2:1
2:1
2:2
- : -
branky (asistence): 02:51 Hynek Nikolič (Ladislav Svoboda), 14:14 Jindřich Grosse, 26:30 Jindřich Grosse, 39:45 Tomáš Sattler (Jindřich Grosse), 46:56 Hynek Nikolič (Leoš Nergl), 51:35 Viktor Kopecký (Tomáš Sattler)
branky (asistence): 08:05 Jan Fidler (Zdeněk Vážný), 35:13 Břetislav Logaj (Vojtěch Klein), 40:34 David Matza (Patrik Polák), 55:25 Martin Žáček (Jan Fidler)

Florbal Ústí B - 1. FBC DDM Děčín IV 6:4
3. Hynek Nikolič, 15. Jindřich Grosse, 27. Jindřich Grosse, 40. Tomáš Sattler, 47. Hynek Nikolič, 52. Viktor Kopecký - 9. Jan Fidler, 36. Břetislav Logaj, 41. David Matza, 56. Martin Žáček; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 28; zásahy brankářů: Marek Netopilík 25 - Petr Vacátko 24; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:2;
60:00
Komentář vedoucího týmu FBC DDM Děčín IV: Zápas v slušném tempu, kde soupeř chtěl výhru více. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině: Florbal Ústí- 10, FBC DDM Děčín IV- 9
60:00
Komentář vedoucího týmu Florbal Ústí: Dneska jsme konečně hráli florbal a doufám, že ne naposled. Snad se odrazíme ode dna. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
58:13
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
55:25
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Martin Žáček, asistoval Jan Fidler (6:4).
54:26
Vyloučen hráč Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
51:35
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Tomáš Sattler (6:3).
46:56
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Leoš Nergl (5:3).
40:34
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Patrik Polák (4:3).
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: Florbal Ústí- 12, FBC DDM Děčín IV- 9
40:00
39:45
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Tomáš Sattler, asistoval Jindřich Grosse (4:2).
35:13
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Břetislav Logaj, asistoval Vojtěch Klein (3:2).
30:32
Vyloučen hráč Jakub Věchet družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hra rukou.
26:30
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse bez asistence (3:1).
20:00
20:00
Střely po první třetině: Florbal Ústí - 8, FBC DDM Děčín IV - 11
20:00
15:51
Vyloučen hráč Tomáš Sattler družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
14:14
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse bez asistence (2:1).
08:05
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Zdeněk Vážný (1:1).
05:29
Vyloučen hráč Vít Škvára družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
05:29
Vyloučen hráč Vít Škvára družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost.
02:51
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Ladislav Svoboda (1:0).