0:2
1:0
1:2
- : -
branky (asistence): 20:10 Marcela Danková (Monika Hrnečková), 59:46 Lenka Křiklánová (Magdalena Turanská)
branky (asistence): 03:12 Tereza Kratochvílová (Jana Vránková), 17:37 Eliška Juhaňáková (Andrea Dostálová), 46:03 Andrea Dostálová (Eliška Juhaňáková), 56:36 Táňa Bínová (Markéta Kabešová)

1. FbK Tábor - Banes Florbal Soběslav 2:4
21. Marcela Danková, 60. Lenka Křiklánová - 4. Tereza Kratochvílová, 18. Eliška Juhaňáková, 47. Andrea Dostálová, 57. Táňa Bínová; rozhodčí: Dominik Harman - Jan Staněk; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 30 - Karolína Drachovská 39; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:2;
60:00
A to je pro dnešek z haly v Sezimově Ústí vše, děkuji Vám všem za pozornost a přeji krásný zbytek neděle.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes zasloužené vítězství hostujících hráček, předčily nás v důraze a proměňování šancí, my naopak bez gólů vyhrávat nemůžeme. Příště to snad bude lepší.
60:00
Komentář trenéra hostí: V ubojovaném zápase jsme byli šťastnější v koncovce. děkuji soupeři za utkání, divákům za podporu a holkám za předvedený výkon.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tábor 14, Soběslav 10. Střely celkem: Tábor 41, Soběslav 34.
60:00
59:47
Přece jenom ještě jedna branka do hostující sítě. Po přihrávce do brankoviště se prosazuje Lenka Křiklánová.
59:46
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lenka Křiklánová, asistoval Magdalena Turanská (2:4).
59:01
Poslední minuta, troufám si říct, utkání. Soběslav dnes byla důraznější a přesnější v zakončení - a zaslouženě si odveze 3 body,
56:37
A je to 1:4, standardka z rohu, výběh Bínové a přesná střela na vzdálenější tyč. Tohle se chytat nedalo.
56:36
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Táňa Bínová, asistoval Markéta Kabešová (1:4).
56:00
Poslední 4 minuty třetí třetiny, teď už je opravdu nejvyšší čas začít dávat góly.
55:00
Na zemi opět Lucka Trsková, tentokrát se drží za rameno. Zdravotnice je dnes opravdu v permanenci. Na druhou stranu, od toho je tady a bere za to velké peníze :-)
53:51
Domácí se snaží, útočí, zkouší to, ale zatím bez úspěchu. Soběslav dobře brání a blokuje střely.
51:40
A domácí trenér si vybírá oddechový čas. Jsem zvědav, jestli vymyslel nějakou taktiku na obrácení zápasu.
51:39
Timeout 1. FbK Tábor
48:37
Přerušená hra pro zranění Štěpánky Smetanové, která byla doslova převáclována jednou z hostujích hráček. Nutno říci, že srážka byla nechtěná, nejednalo se o žádný wrestling. Naštěstí pouze vyražený dech a Štěpku ještě určitě na hřišti uvidíme.
47:54
Probouzejí se oba fanouškovské kotle a mohutně povzbuzují své oblíbenkyně..
46:04
Rychlý break v podání hostujících hráček končí až za zády Elišky Hnojnové. Nahození před branku a střela ze vzduchu z první.
46:03
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Eliška Juhaňáková (1:3).
45:12
Do hry musel být vhozen další míček, původní se ztratil pod tribunou. Anebo se někomu z diváků líbil a znárodnil ho.
44:03
Domácím se povedlo zavřít hostující hráčky u jejich branky, ale nic z toho nebylo. Z protiútoku naopak závar před domácí brankou.
40:17
A máme tady začátek třetí části, teď už opravdu není na co čekat, je načase začít dávat góly! Ideálně potom do branky Soběslavi :-)
40:00
40:00
Střely v první třetině: Tábor 14, Soběslav 7.
40:00
39:59
Závar před domácí brankou v samém závěru druhé třetiny, tohle muselo být pro nervově slabší jedince doslova infarktové.
39:28
Basebalový úder Lucky Trskové, nicméně daleko od hostující branky.
38:43
TYČ! Zdeňka Janoušková byla kousek od slávy, mohlo být vyrovnáno.
