3:0
1:3
5:2
- : -
branky (asistence): 14:58 Milan Koubek (Adam Kobr), 15:42 Martin Kadavý (Michael Sháněl), 17:32 Adam Kobr (Milan Koubek), 39:24 Martin Kadavý (Libor Knypl), 40:17 Adam Kobr (Martin Kadavý), 48:56 Václav Vilímek (Michael Sháněl), 54:16 Václav Vilímek, 54:54 Milan Koubek (Martin Kadavý), 59:13 Martin Kadavý (Milan Koubek)
branky (asistence): 21:28 Tomáš Kubek (Daniel Holeček), 26:23 Daniel Holeček (Jan Pecha), 38:47 Jan Pecha (Miloš Procházka), 47:13 Oldřich Pecha (Petr Stejskal), 48:02 Miloš Procházka (Daniel Holeček)

FTC Vysoké Mýto - TJ Centropen Dačice 9:5
15. Milan Koubek, 16. Martin Kadavý, 18. Adam Kobr, 40. Martin Kadavý, 41. Adam Kobr, 49. Václav Vilímek, 55. Václav Vilímek, 55. Milan Koubek, 60. Martin Kadavý - 22. Tomáš Kubek, 27. Daniel Holeček, 39. Jan Pecha, 48. Oldřich Pecha, 49. Miloš Procházka; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 6:2 + Tomáš Kubek 5; využití: 1:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Václav Musel 29 - Michal Krejčí 29; po třetinách: 3:0, 1:3, 5:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Viděli jsme kvalitní utkání z obou stran. Byli jsme si vědomi síly soupeře, na zápas jsme se dobře připravili a domnívám se, že jsme i zaslouženě zvítězili. Hostům přeji šťastnou cestu domů.
59:59
NEJLEPŠÍ HRÁČ DOMÁCÍCH: Václav Vilímek
59:59
KOMENTÁŘ TRENÉRA HOSTÍ: Rozhodly naše nevyužité šance a přesilovky. Soupeři gratulujeme.
59:59
NEJLEPŠÍ HRÁČ HOSTÍ: Radovan Kubek
59:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Milan Koubek (9:5).
58:50
Jedna minut a a deset sekund dělí domácí od výhry.
56:00
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou.
54:54
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Martin Kadavý (8:5).
54:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Václav Vilímek bez asistence (7:5).
52:32
Dačice se snaží srovnat zápas v přesilové hře, ale brankář Musel je proti.
51:33
Timeout TJ Centropen Dačice
51:30
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vysoká hokejka.
49:33
Dačice se do hry dostaly dvěma rychlými góly a uvidíme, zda se jim podaří dostat domácí pod tlak a ujmout se vedení.
49:14
FTC odpovědělo na gól gólem a opět se dostávají do vedení, ale s tím se hostující nechtějí smířit a na branku domácích posílají jednu střelu za druhou.
48:56
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Václav Vilímek, asistoval Michael Sháněl (6:5).
48:02
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Daniel Holeček (5:5).
47:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Petr Stejskal (5:4).
40:17
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Martin Kadavý (5:3).
40:00
40:00
39:59
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:30
Hráči FTC se v závěru dostávají do vedení zásluhou Martina Kadavého a Libora Knypla.
39:25
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 5 minut za nedovolené vrážení.
39:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Libor Knypl (4:3).
38:47
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Pecha, asistoval Miloš Procházka (3:3).
37:46
Dačice si vytváří mnoho šancí, ale už od začátku zápasu je trápí koncovka a ani jinak tomu není nyní.
36:24
Domácí musí odolávat tlaku Dačic pouze ve třech, ale zatím brání skvěle.
35:50
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
35:50
Vyloučen hráč Martin Pova družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:40
Během své první přesilovky se domácí usadili v útočném pásmu a snaží se vymyslet způsob, jak překonat brankáře Krejčího.
32:30
Vyloučen hráč Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
30:30
Timeout FTC Vysoké Mýto
26:23
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Jan Pecha (3:2).
26:23
Po krásné kombinaci Dačice snižují na rozdíl jediné branky.
22:26
Vyloučen hráč Lukáš Večeře družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za držení.
21:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Kubek, asistoval Daniel Holeček (3:1).
21:28
Nenápadnou střelou z poloviny hřiště se prosazuje Kubek a snižuj na 1:3.
20:00
20:00
18:07
Po nenápadné střele se FTC ujímá vedení 3:0 a ve svém tlaku pokračuje.
17:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (3:0).
15:42
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Michael Sháněl (2:0).
15:14
Po nepřehledné situaci v obraném pásmu Dačic se prosazuje Milan Koubek.
14:58
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (1:0).
12:33
Obrana FTC absolutně nestíhá, ale střelu zastavuje vynikající Musel v bráně.
09:39
Dačice si tvoří více šancí, ale v koncovce se trápí.
06:24
Vyloučen hráč David Šimáček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
01:30
Oba týmy do utkání vstoupily aktivně a napadají svého soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Michal Krejčí; hráči v poli: Petr Stejskal, René Mikel, Radovan Kubek, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto : brankář: Václav Musel; hráči v poli: Ladislav Rozlivka, Václav Hanus, Adam Kobr, Milan Koubek, Václav Vilímek