1:4
1:1
- : -
FBC Texas
branky (asistence): 15:22 Tereza Vaníčková (Michaela Neubergerová), 27:45 Lucie Kalinová (Adéla Skalická), 58:13 Michaela Neubergerová (Lada Flachsová)
FBC Texas
branky (asistence): 21:17 Michaela Vavrochová (Markéta Černá), 30:01 Veronika Bašová (Michaela Blovská), 30:15 Nikola Křemenáková (Markéta Černá), 32:02 Markéta Černá (Nikola Křemenáková), 46:05 Michaela Vavrochová (Nikola Křemenáková)

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FBC Texas 3:5
16. Tereza Vaníčková, 28. Lucie Kalinová, 59. Michaela Neubergerová - 22. Michaela Vavrochová, 31. Veronika Bašová, 31. Nikola Křemenáková, 33. Markéta Černá, 47. Michaela Vavrochová; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Veronika Ziegelbauerová 31 - Jana Soldátová 28; po třetinách: 1:0, 1:4, 1:1;
60:00
Komentář Litvínova p. Jindřich Hejlkal:v utkání jsme tahali asi celou dobu za kratší konec provazu. Kdybychom se ale vystřídali slabší chvilky ve druhé třetině, tak jsme i tak mohli bodovat. Ve třetí třetině jsem nás už poznával místy. Děkuji soupeřům - přeji jim dobrou cestu domů- Divákům, pořadatelům a tak. Pa
60:00
komentář Texasu - p. Ladislav Hrma: I přes absence a těžký sobotní zápas se nám povedlo získat důležité tři body. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny. Na závěr víkendu chci moc poděkovat našim hráčkám, které se vydaly ze všeho. Hezký zbytek víkendu všem.
58:13
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Michaela Neubergerová, asistoval Lada Flachsová (3:5).
46:05
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michaela Vavrochová, asistoval Nikola Křemenáková (2:5).
45:10
Blovská samostatně bez úspěchu
44:32
Cukrová střílí do hostující golmanky
44:10
Bivojky se očividně snaží, ale ten míček jim pořád nějak poskakuje...
36:18
Skalická hledala Urbáškovou křižnou přihrávkou, hostující hráčka však míček sebrala
34:45
domácí Flachsová se neprokličkovala mezi třemi soupeřkami
33:30
Kalinová přihrávala Čihákové, hostující obrana pozorná a zblokovala případnou střelkyni
33:16
další závar před litvínovskou brankou
32:33
střela Kornalíkové jen do hostující golmanky
32:02
Branku družstva FBC Texas vstřelil Markéta Černá, asistoval Nikola Křemenáková (2:4).
32:01
další tlak Texasu kolem litvínovské branky
30:15
Branku družstva FBC Texas vstřelil Nikola Křemenáková, asistoval Markéta Černá (2:3).
30:15
Litvínov polevil v bránění a Texas ochotně trestá
30:01
Branku družstva FBC Texas vstřelil Veronika Bašová, asistoval Michaela Blovská (2:2).
27:45
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lucie Kalinová, asistoval Adéla Skalická (2:1).
27:45
Skalická sice střílela mimo, ale odražený míček od mantinelu proměnila Kalinová na gol
27:19
střela domácí Kalinové moc vysoko
26:39
Vyloučen hráč Kateřina Vránová družstva FBC Texas na 2 minuty za blokování hokejky.
26:18
Texas v této třetině víc tlačí, Litvínov zkouší brejky
25:36
střela do zahuštěného prostoru před litvínovskou brankou ani následná dorážka bez úspěchu
24:35
střela Blovské zblokována mimo
22:43
pěkná střela Vavrouchové, domácí golmanka pozorná
21:17
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michaela Vavrochová, asistoval Markéta Černá (1:1).
21:17
Vavrouchová našla osamocenou a nebráněnou Černou u branky a pro tu již byla snadná práce skorovat