37:34
Hostující Kabešová teď prošla domácí obranou jako nůž margarínem. Dříve to bylo jako nůž máslem, ale při dnešních cenách másla se to moc nehodí :-)
35:13
"To si děláš p*del, ne?" Takovéto nevhodné vyjádření se doneslo k mému uchu z táborské střídačky po jednom ze zákroků hostující hráčky. Musel to být trenér, protože si nedovedu představit, že by nějaká dívka mohla hovořit takovou peprnou mluvou :-)
32:03
Parádní výpad Zdeňky zpoza brány, škoda, že nezamířila o něco lépe, tohle mohlo dopadnout brankou.
29:54
Obě družstva v plném počtu. Teď by to chtělo, aby domácí hráčky úspěšně zaútočily na hostující svatyni a pokusily se skórovat.
29:04
Půl minuty do konce, zatím se domácí úspěšně brání.
27:35
Uvidíme přesilovku hostů, Marťa Dvořáková to přehnala s důrazem a jde si odpočinout na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:34
Vyloučen hráč Martina Dvořáková družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:12
Hraj se nahoru dolu, nicméně jenom ve středu hřiště, žádná velká šance.
25:07
Na zemi zůstává ležet s bolestivou grimasou Lucka Trsková, vypadá to na koleno. Snad to nebude nic vážného, ale cestou ze hřiště musela být podpírána zdravotníci.
24:23
Pěkná střela Janouškovéí v závěriu přesilovky, Drachovská ovšem chytá a Soběslav tak oslabení ubránila.
22:24
Kabešová teď tvrdě posílá k zemi Smetanovou, a jde si za to odpočinout.
22:23
Vyloučen hráč Markéta Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:11
Začátek druhé třetiny a Tábor aktivnější. Během přestávky zřejmě byly rozdány patřičné rady z úst trenéra.
20:10
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marcela Danková, asistoval Monika Hrnečková (1:2).
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tábor 13, Soběslav 17.
20:00
19:59
V poslední minutě první části jsme viděli několik střel, nicméně stav se zatím nemění. Uvidíme, co trenéři svým svěřenkyním naordinují v přestávce.
17:38
A je to 0:2 pro Soběslav. Nahození Dostálové si před brankou zpracovala Juhaňáková a překonala golmanku Hnojnovou.
17:37
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Andrea Dostálová (0:2).
16:22
Pěkná střela Aničky Kolínové, hostující gólmanka připravena. Teď má domácí tým trošinku více ze hry, o něco málo více šancí, ale není to nijak markantní rozdíl.
14:22
Standardní situace v nebezpečné vzdálenosti domácí branky, střela pouze do zdi.
13:15
Série domácích šancí, zatím se žádná neujala. Snad se to v dohledné době změní.
10:45
Trošku se nám přiostřilo, Marťa srolovala jednu z hostujících hráček v rohu. Rozhodčí však zůstávají klidní.
07:13
Bekhendová střela kapitánky Marti Dvořákové pouze do připravené golmanky Drachovské.
06:55
Pěkná přihrávka na střed, ale střela byla zblokována hned v zárodku, rozehrávka pro domácí po faulu na Zdeňku Janošťákovou. A další volný úder.
04:21
Teď měly domácí děvčata výhodu pěkného volného úderu, ale střela Lucky Trskové skončila jenom na hostující zdi.
03:13
Rohrávka hostů z půlící čáry a padající list bohužel padá přesně do levého horního růžku domácí klece.
03:12
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Tereza Kratochvílová, asistoval Jana Vránková (0:1).
02:12
První nebezpečná střela hostí, Eliška si ale vzdálenější tyč pohlídala a tak je to stále 0:0.
00:01
Máme za sebou úvodní vhazování, které pro sebe získaly domácí borkyně :-) hned se prezentovaly přízemní střelou, vzápětí střela od hostů, obojí bez problémů pro golmanky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Harman a Jan Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Karolína Drachovská; hráči v poli: Tereza Kratochvílová, Táňa Bínová, Markéta Kabešová, Bára Michalová, Hana Kostečková
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Martina Dvořáková, Štěpánka Smetanová, Karolína Křivánková, Zdeňka Janoušková, Monika Hrnečková
00:00
Dobrý den vážení sportovní diváci, dovolte mi Vás přivítat u dalšího online přenosu 1. ligy žen - skupiny západ! Dnes je jedná opravdu o pikantní zápas, jelikož nás čeká jihočeské derby mezi domácím Táborem a hostující Soběslaví! Domácí navíc mají hostům co vracet, jelikož první zápas skončil výhrou soběslavských děvčat 5:4. Mé jméno je Petr Kutner a budu Vás tímto zápasem provázet.