2:2
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 26:53 Iva Váňová (Zuzana Trávníková), 52:26 Pavlína Vaněčková (Šárka Topičová), 52:50 Zuzana Trávníková (Denisa Bártová)
branky (asistence): 02:07 Pavla Manová (Pavla Buráňová), 03:38 Petra Drápalová (Pavla Manová), 07:40 Kateřina Slezáková (Monika Jahodová), 11:38 Pavla Buráňová (Petra Drápalová), 15:32 Monika Jahodová (Kateřina Slezáková), 28:40 Klára Jahodová (Monika Jahodová), 29:51 Kateřina Slezáková (Monika Jahodová), 46:46 Sabina Mátlová (Pavla Buráňová), 52:40 Sabina Mátlová (Pavla Buráňová)

FBŠ Jihlava - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  3:9
27. Iva Váňová, 53. Pavlína Vaněčková, 53. Zuzana Trávníková - 3. Pavla Manová, 4. Petra Drápalová, 8. Kateřina Slezáková, 12. Pavla Buráňová, 16. Monika Jahodová, 29. Klára Jahodová, 30. Kateřina Slezáková, 47. Sabina Mátlová, 53. Sabina Mátlová; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 4; zásahy brankářů: Šárka Topičová 34 - Tereza Harčárová 13; po třetinách: 0:5, 1:2, 2:2;
60:00
Střely po 3. třetině (celkem ) hosté-13 (43), domácí-6 (16).
60:00
Komentář Anny Přibylové: Soupeřky nás předčily v pohybu na hřišti a důrazu v obou brankovištích. Dvacet minut nám trvalo, než jsme začaly hrát a to rozhodlo o výsledku utkání. Děkujeme soupeřkám za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostí Jaroslava Hály: Zápas rozhodl skvělý vstup do zápasu. Pak jsme sice zvolnili, ale na udržení výhry to stačilo. Děkujeme soupeřům za dobrou hru a divákům za podporu. :-)
60:00
59:50
Vyloučen hráč Jana Pražáková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za blokování hokejky.
59:00
Probíhá poslední minuta 3.třetiny.
57:20
Trávníková se těžce zvedá z hrací plochy.
52:50
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Zuzana Trávníková, asistoval Denisa Bártová (3:9).
52:40
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Sabina Mátlová, asistoval Pavla Buráňová (2:9).
52:26
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková, asistoval Šárka Topičová (2:8).
52:26
Vaněčková předběhla hráčku hostí a snižuje pěkným gólem.
50:52
Vyloučen hráč Karolína Petrlíková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování.
49:32
Domácí další oslabení přežily.
47:32
Vyloučen hráč Pavlína Vaněčková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za držení.
47:32
Vaněčková má podle sudích tři ruce a posedí si dvě minuty na trestné lavici.
46:46
45:20
Petrlíková pěkným soubojem vybojovala míček u mantinelu.
44:10
Přibylová pěknou střelou prověřila brankářku hostí.
43:54
Křivá podlaha dělá dnes Jihlavě velké potíže.
41:00
Na míčku nečekaně tým hostí.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině hosté-12, domácí-4.
40:00
39:53
Poslední minuta druhé třetiny nepřinesla nic moc zajímavého.
34:48
Všechny tři řady na tribuně jsou obsazené po jednom divákovi, je vidět, že si dnešní zápas užívají.
33:58
Hosté si pěkně kombinují, domácí vyčkávají na úniky, ze kterých stejně netrefují branku.
33:10
Jihlava v přesilovce nic moc nepředvádí.
32:28
Vyloučen hráč Anna Hanusová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za blokování hokejky.
31:28
Vaněčková pěkný obranný zákrok.
31:11
Jihlavu dnes trápí přesné nahrávky.
29:51
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Kateřina Slezáková, asistoval Monika Jahodová (1:7).
29:51
Krásnou kombinaci hostí zakončila Slezáková.
28:40
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Monika Jahodová (1:6).
26:53
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Iva Váňová, asistoval Zuzana Trávníková (1:5).
26:53
Trávníkové dobře utekl míček, který zachytila Váňová a prostřelila brankářku hostí.
24:59
Bártová nám ukazuje, že dnes má velmi dobré běhací schopnosti.
23:31
Domácí druhé oslabení zvládly.
21:31
Vyloučen hráč Denisa Bártová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
21:05
Krásný výhoz domácí brankářky Topičové na úplně volnou Bártovou, která v samostatném úniku netrefila branku.
20:01
První buly druhé třetiny pro tým domácích.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině hosté-18, domácí-5.
19:44
Domácí zvládly oslabení, bez větších problémů.
17:44
Vyloučen hráč Iva Váňová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
17:44
Váňová chtěla dorážet střelu Přibylové, bohužel se ohnala tolik, že málem přerazila brankářce hostí prsty.
15:32
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Kateřina Slezáková (0:5).
15:32
Střelu Slezákové dobře dorazila Jahodová. M.
11:38
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Buráňová, asistoval Petra Drápalová (0:4).
11:38
Drápalová našla volnou Buraňovou, která krásně vymetla horní růžek domácí branky.
08:05
Váňová dobrou nahrávkou na Bártovou, ovšem střela byla tečována mimo hrací plochu.
07:55
Aligators trestají každou chybu.
07:40
05:50
Vaněčková výborné střídání.
05:30
Bártová sama na bránu, trefuje brankářku hostí.
03:40
Aligators měly dvě pěkné akce, kterými upravují skóre dnešního zápasu.
03:38
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Pavla Manová (0:2).
02:07
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Manová, asistoval Pavla Buráňová (0:1).
01:53
Trávníková na volnou Hadrabovou, která bohužel minula.
00:50
Standartku hostí vystihla Vaněčková.
00:01
Dnešní buly pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Tereza Harčárová; hráči v poli: Pavla Manová, Sabina Mátlová, Petra Drápalová, Pavla Buráňová, Veronika Martincová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Šárka Topičová; hráči v poli: Iva Váňová, Anna Přibylová, Monika Hadrabová, Tereza Šánová, Zuzana Trávníková