:1
4:2
- : -
branky (asistence): 26:47 Pavel Kadlec (Jan Jirotka), 37:22 Matěj Čapek, 39:17 Miroslav Zůna, 40:22 Lukáš Hruza (Pavel Kadlec), 48:22 Štěpán Pardubický (Pavel Kadlec), 53:02 Jaroslav Ježek (Lukáš Voráček), 57:40 Lukáš Hruza (Pavel Kadlec)
branky (asistence): 27:29 Teemu Tuhkanen (Tomáš Szabo), 46:22 Jiří Špak (Jan Burkoň), 49:22 Jan Obermann (Jiří Špak)

ASK Lovosice - LFP A - FBC Panthers Liberec 7:3
27. Pavel Kadlec, 38. Matěj Čapek, 40. Miroslav Zůna, 41. Lukáš Hruza, 49. Štěpán Pardubický, 54. Jaroslav Ježek, 58. Lukáš Hruza - 28. Teemu Tuhkanen, 47. Jiří Špak, 50. Jan Obermann; rozhodčí: Jiří Jelínek - David Král; vyloučení: 7:1; využití: 0:2; diváků: 13; zásahy brankářů: Ondřej Perníček 19 - Stanislav Kolomazník 24; po třetinách: 0:0, 3:1, 4:2;
60:00
59:59
Střely: Domácí - 12; Hosté - 6.
59:59
Komentář Hosté: Zodpovědná hra domácích, my jsme hráli laxně. Děkujeme
59:56
Vyloučen hráč Lukáš Voráček družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za sekání.
57:40
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Lukáš Hruza, asistoval Pavel Kadlec (7:3).
55:50
Domácí nedokázali využít přesilové hry, ale stále se drží v útoku.
53:45
Vyloučen hráč Martin Tomas družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:02
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Jaroslav Ježek, asistoval Lukáš Voráček (6:3).
49:22
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Obermann, asistoval Jiří Špak (5:3).
49:19
Vyloučen hráč Miroslav Zůna družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za sekání.
48:22
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Štěpán Pardubický, asistoval Pavel Kadlec (5:2).
47:10
Domácí nedokázali ubránit přesilovou hru 5 na 3 a do branky vpadl druhý gól hostů.
46:22
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Jan Burkoň (4:2).
45:48
Vyloučen hráč Jan Jirotka družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za bránění ve hře.
45:26
Vyloučen hráč Jaroslav Ježek družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za blokování hokejky.
40:22
40:00
40:00
39:59
Střely: Domácí - 12; Hosté - 11.
39:17
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Miroslav Zůna bez asistence (3:1).
37:22
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Matěj Čapek bez asistence (2:1).
37:17
Hostům se nepodařilo využít přesilové hry.
35:11
Vyloučen hráč Jan Jirotka družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za sekání.
34:29
Vedoucí pozice domácímu týmu dlouho nevydržela a stav je opět vyrovnaný.
28:05
Vyloučen hráč Matyáš Sládek družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za sekání.
27:29
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Teemu Tuhkanen, asistoval Tomáš Szabo (1:1).
27:15
Druhá třetina pokračovala ve stejném stylu jako první a napětí obou týmů stále stoupalo dokud hráč domácího týmu Pavel Kadlec nevstřelil první branku a určil tak směr utkání.
26:47
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Pavel Kadlec, asistoval Jan Jirotka (1:0).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: Domácí - 7; Hosté - 5.
14:29
Stále vyrovnané skóre vede k četným útokům obou týmů, avšak zatím se nedaří střely proměnit.
07:35
Vyloučen hráč Jaroslav Ježek družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za sekání.