1:4
4:1
1:4
- : -
branky (asistence): 02:14 Nikola Dědková (Michala Motejzíková), 29:39 Aneta Slaná (Nikola Dědková), 30:36 Martina Gembecová (Kateřina Boleslavová), 33:11 Naděžda Vránová (Kateřina Boleslavová), 39:52 Martina Gembecová (Lenka Ševčíková), 53:17 Markéta Cháberová (Aneta Slaná)
branky (asistence): 00:54 Táňa Bínová (Andrea Dostálová), 02:38 Andrea Dostálová (Eliška Juhaňáková), 04:21 Táňa Bínová, 07:50 Monika Háková (Markéta Kabešová), 21:22 Andrea Dostálová (Eliška Juhaňáková), 41:08 Jana Vránková (Eliška Juhaňáková), 41:38 Andrea Dostálová (Eliška Juhaňáková), 45:46 Adéla Kubátová, 58:31 Kateřina Mandíková

FBC Česká Lípa - Banes Florbal Soběslav 6:9
3. Nikola Dědková, 30. Aneta Slaná, 31. Martina Gembecová , 34. Naděžda Vránová, 40. Martina Gembecová , 54. Markéta Cháberová - 1. Táňa Bínová, 3. Andrea Dostálová, 5. Táňa Bínová, 8. Monika Háková, 22. Andrea Dostálová, 42. Jana Vránková, 42. Andrea Dostálová, 46. Adéla Kubátová, 59. Kateřina Mandíková; rozhodčí: Michal Jon - Jan Pondělíček; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Eliška Eclerová 24 - Jana Pavlíková 24; po třetinách: 1:4, 4:1, 1:4;
60:00
Vyjádření trenéra Stožického: Zápas nás stáli vstupy do první a třetí třetiny.
60:00
Vyjádření trenéra hostí Bělohlava: Děkuji soupeři za utkání. Po vydařené první třetině jsme nechali soupeře ve druhé třetině dotáhnout a ve třetí se nám podařilo zápas rozhodnout. Děkuji holkám za předvedený výkon.
60:00
58:31
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Kateřina Mandíková bez asistence (6:9).
58:09
Timeout FBC Česká Lípa
56:26
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil Lenka Ševčíková.
56:26
Vyloučen hráč Kateřina Mandíková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře.
53:17
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Markéta Cháberová, asistoval Aneta Slaná (6:8).
52:54
Vyloučen hráč Markéta Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za vražení zády.
45:46
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adéla Kubátová bez asistence (5:8).
42:25
Vyloučen hráč Monika Háková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
41:38
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Eliška Juhaňáková (5:7).
41:08
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jana Vránková, asistoval Eliška Juhaňáková (5:6).
40:00
40:00
39:52
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Martina Gembecová , asistoval Lenka Ševčíková (5:5).
33:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Naděžda Vránová, asistoval Kateřina Boleslavová (4:5).
30:36
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Martina Gembecová , asistoval Kateřina Boleslavová (3:5).
29:39
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Aneta Slaná, asistoval Nikola Dědková (2:5).
21:22
20:00
20:00
09:28
Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil Táňa Bínová.
09:28
Vyloučen hráč Naděžda Vránová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
07:50
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Háková, asistoval Markéta Kabešová (1:4).
04:21
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Táňa Bínová bez asistence (1:3).
02:38
02:14
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Nikola Dědková, asistoval Michala Motejzíková (1:1).
00:54
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Táňa Bínová, asistoval Andrea Dostálová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Jon a Jan Pondělíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Jana Pavlíková; hráči v poli: Veronika Šraierová, Monika Háková, Markéta Kabešová, Kateřina Mandíková, Amálie Šťastná
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Eliška Eclerová; hráči v poli: Lucie Šmídová, Michala Motejzíková, Kateřina Boleslavová, Nikola Dědková, Lenka Ševčíková