2:3
3:2
5:2
- : -
branky (asistence): 06:35 Lukáš Kubinec (Lukáš Porazil), 16:55 Ondřej Baroch (Lukáš Kubinec), 20:32 Lukáš Porazil (Ondřej Baroch), 30:00 Jan Kašpar (Pavel Honzík), 39:29 Lukáš Porazil (Ondřej Baroch), 44:10 Ondřej Baroch, 45:46 Robert Hunsdorfer (Vladimír Hodan), 54:42 Lukáš Porazil (Lukáš Kubinec), 59:08 Pavel Honzík (Ondřej Baroch), 59:50 Ondřej Baroch
branky (asistence): 06:20 David Ladžon (Jakub Stejskal), 12:55 Tomáš Abrhám, 16:08 Lukáš Konvalina (Tomáš Abrhám), 26:33 Patrik Soukup (Stanislav Hykš), 37:30 Marek Rybka (Petr Gasparik), 54:13 Marek Rybka (Tomáš Abrhám), 59:15 Tomáš Abrhám (Jakub Stejskal)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Sokolov 10:7
7. Lukáš Kubinec, 17. Ondřej Baroch, 21. Lukáš Porazil, 31. Jan Kašpar, 40. Lukáš Porazil, 45. Ondřej Baroch, 46. Robert Hunsdorfer, 55. Lukáš Porazil, 60. Pavel Honzík, 60. Ondřej Baroch - 7. David Ladžon, 13. Tomáš Abrhám, 17. Lukáš Konvalina, 27. Patrik Soukup, 38. Marek Rybka, 55. Marek Rybka, 60. Tomáš Abrhám; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Jiří Paleček 27 - Pavel Novotný 35; po třetinách: 2:3, 3:2, 5:2;
60:00
Omlouvám se za technický on-line v závěru zápasu kvůli technickým problémům s časomírou
60:00
Komentář trenéra hostů (Tomáš Abrhám): Soupeř nás přehrál hlavně technicky, ztráceli jsme hodně balonů na středu, nebyli schopni pokrýt střely z vrchu. Z výkonu jsem zklamaný, ale soupeři děkuji za utkání Komentář trenéra domácích (Ondřej Keseg): Zaspali jsme první třetinu, kde jsme hráli špatně, bez důrazu a zájmu o hru. Od druhé třetiny jsme se zlepšili ve všech herních činnostech a soupeře přehrávali. Jsem rád za 3body, soupeři děkujeme za kvalitní zápas a přejeme hodně štěstí v další čás
60:00
59:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch bez asistence (10:7).
59:15
Timeout Florbal Sokolov
59:15
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Jakub Stejskal (9:7).
59:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík, asistoval Ondřej Baroch (9:6).
56:43
Vyloučen hráč Lukáš Porazil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
54:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Porazil, asistoval Lukáš Kubinec (8:6).
54:13
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Marek Rybka, asistoval Tomáš Abrhám (7:6).
52:51
Vyloučen hráč Tomáš Vykoupil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
48:54
Gasparik v dobré pozici nezamířil přesně a přestřelil
48:28
Nepříjemné nahození Abrháma Paleček moc neviděl, ale i tak ho dokázal zneškodnit
47:09
Abrhám už byl skoro sám před Palečkem, ale ještě hledal lépe postaveného spoluhráče, domácí obrana se ale stihla vrátit a přihrávku zablokovat
45:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Robert Hunsdorfer, asistoval Vladimír Hodan (7:5).
45:46
Rychlou kombinaci zakončil Hunsdorfer a slávisté díky využité přesilovce vedou o dvě branky
45:38
Hodan od půlky netrefuje branku
45:29
Vyloučen hráč Petr Gasparik družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:01
Hunsdorfer v dobré pozici netrefil balonek, a tak z toho nic nebezpečného pro branku hostů nebylo
44:10
44:10
NA druhé straně ale Baroch mířil přesně a domácí poprvé v zápase vedou
44:03
Abrhámova nebezpečná střela z volného úderu skončila těsně vedle
41:45
Na druhé straně opět rychlý protiútok, ale Štědrého střelu Novotný chytá a Hunsdorfer se k dorážce nedostal
41:25
Tvrdá střela Tesaře letěla mimo a skončila na zadním mantinelu
40:35
Gasparik s Abrhámem několikrát zahrozili před domácí brankou, pak se do protiútoku dostal Baroch, který hezky vystřelil přes obránce. Novotný si ale jeho střelu našel a vyrazil ji mimo svou branku
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Slavia 13 - Sokolov 6
40:00
39:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Porazil, asistoval Ondřej Baroch (5:5).
