0:2
1:2
2:5
- : -
branky (asistence): 36:57 Lucie Svobodová (Klára Minářová), 55:22 Klára Minářová, 56:37 Klára Minářová (Kristýna Minářová)
branky (asistence): 10:16 Alena Francúzová (Yvona Dostálová), 16:01 Nikola Domonkosová (Hana Štěrbová), 20:25 Karolína Lysá (Hana Štěrbová), 31:42 Linda Detková (Anna Bachratá), 43:30 Yvona Dostálová (Alena Francúzová), 48:16 Hana Štěrbová (Monika Zamazalová), 48:49 Michaela Žáková (Veronika Pohlodková), 56:52 Linda Detková (Alena Francúzová), 59:25 Jana Boberová (Monika Zamazalová)

FTC Vysoké Mýto - itelligence Bulldogs Brno 3:9
37. Lucie Svobodová, 56. Klára Minářová, 57. Klára Minářová - 11. Alena Francúzová, 17. Nikola Domonkosová, 21. Karolína Lysá, 32. Linda Detková, 44. Yvona Dostálová, 49. Hana Štěrbová, 49. Michaela Žáková, 57. Linda Detková, 60. Jana Boberová; rozhodčí: Martin Mareš - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Kamila Husarčiková 13, Tereza Ondrová 4 - Michaela Ranochová 27; po třetinách: 0:2, 1:2, 2:5;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích Aleše Dejdara: Soupeř nás vyškolil naprosto ve všem a jasně dokázal, proč je na prvním místě tabulky a vzhledem k tomu, že my bychom dnes netrefili ani ragbyovou bránu, tak zaslouženě vyhrál. Výsledek je možná trošku krutý, děkujeme za zápas,
59:59
Vyjádření trenéra hostí Roberta Honce: V 1. a 2. třetině jsme nebyli lepší, než soupeř, ale podržela nás brankářka a lépe jsme zakončovali. Šance ve 3. třetině jsme zlepšili obranu a výsledek si pohlídali. Děkujeme za zápas.
59:25
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jana Boberová, asistoval Monika Zamazalová (3:9).
56:52
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Alena Francúzová (3:8).
56:52
Hostí se nenechávají zahanbit a jednu branku domácím vracejí.
56:37
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová, asistoval Kristýna Minářová (3:7).
56:37
Domácím dva góly nestačí a do sítě hostí vzápětí vstřelují další branku!
55:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová bez asistence (2:7).
55:22
Zmatků obrany itelligence Bulldogs Brno domácí tým využívá a Klára Minářová připisuje týmu FTC Vysokké Mýto další branku.
49:30
Domácí se nevzdávají a snaží se několika skvělými pokusy dostat míček do branky soupeřek, díky obratnosti Markéty Markové se jim to však nedaří.
48:49
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Veronika Pohlodková (1:7).
48:49
Střídání brankáře. Nový brankář Tereza Ondrová družstva FTC Vysoké Mýto
48:49
Tým FTC Vysoké Mýto mění svou oporu v zádech a sází na Terezu Ondrovou.
48:16
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Hana Štěrbová, asistoval Monika Zamazalová (1:6).
48:16
Hráčkám z Brna dosavadní náskok 4 branek nestačil a navyšují skóre na 1:6.
43:30
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Yvona Dostálová, asistoval Alena Francúzová (1:5).
43:00
Hostí svou nepovedenou rozehrávkou nahráli přímo na florbalku Minářové Kristýně, té se ale umístit míček do branky protihráček nepovedlo,
41:00
Hráčky hostí se pustily i do 3. třetiny s plným nasazením a vytváří si gólové šance, obránkyně domácích jsou však nekompromisní a střely svými těly blokují.
40:00
40:00
36:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Klára Minářová (1:4).
36:57
Souhra Kláry Minářové a Lucie Svobodové přináší radost v podobě střely Lucie, která prochází gólmance hostí mezi nohama a končí v síti.
36:00
Hráčky domácích předvádí neuvěřitelné výkony, které končí několika neúspěšnými střelami. Domácí se však nevzdávají.
31:42
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Anna Bachratá (0:4).
31:42
Po ztrátě míčku domácích se ke hře dostávají hostí a vytváří si gólové šance, které následně proměňují
29:30
Po několika krásných a přesných přihrávkách se hráčky FTC dostávají do velkého brankoviště gólmanky Markéty Markové a pokouší se vystřelit, z této střely však gól nepadl,
27:30
Domácí předvádí nespočet kliček a tímto stylem se dostávají před branku domácích, kde se pokouší o střelu, neúspěšně.
26:00
Hráčky domácích po dlouhém držení míčku za svou brankou, se hbitě přesouvají na polovinu hřiště, kde ovšem míček ztrácí
20:25
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Karolína Lysá, asistoval Hana Štěrbová (0:3).
20:25
Oba dva týmy měly šanci proměnit své první střely v 2. třetině a hráčky itelligence Bulldogs Brno tak učinily.
20:00
20:00
18:00
Hráčky domácích se nevzdávají a stále se snaží vstřelit gól do sítě hostí, zatím však marně.
16:01
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Nikola Domonkosová, asistoval Hana Štěrbová (0:2).
14:40
Hráčka s číslem 18, Minářová Klára, po krásném útoku na branku hostí, svou střelou skóre nevyrovnala.
13:00
Střela hostí cinkla o tyčku branky domácích.
10:16
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Alena Francúzová, asistoval Yvona Dostálová (0:1).
03:40
Vyloučen hráč Barbora Zahradníková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Mareš a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Michaela Ranochová; hráči v poli: Kateřina Knotková, Anna Bachratá, Karolína Lysá, Hana Štěrbová, Nikola Domonkosová
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Kamila Husarčiková; hráči v poli: Aneta Foffová, Eva Juříková, Lucie Prokešová, Veronika Bekeová, Lucie Svobodová