2:0
2:3
0:2
- : -
branky (asistence): 17:59 Kateřina Poláčková (Jitka Růžičková), 19:11 Magdaléna Bašová, 36:13 Magdaléna Bašová (Diana Peterová), 37:47 Tereza Rešková (Markéta Zeisková)
branky (asistence): 21:46 Anna Miholová (Lucie Linhartová), 26:49 Denisa Dunajčáková (Eliška Buchalová), 32:13 Eliška Buchalová, 46:10 Anna Miholová (Eliška Buchalová), 53:12 Eliška Buchalová (Denisa Dunajčáková)

FBC Dobruška - IBK Hradec Králové 4:5
18. Kateřina Poláčková, 20. Magdaléna Bašová, 37. Magdaléna Bašová, 38. Tereza Rešková - 22. Anna Miholová, 27. Denisa Dunajčáková, 33. Eliška Buchalová, 47. Anna Miholová, 54. Eliška Buchalová; rozhodčí: Filip Ryant - Lucie Romančáková; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 30 - Lenka Remešová 34; po třetinách: 2:0, 2:3, 0:2;
60:00
Komentář trenéra J. Černého: Další na 100% odmakané utkání od holek. Dnešnímu zápasu by slušela remíza, ale soupeř měl oproti nám větší štěstí v koncovce. Díky soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra J. Janečka: Dnes jsme nebyli silní ve věcech, ve kterých bychom měli být silní každý zápas. Dobruška hrála hezký jednoduchý florbal, který nám dělal velké problémy. A jen díky zlepšené třetí třeetině, jsme vydolovali tři body. Díky soupeři za zápas.
60:00
59:59
Utkání je u konce. Domací hráčky bohužel smolně prohrávají 4:5.
57:53
Timeout FBC Dobruška
55:00
Hra je neustále vyrovaná. Šancí na obou stranách je stejně.
53:12
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Denisa Dunajčáková (4:5).
52:00
Magdaléna Bašová utekla všem. Hradecká Remešová opět chytá.
50:17
Šance střída šanci na obouch stranách. Golmanky zatím vše chytají.
46:10
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Eliška Buchalová (4:4).
45:06
Hradec v plném počtu.
44:06
Polovina přesilovka je za námi a šancí zatím pomálu.
43:06
Vyloučen hráč Denisa Dunajčáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
43:06
Přesilová hra pro Dobrušku.
40:00
40:00
39:12
Trestné střílení družstva FBC Dobruška neproměnil Nikola Remešová.
39:12
Vyloučen hráč Lucie Linhartová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
39:12
Po faulu na unikající Březovskou je tu nájezd!
39:12
Hala tiše sledovala nájezd Remešové z Dobrušky, ta si položila golmanku Remešovou, bohužel šikovné ruce golmanky zmařili vtřelit gol.
37:47
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Tereza Rešková, asistoval Markéta Zeisková (4:3).
37:47
Rešková napravuje svojí nepovedenou střelu a vrací Dobrušce vedení.
37:15
Ulbrichová po středu s Dunajčákovou se težko zvedá z palubovky.
36:13
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Diana Peterová (3:3).
36:13
Chybná rozehra Hradce. Peterová z pozabrány nahrává osamocené M. Bašové a ta měla již lehkou úlohu.
34:56
Na Reškovou se usmívala prázdná brána, bohužel bez golu.
32:49
Hradec v tlaku. Díky golmance Flídrové Dobruška neinkasovala.
32:13
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová bez asistence (2:3).
32:13
Opět ta Buchalová, tentokrát po obhození obránkyně dává gol.
29:53
Buchalová opět zlobí obranu Dobrušky. První zkouší sřílet, trefuje zeď. Následně vybízí Miholovou aby skorovala do prázdé brány, naštěstí střela letí mimo.
27:55
Peterová střílí ze vzduchu...Těsně vedle.
26:49
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Eliška Buchalová (2:2).
24:58
Zatím vidíme mnoho šancí na obou stranách. Možná by to od jednoho týmu chtělo malinko uklidnit hru.
23:44
Poláčková v šanci. Remešová L. drží Hradec.
21:46
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Lucie Linhartová (2:1).
21:46
Po chybě Dobrušky, na polovině hřiště, Miholová dává gol do prázdé brány.