39:29
Střela Porazila zapadla přesně k levé tyči sokolovské branky a je znovu vyrovnáno
38:35
Štědrý hezky našel Pilíka, který ale netrefuje odkrytou branku a balonek končí za brankou
37:30
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Marek Rybka, asistoval Petr Gasparik (4:5).
37:30
Gasoarik hezky uvolnil Rybku, který překonal Palečka střelou na bližší tyč, Sokolov opět vede
36:52
Domácí hned vyhazují a Vykoupil ušetřil pár vteřinek za brankou Sokolova
36:47
Vyloučen hráč Ondřej Baroch družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
30:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Kašpar, asistoval Pavel Honzík (4:4).
26:33
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Stanislav Hykš (3:4).
24:42
Batista hezky našel před brankou Gasparika. Střela ale trefila pouze domácího Kuthana
23:30
ABrhám střílel přes obránce, jeho nebezpečnou střelu ale zblokoval ještě před Palečkem Zápal
22:18
Smolka střílel z otočky, Paleček bez problémů chytá
20:32
20:32
DAlekonosná střela Porazila skončila až za Novotným, a tak je hned na úvod druhé třetiny vyrovnáno
20:00
20:00
Střely na branku: Slavia 16 - Sokolov 12
20:00
18:41
NA druhé straně nyní dvakrát vybízel Gasparik ke skórování Batistu, tomu ale vždy na poslední chvíli zabránil ve střele jeden z domácích obránců
17:50
Další přečíslení slávistů 3 na 2 vyřešil Hunsdorfer střelou pod horní tyč. Její cestě do branky ale zabránila maska Novotného
16:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Lukáš Kubinec (2:3).
16:55
A je sníženo! Přečíslení 3 na 2, Kubinec nahrává Barochovi, který z první pod padajícím Novotným posílá balonek do sítě
16:37
Suchý z volného úderu trefuje pouze zeď
16:08
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Konvalina, asistoval Tomáš Abrhám (1:3).
16:08
Konvalina se i přes faul na svoji osobu dokázal dostat ke střele a překonal Palečka - 1:3
15:09
Střelu Barocha z bezprostřední blízkosti vyrazil Novotný maskou
13:26
Další nebezpečná situace před domácí brankou, před dorážejícím Stejskalem, ale stihl jeden z domácích hráčů balonek odpálit
12:55
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám bez asistence (1:2).
12:55
Abrhám si vzal balonek, obešel dva soupeře a střelou k tyči nedal Palečkovi šanci, hosté vedou 2:1
12:41
Přečíslení hostů 2 na 1 řešil Soukup střelou, ta ale netrefila domácí branku
12:25
Ladžon to opět zkoušel z dálky, tentokrát nad
11:49
BAtista nebezpečně tečoval před Palečkem, ale ten se překvapit nenechal. Navíc se ještě píská faul sokolovského útočníka
09:01
Baroch z otočky od mantinelu, Novotný chytá
07:20
Lehké nahození od Pilíka Novotný bez větších problémů chytá
06:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Kubinec, asistoval Lukáš Porazil (1:1).
06:35
Kubinec rychle odpovídá přesnou střelou od mantinelu a je vyrovnáno
06:20
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil David Ladžon, asistoval Jakub Stejskal (0:1).
06:20
Střela LAdžona skončila až za PAlečkem a hosté vedou 1:0
04:41
Další nebezpečná střela od Abrháma, Paleček vyráží
04:01
SOukup zachytil rozehrávku domácích a vyslal Hykše do brejku, Paleček ale jeho samostatný nájezd dokázal chytit.
02:00
Zápas začal opatrně z obou stran
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Pavel Novotný; hráči v poli: Jakub Stejskal, Patrik Soukup, Tomáš Abrhám, Petr Gasparik, Marek Rybka
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Paleček; hráči v poli: Lukáš Porazil, Ondřej Baroch, Lukáš Kubinec, Pavel Honzík, Jan Kašpar